Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 342
27 сесія районної ради – важливі рішення для життєдіяльності району
  • 8 листопада 2014 року | Переглядів: 513
7 листопада в Будинку Рад під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради шостого скликання.  У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Яснюк, депутат обласної ради Леонід Семенюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району.
 
Перед початком роботи сесії Олександр Коханюк та Михайло Яснюк здійснили приємну місію привітавши з нагоди 60-річного ювілею Сковородківського сільського голову Олійника Олексія Васильовича, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Суслова Олександра Володимировича та з нагоди 45-річного ювілею   депутата районної ради Нікітюк Валентину Анатоліївну. Побажали ювілярам міцного здоров’я, особистого щастя, натхнення та оптимізму у праці, спрямованій на розвиток територіальних громад Старокостянтинівського району.
 
Під час затвердження порядку денного чергової сесії депутатом районної ради Сергієм Фесуном була внесена пропозиція включити до порядку питання "Про Програму підтримки Української армії на 20’4-2015 роки". Після жвавого обговорення депутати майже одноголосно проголосували за включення Програми до порядку денного.

Активно районні обранці розглянули  внесення змін до районного бюджету на 2014 рік. Згідно прийнятої Програми підтримки армії виділили 100 тис. грн. на 2014 рік для придбання зимової форми, термобілизни, теплого взуття, спальних мішків та засобів обігріву.
 
Депутатське зібрання підтримало  районні  програми: комплексну програму соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2014-2016 роки; програму надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2014-2016 роки та цільову програму «Цукровий діабет» на 2014-2018 роки.
 
Рішенням ради внесено доповнення  до програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки та внесено зміни до районної програми «Шкільний автобус». 
 
Районними обранцями було взято до відома інформації про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського  району на 2012-2016 роки та  районної програми з охорони, захисту, використання та  відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року.
 
Старокостянтинівський міжрайонний прокурор радник юстиції Олексій Олійник проінформував присутніх про стан законності в Старокостянтинівському районі за 9 місяців 2014 року, яку депутати прийняли до відома.
 
Бурхливо дискутували депутати при розгляді питання про затвердження положення про зарахування коштів, які внесені орендарями комунального майна на проведення поліпшень об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, в рахунок орендної плати. Але враховуючи всі думки та пропозиції депутати прийняли відповідне рішення з доповненнями.
 
Підтримали депутати рішення про перейменування навчального закладу та затвердження його статуту в новій редакції. Також затвердили в новій редакції Статут комунального підприємства «Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області» та список присяжних для районного суду.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено