Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 921
Координаційна нарада з питань правоохоронних органів
  • 30 січня 2015 року | Переглядів: 429
29 січня  голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк взяв участь в координаційній нараді з питань правоохоронних органів.

Відкриваючи нараду заступник прокурора Хмельницької області, старший радник юстиції, Нагребецький Сергій Станіславович закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять про загиблих в зоні АТО.  

В ході наради заслухано звіт Старокостянтинівського міжрайонного прокурора Олійника Олексія Леонідовича "Про стан злочинності у Старокостянтинівському районі та місті Старокостянтинів". У звіті він відмітив, що є позитивні напрацювання по відношенню до минулого року. Показник злочинності у Старокостянтинівському районі та місті Старокостянтинів нижчий від середньо обласного показника. У 2014 році не допущено скоєння тяжких злочинів. Особлива увага звертається на роботу із неповнолітніми правопорушниками. Олексій Леонідович особливо наголосив на необхідності проведення якісної  превентивної роботи. Також одним із пріоритетних завдань в діяльності правоохоронних органів на сьогодні він виокремив боротьбу з корупцією. Не менш важливим питанням залишається боротьба з ухилянням від сплати податків, легалізацією заробітних плат.   

Керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад коротко окреслили стан роботи, що проводиться з метою дотримання законності та правопорядку на підвідомчих територіях. Зокрема зазначено, що усі сільські ради району прийняли програми боротьби зі злочинністю, у деяких сільських радах активно діють громадські патрулі, що здійснюють нагляд за правопорядком.

Заступник прокурора Хмельницької області, старший радник юстиції, Нагребецький Сергій Станіславович наголосив, що мета сьогоднішньої координаційної ради в тому, щоб виробити спільний план дій, скоординувати діяльність правоохоронних органів та місцевої влади в напрямку боротьби зі злочинністю. "Сьогодні держава переживає складні часи, - зазначив він, - тому є ряд завдань, які необхідно ставити та виконувати першочергово". Він виокремив основні позиції, на які слід звернути особливу увагу сьогодні. А це: робота по забезпеченню обороноздатності підвідомчих територій, яка має координуватись з правоохоронними органами. Спільна робота має бути і в напрямку забезпечення мобілізації. Особливо необхідно контролювати ухиляння громадян від служби в Збройних Силах України за допомогою посадових осіб. Не менш важливим на сьогодні є питання публічності та прозорості роботи правоохоронних органів. Необхідно працювати так, щоб завойовувати довіру населення, відновлювати престиж професії. "Боротьба з корупцією у даний час має бути справжньою, - наголосив він. - Сьогодні держава вимагає від правоохоронців не показників, а конкретних дій".
 
За матеріалами Старокостянтинівської  РДА
http://staradm.net.ua/
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено