Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні.
Роботи: Відсутні.

Всього відвідало: 97754 чол.
Переглядів: 649
Міліційний оркестр зіграв для військових
  • 12 травня 2014 року | Переглядів: 109
Старокостянтинівські авіатори бригади тактичної авіації ім. Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України цілодобово відчувають підтримку з боку цивільного населення. Силами громади, підприємців, сільгосппідприємств, усіх небайдужих забезпечується харчування армійців, створення для них відповідних побутових умов проживання, покращується матеріально-технічна база, ремонтуються казарми. Це значною мірою позитивно впливає на емоційний стан військових, їх готовність сумлінно виконувати покладені обов’язки по забезпеченню мирного неба не лише над нашим краєм, а й Україною.

Та не тільки від хліба насущного залежить гарний настрій вояків, а ще й потребує мистецького наповнення. Заповнити оцю прогалину залюбки взялися люди, котрим і за професією, і за покликанням належить вносити лепту радості, мелодичності, душевності у суворі будні реального життя – артисти.


За словами заступника командира бригади по роботі з особовим складом підполковника Миколи Старушика, лише за два останніх місяці на території військової частини відбулося вісім концертів різного штибу. Проте захід, який організували минулої неділі, має особливе значення, зазначив підполковник, оскільки і глядачі, й артисти чудово розуміли один одного, бо ж всі – люди при погонах, отже до певної міри є колегами.

Йдеться про концертну програму від естрадного оркестру УМВС України у Хмельницькій області під керівництвом заслуженого артиста України полковника Сергія Рабійчука. Колектив, що активно гастролює не лише Україною, а й за кордоном, радо завітав до колег-військових, аби упродовж годинної програми виконати низку пісень та інструментальних мелодій разом із солістами колективу Ольгою Ковальчук і Віктором Шайдою.


"Ми щиро поділилися з військовими дещицею своєї творчості, своєї енергії. – говорить ініціатор концерту, лауреат міжнародного фестивалю "Слов’янський базар"  Віктор Шайда. – Без якогось особливого пафосу, без голосних слів – просто з музикою, просто з піснями, з побажаннями приїхали до частини, до вояків. Враховуючи ситуацію, котра натепер склалася в нашій державі, маємо розуміти, що наша підтримка на стільки ж потрібна військовим, як і їхня оборона – нам. І моральна підтримка – також!.."

Льотно-підйомний склад бригади, хто на той час був вільний від несення безпосередньої служби і отримав нагоду відвідати концерт на території летовища, залишився задоволеним! Як і артисти!

Оксана Радушинська

Фото Петра Радушинського

Вхід на сайт

Календар
«    Липень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Погода


Районне радіо


Архів новин


Оголошення


Конкурс на право оренди об'єктів нерухомого майна
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено