Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 499
26 квітня голова районної ради Сергій Фесун взяв участь у заходах з нагоди чергової річниці Чорнобильської катастрофи. 24 роки минуло з часу трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

За міжнародною шкалою оцінки подій її кваліфікують як аварію сьомого (найвищого) рівня, а у зв’язку із глобальним характером впливу на навколишнє середовище та здоров’я населення вона отримала статус „катастрофи світового масштабу”.

26 квітня на Старокостянтинівщини вшанували пам’ять загиблих внаслідок цієї катастрофи. У заходах взяли участь заступники голови райдержадміністрації, міський голова, депутати усіх рівнів, представники громадських організацій та політичних партій, учні шкіл міста, правоохоронці, громадськість.
Старокостянтинівська районна рада налагодила тісну і досить плідну співпрацю із громадською організацією “Європейський діалог” (м.Львів), що працює у таких напрямках, як розвиток місцевого самоврядування та локальних ініціатив; впровадження програм європейської/неформальної освіти; мережеве співробітництво та сприяння міжкультурному діалогу тощо.

Старокостянтинівці вже не раз долучалися до заходів, спланованих “Європейським діалогом” й зосереджених на сприянні обміну досвідом і знаннями між українцями та поляками в питаннях функціонування місцевої влади і стимулювання громадських ініціатив. Учасники цих заходів також були й членами делегацій, які безпосередньо на польській землі знайомилися з цікавими напрацюваннями, що презентувала польська сторона. Слід відмітити, що “Європейський діалог” ще на початку року започаткував в рамках проекту “Центр польсько-української співпраці” дистанційне навчання, до участі в якому запрошувалися представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, підприємці, студенти та ін.

Навчальний візит української делегації до польського Краснікаце ознайомча поїздка про основні завдання проекту та про деякі аспекти розвитку місцевого самоврядування в Польщі. Троє старокостянтинівців, депутатів районної ради – Світлана Ткачук, Наталя Куницька, Володимир Сідлецький, які пройшли відбір, взяли участь у навчальному візиті. Тож мали змогу ознайомитися з практичними аспектами організації та управління ґміною, впровадженими рішеннями у сфері системи управління якістю, проекологічною діяльністю ґміни, активністю в галузі комунікації з мешканцями та співпраця з громадськими організаціями. Учасники знайомилися також з електронною системою бюро допомоги (адміністративного відділу і справ громадян безпосередньо у мерії) і модерновими вирішеннями у сфері послуг для мешканців. Візит безсумнівно сприє обміну досвідом і знаннями задля покращення функціонування адміністрації та слугував поштовхом для спонукання суспільних ініціатив. Власне, що й притаманне європейській демократії.
 
Програма XIV навчального візиту Центр польсько-української співпраці в Красніку 19-23 квітня’2010 була насичена різноманітними заходами. Передусім це зустріч із бургомістром Красніка паном Пьотром Чубинським, який розповів про діяльність мерії, про інноваційні ініціативи, спрямовані на розвиток місцевості. Краснік позиціонує себе як фабричне місто з високими екологічними стандартами, але водночас активно дбає про розвиток інфраструктури.

У ході навчання учасникам були представлені лекції та презентації на теми: “Інвестиції міста Краснік”; “Система освіти в Польщі і професійне зростання вчителів”; “Формування бюджету в умовах економічної кризи”; діяльність громадських організацій в Красніку. Крім того, українська делегація відвідала водосховище в Красніку, міський центр спорту і рекреації, Центр соціального захисту, музей 24 полку уланів, публічну гімназію №1; ознайомилася із роботою громадських організацій, осередку освіти і науки, відділу інвестицій мерії тощо.

Навчання відбувалось в основному в форматі запитань та відповідей, з паралельною організацією візитів цікавих об’єктів.

Поїздка залишила багато приємних спогадів та вражень, а також цінний польський досвід, який є необхідний для розвитку наших громад.

Польща у плані розвитку самоврядування має глибокі традиції і нам є чому повчитися в неї, – відмічає голова районної ради Сергій Фесун, який теж свого часу брав участь у візиті до Польщі. – Розвиток та посилення ролі місцевих громад, їх розбудова є необхідною складовою на шляху до європейської інтеграції України, а це у свою чергу має цілком конкретні проекції на регіони, і зокрема на нашу Старокостянтинівщину
Під час зустрічі з активом райдержадміністрації, районної ради представниками структурних підрозділів, сільськими головами та громадою району Василь Степанович окреслив основні напрями роботи владних структур краю.
 
Голова обласної адміністрації особисто представив громадськості Старокостянтинівського району новопризначеного голову районної державної адміністрації І.В.Люшенка.

 Підсумовуючи спільні досягнення місцевого самоврядування та виконавчої влади району та з надією на подальшу конструктивну роботу у тому ж напрямку виступив голова районної ради С.Фесун.
В роботі засідання взяли участь члени президії районної ради, керівники установ та організацій району, депутати Вишнопільської сільської ради, які ознайомилися з роботою закладів освіти, культури та охорони здоров'я.
 
Одними з перших депутати відівідали клуб, бібліотеку, загальноосвітню школу І-ІІ ст. та фельдшерсько-акушерський пункт с.Мартинівка.
 
Під час роботи президії до голови районної ради С.Фесуна звернулася жителька села Дейнека М.О. щодо недотримання санітарних норм на сусідньому з нею подвір'ї. Підняте проблемне питання було доручено терміново розглянути та вирішити сільському голові О.Сікальчуку.
 
Члени президії були приємно вражені роботою освітніх закладів, зокрема Вишнопільською ЗОШ І-ІІ ст. та дитячим садочком. Разом з тим сільський Будинок культури знаходиться в незадовільному стані, що викликало у членів президії ряд критичних зауважень та низку пропозицій, спрямованих на впорядкування прилеглої території і покращення функціонування культурного закладу.
 
На пленарному засідані було заслухано звіт сільського голови про соціально-економічний розвток підвідомчої території та інформацію дільничого інспектора Зайчука О.В. про стан боротьби з правопорушеннями в населенних пунктах сільської ради.
 
Голова районної ради звернув увагу місцевих посадовців та депутатів сільської ради на необхідність покращення роботи по залученню додаткових коштів до сільського бюджету, раціональне використання земельних ресурсів і проведення благоустрою території сільської ради.
 
Президія районної ради рекомендувала Вишнопільському сільському голові провести інвентаризацію об'єктів соціальної інфраструктури сільської ради та утворити комісію для вивчення питання щодо розподілу і використання земель сільськогосподарського призначення серед власників та землекористувачів.
 
Також було розглянуто заяви жителів району про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та прийнято відповідне рішення.
Прийміть щиросердечні вітання з найвеличнішим християнським святом Світлого Христового Воскресіння!
 
Для кожного з нас цей день сповнений особливого змісту. Ми сприймаємо його з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри в краще майбутнє, набуттям досконалості земних стосунків під сяйвом вічних християнських цінностей: чесних вчинків, високої духовності, любові до ближнього, торжеством істини і справедливості.
 
День Воскресіння Господнього малиновими дзвонами наповнює наші серця вірою, надією, любов'ю. Воістину він став найсвітлішим з-поміж усіх свят, що їх відзначаємо щороку, яке дарує спасіння і надію всім, хто вірить у Господа.
 
Тож нехай Великоднє диво надихає нас на праведні діла, кличе до милосердя, додає натхнення, зміцнить сили й бажання творити добро на рідній землі.
 
Дорогі християни! Від імені районної ради, районної державної адміністрації, міської ради вітаємо вас, ваших рідних і близьких з Пасхою! Нехай цей Великий День дарує всім вам міцне здоров ' я, щастя, достаток і благополуччя. Хай у Ваших домівках завжди панує мир і злагода, в серцяхдобро, а в думкахмудрість.
 
Радісних Вам Великодніх свят!
 
Христос Воскрес!
 
 Голова районної ради С.Фесун
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Квітень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено