Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 323
Двадцять друга позачергова сесія затвердила районний бюджет на 2014 рік
  • 18 лютого 2014 року | Переглядів: 521
18 лютого відбулося пленарне засідання двадцятої другої (позачергової) сесії районної ради. У роботі засідання, яке провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 46 депутатів.
 
Іван Овчар поінформував депутатське зібрання, що за пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів до порядку денного внесено питання "Про переобрання голови постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів". Депутатом Ігорем Люшенко  також було запропоновано включити до розгляду питання стосовно оренди земель запасу Старокостянтинівського району та підготувати відповідне звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації та Упраління Держкомзему в Хмельницькій області, адже виникла критична ситуація із одним із найбільших господарств району - СГК " Решнівецький" -  яке очолює  депутат районної ради, голова сільгосптоваровиробників району Василь Гальома. Зазначеному господарству було відмовлено в подальшій оренді землі, яку воно обробляло впродовж 10 років. Депутати одноголосно погодились із прийняттям такого звернення.

Депутат Олена Фурсова наполягла  ж на тому, щоб голова районної ради ознайомив депутатський корпус із постановою Хмельницького окружного адміністративного суду щодо скасування рішення двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 27.01.2014 року №1 "Про прийняття звернення до до вищих органів державної влади України".

Основним і важливим питанням порядку денного позачергової сесії районної ради був розгляд проекту районного бюджету на поточний рік.

Приступивши до розгляду даного питання, депутати заслухали  інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди про проект районного бюджету на 2014 рік. Він зазначив, що загальний обсяг доходів бюджету району на поточний рік встановлено у сумі 156012,6 тисяч гривень.

Зокрема, як наголосив Григорій Олександрович, обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік по галузі "освіта" визначено в сумі 51672,2 тис.грн. На забезпечення функціонування галузі "охорона здоров’я" в 2014 році по загальному фонду районного бюджету обчислені видатки в сумі 38638,1 тис.грн. Видатки на галузь "соціальний захист та соціальне забезпечення" визначено у сумі 52314,1 тис.грн. На утримання галузі "культура і мистецтво" у загальному фонді бюджету визначені видатки на 2014 рік в сумі 2796,1 тис. грн.

Після детального обговорення  усіх статей доходів і видатків бюджетного кошику, районними обранцями було одноголосно прийнято районний бюджет на 2014 рік.

Схвалило депутатське зібрання й рішення із запропонованим доповненням, що було внесено на засідані постійнойної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, "Про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2014 року".

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Сергія Мизернюка щодо виділення коштів на проведення вуличного освітлення в с.Капустин та  Сергія Фесуна стосовно грошової оцінки земель Сахновецької сільської ради.

Приділили депутати увагу й питанню "Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 27 січня 2014 року №2", яке передбачало створення тимчасової контрольної комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини" та обрання Сергія Фесуна її головою.

Розділилися думки депутатів під час розгляду питання "Про переобрання голови постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів". За словами голови районної ради Івана Овчара голова цієї постійної комісії Василь Томаля у 2013 році з 6 пленарних засідань сесій районної ради був присутній лише на одному. До того ж це єдина комісія, яка впродовж роботи цього скликання немає заступника та секретаря комісії, що унеможливлює проведення засіданнь постійної комісії  у правовому руслі.  Після жвавого обговорення головою постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів обрано Анатолія Пасічника.

У пленарному засіданні двадцять другої (позачергової)ї сесії взяли заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено