Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 661
Про стан роботи зі зверненнями громадян в Старокостянтинівській районній раді за 2010 рік
Робота зі зверненнями громадян в Старокостянтинівській районній раді, сільських радах району здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" та "Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348. Організація роботи зі зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямів діяльності всіх без винятку органів місцевого самоврядування та органів державної влади  в Україні.

Протягом  2010 року в районній раді забезпечувались умови для реалізації громадянами конституційних прав на письмове звернення, особистий прийом, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді, участі заявників у перевірці поданих звернень. За  звітний період до районної ради надійшло 219 звернень, що на 50 звернень менше у порівнянні з минулим роком,  з них на особистому прийомі у керівництва районної ради - 36 (минулорічний показник 86 звернень). Кількість  письмових звернень  залишилася на рівні 2009 року і становить 182 звернення. У своїх зверненнях жителі порушили 219 питань, що на 50 питань менше, ніж за 2009 рік. Найчастіше у зверненнях громадяни порушували питання  соціального захисту населення (84), праці і заробітної плати (43), економічної, цінової, інвестиційної  політики , підприємництва (20), аграрної політики і земельних відносин (12). 

Найбільша кількість звернень надійшла від Іршиківської (11), Миролюбненської та Сахновецької (9), Великочернятинської (8), Огіївської (7), Григорівської (6), Губчанської (6), Решнівецької (6), Сковородківської (6) сільських рад.

Особлива увага приділялася вирішенню питань пільгової категорії громадян:  забезпечено розгляд їх заяв особисто головою районної ради, дотримано термінів розгляду та надання відповідей на звернення. За 2010 рік до районної ради звернулося 4 громадяни вказаної категорії.

Предметом особливої уваги ради стало надання грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району. У відповідності до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги у звітному періоді надано грошову допомогу для 54 мешканців району на суму 8 тис.грн.

Основним завданням у роботі зі зверненнями громадян в районній раді є недопущення надання неоднозначних, неповних відповідей, відповідей з порушенням терміну розгляду, безпідставної передачі розгляду звернень іншим установам, формального розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян. З усіх звернень, що надійшли до районної ради за 2010 рік, позитивно вирішено - 187, надано роз’яснення за результатами розгляду  - 30 звернень. 

З метою належного інформування населення про можливість звернення до керівництва були затверджені графіки прийому громадян на 2010 рік. На офіційному веб-сайті Старокостянтинівської районної ради розміщено графіки прийому з особистих питань в районній раді. Крім того, графіки особистого прийому громадян керівництвом обласної ради та районної ради доведені  сільським радам Старокостянтинівського району.

Організація та проведення роботи по розгляду звернень громадян здійснюється у відповідності із планом роботи інформаційно-аналітичного відділу районної ради.

Відповідно до графіка передбачено щорічне вивчення стану роботи сільських рад та надання методичної і практичної допомоги  щодо роботи зі зверненнями громадян. Результати вивчення роботи розглядаються на апаратних нарадах при голові районної ради. Щорічно аналізується стан роботи зі зверненнями громадян у районній раді та сільських радах Старокостянтинівського району.

Районною радою ведеться цілеспрямована робота зі створення необхідних умов для проведення особистого прийому громадян, вчасного розгляду письмових звернень та інформування заявників у встановлений термін.

Робота по розгляду звернень, проведення особистого прийому громадян перебуває на постійному контролі в інформаційно-аналітичному відділі районної ради.

Спілкування, зустрічі керівників району із жителями сіл, під час яких шляхом інформування громадян з актуальних питань, надання аргументованих відповідей на запитання та кваліфікованих консультацій забезпечують постійний зв’язок між державою і громадянином, вирішення життєвоважливих проблем окремої людини і суспільства вцілому, підвищують ефективність роботи із зверненнями громадян.

Робота з  пропозиціями, заявами та скаргами громадян потребує ґрунтовного підходу до аналізу їх змісту, адже звернення громадян із пропозиціями є формою участі громадян в управлінні, у вирішенні державних і суспільних справ, можливістю активного впливу громадянина на діяльність державних органів й органів місцевого самоврядування.
Районна рада працює  над посиленням гласності та прозорості в діяльності   органів місцевого самоврядування, підвищенням рівня правової освіти серед населення з питань звернень громадян, вчасним виявленням найбільш гострих суспільно значущих проблем, які породжують звернення громадян і потребують негайного вирішення на місцевому рівні.

Аналіз стану роботи із зверненнями громадян, що надійшли у  2010 році до Старокостянтинівської районної ради, свідчить про певну результативність здійснюваних заходів, спрямованих на забезпечення задоволення законних прав та інтересів громадян на звернення до органів місцевого самоврядування.
 
Завідувач інформаційно-аналітичного відділу районної ради
В.Конюшина
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено