Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 524
Депутати погодили порядок денний тридцять другої сесії та внесли ряд пропозицій до деяких питань.

Проаналізували члени комісій  звіти про хід виконання низки Програм та про роботу Старокостропільської музичної школи, центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів  та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

До уваги депутатів пропонувалися до затвердження  проекти Програм, зокремарайонна Програма "Спортивний майданчик на 2010-2014 роки" та Програма соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району  на 2010 рік.

Засідання постійних комісій пройшло конструктивно, не без дискусій та жвавого обговорення проблем, що торкаються їх профілю.
28 травня  в усіх школах Старокостянтинівського району пролунав останній дзвоник. На святкових лінійках побували і представники районної ради. Зокрема, голова районної ради Сергій Фесун привітав випускників Пеньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

" Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших школярів, адже вони пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання. Для  випускників  останній  шкільний дзвоникце початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попередунові вершини та нові досягнення. А головненепросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення, - cказав Сергій Никанорович.- Сьогодні ми маємо нагоду низько вклонитися вчителям. Ви, шановні педагоги, не тільки даєте учням знання, а й формуєте їх духовно й фізично, прищеплюєте життєві принципи, допомагаєте виробити характер. Тож нехай любов, якою ви обдаровуєте своїх вихованців, сторицею вертається до вас, зігріває душі і серця."

Учнів Чорнянської ЗОШ І-ІІ ст. та Іршиківської ЗОШ І-ІІІ ст.  вітали із святом керуючий справами Сергій Гречковський та помічник голови районної ради Дмитро Поліщук.
28 травня 13.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісіїТкачук С.Г.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісіїБілан В.І.)
 
31 травня 10.00 год.
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії Орищак В.Б.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  Білик В.А.)
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії Гальома В.В.)
 
1 червня 10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
14.00 год.
- президія районної ради.
15 травня у маленькому селі Шевченка Чорнянської сільської ради відкривалася церква святого великомученика Анатолія. Ініціатором будівництва храму Божого були наш земляк Анатолій Євграфович Радчук з дружиною та синами.
Задум збудувати церкву у пана Анатолія з’явився давно, але будівництво почалося лише у 2008 році. А 15 травня церква святого великомученика Анатолія урочисто освячена благочинним отцем Василієм та священослужителями. Урочиста служба зібрала багато людей, які допомагали у будівництві храму, це ті, хто проживає у різних кінцях України, але має чуйне серце та щедру душу.

Зокрема ініціатори будівництва сім’і Анатолія Радчука з Одеси, Олега Гевеля з Одеси, відомий художник - односельчанин Микола Жулінський з Сум, Григорій Радчук зі Львова, сім’ї Миколи і Галини Тонконоженко, сім’я Лесніків, Родіон Кесеовар з Тарутино, Іван Адамецьголова Шепетівської РДА.

Багато гарних слів подяки почули у день відкриття церкви ініціатори будівництва.

Їх поздоровляли благочинний Василій, помічник голови районної ради Дмитро Поліщук, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, Чорнянський сільський голова Юрій Борисюк та усі присутні.

 Анатолію Радчуку вручено орден князя Володимира ІІІ ст., від районної радиподяку і грамоту від Чорнянської сільської ради інші були відзначені грамотами від владики Хмельницького та  Старокостянтинівського Антонія.
Хочеться вірити, що новозбудований храм стане тим високодуховним центром життя маленького села Шевченко, об’єднає людей у спільній вірі та молитві.
Основним питанням позачергової сесії було прийняття районного бюджету на 2010 рік.

Результатом конструктивного обговорення проекту бюджету на спільному засіданні президії районної ради та постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів стало одноголосне затвердження депутатами районного бюджету. Також не викликали зауважень внесені пропозиції та доповнення до даного проекту рішення.

Без заперечень були розглянуті і інші питання порядку денного: розгляд заяви фізичної особи-підпрємця Ящук Л.Б., затвердження розпорядження голови районної ради від 26.04.2010 року №7/к, направлення депутатського запиту Гуменного А.В.
Депутатам пропонується розглянути такі питання:
- про депутатські запити;
- про щорічний звіт голови районної ради;
- про внесення змін до  районного бюджету на 2010 рік;
- про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району на 2010 рік;
- про хід виконання Програми розвитку земельних відносин Старокостянтинівського району на 2001-2010 роки; 
- про виконання Програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2008-2009 роки;
- про хід виконання районної програми "Вчитель" (2003-2012 роки);
- про хід виконання районної програми "Шкільний автобус";
- інші питання.
Депутатами були розглянуті пропозиції до порядку денного тридцять першої (позачергової) сесії районної ради.
Значна увага була приділена обговоренню проекту районного бюджету на 2010 рік.

"Розрахунок прогнозного обсягу доходів  районного бюджету  проводиться у межах прогнозного обсягу доходів зведеного бюджету району, врахованого під час визначення обсягу міжбюджетних трансфертів між Державним бюджетом та зведеним бюджетом району на плановий бюджетний період."- зазначив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда.

Основними джерелами дохідної частини районного бюджету є: податок з доходів фізичних осіб, земельний податок з юридичних та фізичних осіб ,орендна плата за землі державної та комунальної власності із юридичних та фізичних осіб, власні надходження бюджетних установ, надходження від відчудження майна, що належить районній комунальній власності."

Депутати ради внесли ряд доповнень і поправок та запропонували розглянути  проект бюджету на сесії районної ради.
Також були розглянуті інші питання пропозицій до порядку денного сесії.
Керуючий справами районної ради Сергій Гречковський 13 травня 2010 року взяв участь у звітноиборній конференції міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста.

"Гуманна місія, яку виконує міськрайонна організація викликає повагу, розуміння і підтримку всього нашого суспільства." – відмітив Сергій Гречковський, керуючий справами районної ради.  – Співробітники та волонтери Червоного Хреста завжди поруч і готові прийти на допомогу за будь-яких обставин найменш захищеним верствам населення: ветеранам війни та праці, інвалідам, самотнім літнім людям.

Протягом останніх років ще недостатня увага приділялась створенню правових умов та забезпеченню державної підтримки розвитку червоно хресного руху. В умовах фінансової кризи все більше актуальності набуває необхідність піднесення милосердя на якісно вищий рівень державної політики."

Делегати конференції ознайомилися зі  звітами голови міськрайонної організації, ревізійної комісії та обрали голову і президію правління .
Депутатам пропонуються для розгляду такі питання:
- про районний бюджет на 2010 рік;
- інші питання.
Цього дня урочистою ходою до Меморіалу Слави пройшли ветерани, керівництво району  та міста, представники установ, організацій, підприємств, навчальних закладів тощо.

Біля Меморіалу Слави  відбулось покладання квітів та панихіда за пам'яттю загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто не повернувся з війни.

 На центральній площі Старокостянтинова відбувся урочистий мітинг та святковий концерт.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено