Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 370
Сьогодні відбулися урочисті заходи, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

З вітальним словом до бібліотекарів звернувся заступник голови районної ради Анатолій Пасічник.

"Протягом багатьох століть роль книги і бібліотеки у духовному становленні людства залишаються неперевершеними. Вона аніскільки не змінилася з рішучим наступом інформаційної ери, поширенням у бібліотеках новітньої техніки та інформаційних технологій. Світовий досвід засвідчує посилення ролі бібліотек у всіх сферах життя суспільства, розвитку демократичних перетворень, місцевого самоврядування, соціальної і наукової сфер, культурного будівництва. - зазначив Анатолій Панасович. - День бібліотек — це привід для привітання зі святом і користувачів, і читачів бібліотеки, відданих її друзів, меценатів і спонсорів, дарителів книг, усіх, хто підтримує її добрим словом і добрими справами."

Також заступник голови районної ради нагородив кращих бібліотекарів Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
Сьогодні в ще одному селі нашого району запалав блакитний вогник. У селі Круглики, яке знаходиться на території Сковородківської сільської ради, на газ люди чекали багато років. На урочистому відкритті газопроводу був присутній голова Старокостянтинівської районної ради Сергій Фесун.

Газифікація населених пунктів Старокостянтинівського району є одним з пріоритетних напрямків роботи районної ради. Не випадково четвертою сесією районної ради була прийнята Програма газифікації сіл району, яка дає змогу продовжити будівництво підвідних газопроводів та забезпечити сільських жителів найбільш вигідним, зручним, екологічно чистим видом палива.

На будівництво газопроводу села Круглики профінансовано та використано з районного бюджету 192 тис.грн.
Підведення природного газу до одного із сіл району стало сьогодні не тільки приємною новиною, а й закономірним явищем.

Слід відмітити, що й мешканці села не залишились осторонь у вирішенні цього питання. Завдяки старанням вуличного кооперативу, який очолив Галушко Іван Васильович та Сковородківського сільського голови Олійника Олексія Васильовича були зібрані кошти в сумі 315,8 тис.грн., необхідні для підведення газу до осель селян.

Варто наголосити, що саме завдяки такому ентузіазму у більшості осель горітиме голубий вогник.

Слід відмітити, що газифікація Старокостянтинівщини продовжуватиметься. Передусім, розраховуємо на подальшу підтримку обласної влади, надходження з державного бюджету, підключимо і власні резерви.
24-26 вересня цього року молодіжний мотоклуб "Стальна ліга" вперше в м.Старокостянтинові проводив осінній зліт байкерів, приурочений закриттю мотосезону.

Для підвищення комфорту гостей, які прибули на цей захід, Старокостянтинівська районна рада надала в оренду територію та приміщення дитячого оздоровчого комплексу "Калинівка".

Голова правління молодіжного мотоклубу "Стальна ліга" Андрій Трофімюк від імені всіх учасників заходу висловив щиру вдячність за підтримку та взаєморозуміння голові районної ради Сергію Фесуну та директору ДОК "Калинівка" Василю Селюченку
16 вересня 2010 року Указом Президента України № 909/2010 нашому земляку, солісту Харківської обласної філармонії Дзюбі Олегу Андрійовичу було присвоєно почесне звання "Народний артист України".

Олег Дзюба народився 3 листопада 1952 року у селі Старий Остропіль Старокостянтинівського району. Професійну освіту розпочав у музичній школі, закінчивши яку, в 1970 р. вступив до Київського державного інституту культури. Після закінчення інституту в 1974-1975 рр. працював викладачем спецдисциплін у культосвітньому училищі м.Дубно Рівненської області, а у 1975 р. вступив до Львівської державної консерваторії. Навіть під час служби в армії в 1975-1976 рр. продовжував вдосконалювати свою професійну майстерність, будучи артистом хору та солістом ВІА Прикарпатського військового округу. У 1977 р. перевівся в Харківський інститут мистецтв, який закінчив у 1979 р., працюючи з 1976 р. по 1982 р. художнім керівником самодіяльних колективів Харківського фізико-технічного інституту. З 1983 р. – соліст-вокаліст камерного і вокального жанрів Харківської обласної філармонії.

Олега Дзюбу знають в Україні і далеко за її межами як одного з найкращих виконавців української сучасної, традиційної пісні та фольклору. Збагачуючи скарбницю української культури, він несе українську пісню в широкі кола української та зарубіжної громадськості. Українська пісня у виконанні співака звучить в концертних залах Німеччини, Франції, Польщі, Литви, США, Росії.  Він створив багато сольних і тематичних програм: це українська сучасна і традиційна пісня, пісні в стилі ретро, старовинні романси, пісні та романси О.Вертинського, сучасні та естрадні пісні.

Має фондові записи на Національному радіо і телебаченні, є музичним редактором та автором музично-тематичних програм на радіо Слобожанщини (м.Харків), пропагуючи творчість видатних українських композиторів та поетів. На студії "Росток-Рекордс" вийшли вісім СD з його музично-тематичними програмами "Українська пісня", "Душі криниця", "Нічний вокзал", "Пісні О.Вертинського", "У камина", "Визнання", "Вибране", "Благословляю все, що було".

Щиро радіючи за нашого видатного земляка, зичимо йому  нових творчих злетів і перемог, міцного здоров'я та довголіття, талановитих учнів і вдячних шанувальників.

Голова районної ради Сергій Фесун від імені депутатського корпусу привітав Олега Андрійовича з присвоєнням почесного звання "Народний артист України".
22 вересня з нагоди Дня партизанської слави голова районної  ради Сергій Фесун  разом з іншими представниками районної  та міської влади взяв участь в урочистому покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави.

На церемонії також були присутні ветерани підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни, представники громадських організацій та установ, ветерани війни.
14 вересня 2010 року відбулося урочисте відкриття стоматологічного кабінету лікаря-стоматолога Ваврищука Василя Миколайовича, який вже давно зарекомендував себе серед мешканців міста та району, як відмінний спеціаліст своєї справи. На урочистості завітав голова районної ради Сергій Фесун.

"Стоматологічна допомога є одним із наймасовіших видів медичного обслуговування населення, – зазначив Сергій Никанорович. – Тому так важливо, щоб прийом пацієнтів проводився в належних умовах, на сучасному медичному обладнанні."

Приміщення комунальної власності районної ради кілька місяців тому було надано в оренду Ваврищуку В.М..  Василь Миколайович за власний кошт зробив сучасний ремонт кабінетів, провів заміну системи опалення та водопостачання, вікон та дверей, відремонтував покрівлю та облаштував прилеглу територію, що є позитивним  прикладом ефективного використання об’єктів комунальної власності.

Слід зазначати, що управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району завжди було предметом особливої уваги районної ради нинішнього скликання за весь період її роботи. Адже відповідно до ст.142 Конституції України, матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, що є у власності територіальних громад, а також об’єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управління районних рад.

Тому  основною метою районної ради у сфері управління комунальною власністю є одержання максимального ефекту від її використання. Якщо у 2005 році додаткові надходження до районного бюджету від оренди комунального майна становили 12,4 тис.грн., то вже у 2009 році вони склали 257,3 тис.грн.  Районна рада і надалі працюватиме в цьому напрямку для подальшого ефективного використання комунального майна та наповнення районного бюджету.
8 вересня відбулася тридцята (позачергова) сесія Хмельницької обласної ради, на якій було прийнято рішення про кількісний склад обласної та районних рад. У відповідності до ст.16 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" загальний склад Старокостянтинівської районної ради становитиме 60 депутатів.
8 вересня 2010 року в роботі тридцятої сесії Волице-Керекешинської сільської ради взяв участь заступник голови районної ради Олександр Коханюк.

На порядок денний було внесено такі питання:

1. Про загальний склад Волице-Керекешинської сільської ради.

2. Земельні питання.

Депутати чітко та злагоджено прийняли одноголосні рішення по всіх запропонованих рішеннях.

Після засідання сесії заступником голови районної ради Олександром Коханюком спільно із директором "Старокостянтинів Агро" Тетяною Маєвською було надано відповіді жителям села щодо використання сільською радою коштів згідно соціальної угоди між сільською радою та відповідним підприємством. Також Тетяна Маєвська прозвітувала про стан розрахунків за оренду земельних паїв та сплату прибуткового податку.
З метою своєчасної підготовки закладів охорони здоров'я Старокостянтинівщини до роботи в осінньо-зимовий період голова районної ради Сергій Фесун 7 вересня провів нараду з керівниками сільських медичних закладів районного підпорядкування.

"У сільській місцевості мешкає близько 32 тис.чол., – зазначив голова районної ради, – проте, на жаль, ця кількість щорічно зменшується на 1,5-2%. Негативні демографічні показники, погіршення стану здоров’я сільського населення викликає серйозне занепокоєння органів влади. На даний час є багато напрацювань у сфері медицини, але є й багато проблем, які потрібно невідкладно вирішувати. Тому наразі досить важливо з перших вуст почути проблемні питання галузі та спільно намітити шляхи їх вирішення."

Як стверджує статистика, сьогодні значно зросла кількість захворювань системи кровообігу, злоякісних новоутворень, травм та отруєнь, психічних та ендокринних розладів. Залишається невисоким  рівень санітарної культури населення, значна його частина має шкідливі для здоров’я звички. Тому удосконалення системи надання медичної допомоги сільському населенню; максимальне наближення до сільського мешканця спеціалізованої медичної допомоги; зміцнення матеріально-технічної бази сільських закладів охорони здоров’я та укомплектування їх посадами медичних працівників; збільшення обсягів фінансування сільської медицини – основні завдання, які ставить перед собою районна рада у цій галузі. Адже в усі часи здоров'я людини розглядалось як одна з найвищих цінностей суспільства, що становить основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували "Здоров'я – найвище благо".

Першим окреслив ситуацію головний лікар району Іван Горда, який зазначив, що зараз всі заклади охорони здоров'я ведуть активну роботу з підготовки до опалювального сезону. Проте зауважив, що в порівнянні з минулим роком ця робота по деяких позиціях (забезпечення паливом, технічна перевірка котелень) ведеться трохи з запізненням. На жаль, дещо пізніше встановлених строків розпочалася і заготівля картоплі для потреб медичних закладів, якої цьогоріч  необхідно заготовити 50 тонн, з них 40 тонн для центральної районної лікарні. Якщо населення району у цій справі не допоможе, то доведеться проводити закупівлю за бюджетні кошти.

Перед керівниками були поставлені завдання персонально контролювати хід підготовки до роботи в зимовий період, налагодити більш чітку взаємодію з очільниками територіальних громад. Особливу увагу головний лікар звернув на забезпечення енергозбереження в медичних закладах, тим паче, що позитивний досвід з цього питання в районі є. Як відзначив головний лікар Самчиківської дільничної лікарні Анатолій Швець,  за останніх два роки за сприяння районної ради у їхньому медичному закладі всі 47 вікон було замінено на енергозберігаючі, що дало змогу значно зекономити на енергоносіях та покращити тепловий режим приміщення. Продовжуючи дану тему, головний лікар Великомацевицької амбулаторії сімейної медицини Василь Войтко повідомив, що  робота в цьому напрямі ведеться і в їхньому медичному закладі, а саме, проводиться заміна 20 вікон на металопластикові. На прохання Світлани Гонтар – в.о. головного лікаря Сковородківської амбулаторії сімейної медицини, Сергій Никанорович дав доручення вивчити можливість заміни вікон у цій амбулаторії.

Медики подякували голові районної ради за розуміння їхніх проблем. Адже саме за нинішньої каденції галузь охорони здоров'я стала пріоритетною у роботі районної ради і депутатським корпусом багато зроблено для цього. Сьогодні ФАПи району стовідсотково забезпечені сухожаровими шафами, дитячими вагами, гінекологічними кріслами, телефонним зв'язком, чого не можна сказати про інші райони області.

В обговоренні також взяли участь в.о. головного лікаря Підгірнянської лікарні широкого профілю Василь Баранов, головний лікар Пашковецької амбулаторії сімейної медицини Тетяна Гай, головний лікар Бутовецької амбулаторії сімейної медицини Василь Мазур, головний лікар Остропільської лікарні широкого профілю Олег Турчановський. Заслухавши всіх присутніх, голова районної ради Сергій Фесун окреслив коло основних проблем галузі, які потребують не тільки нагального вирішення, але й значних коштів, а саме: капітальний ремонт будівлі та перекриття Підгірнянської лікарні, переведення в інше приміщення Бутовецької амбулаторії сімейної медицини, забезпечення належного функціонування Сковородківської амбулаторії. Ці питання будуть обов'язково внесені до Програми соціально-економічного розвитку району на наступний рік та вирішені за рахунок коштів бюджету розвитку, - запевнив Сергій Никанорович. Поряд з цим він звернув увагу присутніх на кадрові питання, запропонував медикам провести спільну нараду з керівниками освітніх закладів району, виявляти обдаровану молодь, давати цільові направлення бажаючим працювати в медицині.
Підбиваючи підсумки зібрання, голова районної ради зазначив, що всі питання, підняті на нараді, будуть узагальнені та по можливості найближчим часом вирішені. Він подякував усім присутнім за їхню самовіддану і відповідальну працю в нелегких умовах сьогодення та побажав їм подальшої плідної праці та нових професійних здобутків.
2 вересня на Старокостянтинівщини вшанували пам’ять загиблих внаслідок Другої Світової війни. Цього дня урочистою ходою до Меморіалу Слави пройшли ветерани, керівництво району та міста, представники установ, організацій, підприємств, навчальних закладів тощо.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено