Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 249
Відбулася чергова сесія районної ради. Прийнято важливі рішення
  • 10 квітня 2014 року | Переглядів: 534
10 квітня відбулася двадцять четверта сесія районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 40 депутатів. Провів сесію голова районної ради Олександр Коханюк.

У пленарному засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський,  заступники голови районної державної адміністрації, міський голова, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни виконання депутатських запитів Сергія Фесуна та Сергія Мизернюка до повного їх вирішення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Надії Адамчук та Леоніда Слободянюка, які стосувались облаштування автобусної зупинки в с.Красносілка та подальшого використання приміщень Хмельницького обласного тубсанаторія, діяльність якого була призупинена.


Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік та внесення змін до  бюджету на 2014 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда, основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність погашення кредиторської заборгованості, що утворилася станом на 01.01.2014 року в бюджетних установах району.

Чимало уваги  депутати приділили розгляду проектів рішень, у яких йшла мова про виконання районної програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району та прийняття аналогічної на нинішній рік. Також депутати розглянули та затвердили програму розвитку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" на 2014-2015 роки.


Під час звіту директора Остропільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Миколи Сорокаліта депутатом Сергієм Фесуном було підняте питання щодо вилучення у цього навчального закладу 15 га землі. Депутат вніс пропозицію утворити тимчасову контрольну комісію та вивчити питання законності використання земель комбінатом. Більшістю голосів депутати підтримали утворення такої комісії та обрали її головою ініціатора створення, Сергія Фесуна.

Досить бурхливим обговоренням вирізнялися питання, що стосувалися комунальної власності, а саме затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна та внесення змін до Переліку об'єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району. Своє бачення з цього питання  висловили міський голова Микола Мельничук та ряд депутатів.


В ході пленарного засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення щодо затвердження звіту про роботу тимчасової контрольної комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини", внесення змін до складу президіїї та постійних комісій районної ради.

В кінці пленарного засідання районні обранці проголосували також за звернення до Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністраці] з проханням допомогти у вирішенні питання придбання флюорографа для центральної районної лікарні, що дасть можливість проводити якісну діагностику захворювань легеневої системи населення району.

Загалом двадцять четвертою сесію районної ради шостого скликання прийнято понад 20 рішень із різних сфер життєдіяльності району.


Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено