Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 5
Гостей: 5
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 552
Відбулася чергова тридцять перша сесія районної ради
  • 23 квітня 2015 року | Переглядів: 381
23 квітня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради під головуванням Олександра Коханюка. У засіданні взяли участь 39 депутатів.


Основне питання тридцять першої сесії – внесення змін до районного бюджету на 2015 рік було схвалено одноголосно. Внесення змін передбачає збільшення за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів обсягу доходів загального фонду районного бюджету на 12739,2 тис. грн. В основному, за словами Олександра Коханюка, кошти субвенцій пропорційно зосереджено на вирішення нагальних питань тієї чи іншої галузі нашого району.


Під час роботи постійних комісій була внесена пропозиціявиділити додатково кошти на виконання заходів районної програми роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" 15 тис.грн.  

На зібранні районні обранці затвердили дві нових програми: по роботі з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" на 2015-2019 роки та розвитку донорства крові та її компонентів в Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки.


Одним із ключових питань став і звіт голови районної ради Олександра Коханюка про його діяльність на цій посаді за рік.

"Рік що минув був надзвичайно важкий, він поставив перед народом України питання бути чи не бути Україні. За цей рік всі ми усвідомили, що вже ніколи не буде так, як було рік тому. Нам кинуто виклик і завдано удару, якого ми не чекали. І дасть Бог ми вистоїмо і з честю вийдемо з усіх важких випробувань, - наголосив у своєму виступі до колег Олександр Володимирович. – Хочу зазначити, що роботу районної ради за звітний період по вирішенню питань економічного і соціального розвитку району та територіальних громад можна охарактеризувати як системну, конструктивну та послідовну, з великою відповідальністю за прийняття виважених рішень. Районна рада, президія, постійні комісії працювали на принципах гласності, колективного та вільного обговорення питань."
 
Олександр Коханюк коротко зупинився на окремих аспектах надання допомоги бійцям, які відстоюють незалежність держави в зоні АТО, адже з початком війни на Сході України депутатський корпус, виконавчий апарат районної ради, районна державна адміністрація, сільські ради, підприємці району прийняли найактивнішу участь в наданні матеріально-фінансової допомоги нашим військовим в зоні антитерористичної операції. По оперативним даним за період проведення АТО така благодійна допомога була надана на суму понад 512,0 тис.грн.


Було капітально відремонтовано: багатоцільовий транспортер легко броньований МТЛБ (для військової частини А-0598) та ГАЗ-66 (для 7 батальйону територіальної оборони Хмельницької області).

З метою  активізації роботи по матеріальній підтримці Української армії: мобілізованих та добровольців з території Старокостянтинівського району, що проходять службу в військових формуваннях України та у зоні проведення антитерористичної операції рішенням двадцять сьомої сесії районної ради від 7.11. 2014 року № 4 було прийнято Програму підтримки Української армії на 2014-2015 роки. На її виконання з районного бюджету було виділено 200 тис.грн.
 
Прозвітував Олександр Коханюк про забезпечення сесійної діяльності ради, роботи її президії та постійних комісій. Так, за звітний період відбулося 7 сесій районної ради. Результатом проведення сесій стало схвалення 125 рішень з різних напрямів діяльності районної ради. За звітний період відбулося 11 засідань президії, постійні комісії провели більше 10 засідань, на яких кожна з них розглянула понад 130 питань. Без обговорення звіт голови районної ради депутати взяли до відома.


Також депутатами було заслухано інформації щодо ходу виконання ряду районних програм, а саме програми підтримки індивідуального житлового будівництва"Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки; цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Старокостянтинівському районі на 2009-2017 роки;
програми  впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів  Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки; програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки; районної програми підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки.


Окрім іншого, депутати обговорили проект Звернення до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги. З пропозицією прийняти відповідне звернення виступила під час роботи постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів депутат Ольга Мудренко. Районні обранці майже одноголосно підтримали запропонований текст Звернення.


Водночас депутати своїм рішенням присвоїли районному центру культури  ім'я  Заслуженого працівника культури Володимира Ножки та встановили кількість оздоровчих змін, їх тривалість, вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка".


Рішенням ради було затверджено нормативну грошову оцінку земельних ділянок згідно поданих заяв ФОП Хачатряна А.Г. та ТОВ "А.Т.К.". Проте проект рішення стосовно оцінки землі Головному управлінню Держземагентства у Хмельницькій області депутати відправили на доопрацювання.

Всього депутатами районної ради на пленарному засідання тридцять першої сесії було прийнято 17 рішень.


У роботі пленарного засідання чергової тридцять першої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, його заступники, сільські голови завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено