Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154607 чол.
Переглядів: 224
З метою своєчасної підготовки закладів охорони здоров'я Старокостянтинівщини до роботи в осінньо-зимовий період голова районної ради Сергій Фесун 7 вересня провів нараду з керівниками сільських медичних закладів районного підпорядкування.

"У сільській місцевості мешкає близько 32 тис.чол., – зазначив голова районної ради, – проте, на жаль, ця кількість щорічно зменшується на 1,5-2%. Негативні демографічні показники, погіршення стану здоров’я сільського населення викликає серйозне занепокоєння органів влади. На даний час є багато напрацювань у сфері медицини, але є й багато проблем, які потрібно невідкладно вирішувати. Тому наразі досить важливо з перших вуст почути проблемні питання галузі та спільно намітити шляхи їх вирішення."

Як стверджує статистика, сьогодні значно зросла кількість захворювань системи кровообігу, злоякісних новоутворень, травм та отруєнь, психічних та ендокринних розладів. Залишається невисоким  рівень санітарної культури населення, значна його частина має шкідливі для здоров’я звички. Тому удосконалення системи надання медичної допомоги сільському населенню; максимальне наближення до сільського мешканця спеціалізованої медичної допомоги; зміцнення матеріально-технічної бази сільських закладів охорони здоров’я та укомплектування їх посадами медичних працівників; збільшення обсягів фінансування сільської медицини – основні завдання, які ставить перед собою районна рада у цій галузі. Адже в усі часи здоров'я людини розглядалось як одна з найвищих цінностей суспільства, що становить основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували "Здоров'я – найвище благо".

Першим окреслив ситуацію головний лікар району Іван Горда, який зазначив, що зараз всі заклади охорони здоров'я ведуть активну роботу з підготовки до опалювального сезону. Проте зауважив, що в порівнянні з минулим роком ця робота по деяких позиціях (забезпечення паливом, технічна перевірка котелень) ведеться трохи з запізненням. На жаль, дещо пізніше встановлених строків розпочалася і заготівля картоплі для потреб медичних закладів, якої цьогоріч  необхідно заготовити 50 тонн, з них 40 тонн для центральної районної лікарні. Якщо населення району у цій справі не допоможе, то доведеться проводити закупівлю за бюджетні кошти.

Перед керівниками були поставлені завдання персонально контролювати хід підготовки до роботи в зимовий період, налагодити більш чітку взаємодію з очільниками територіальних громад. Особливу увагу головний лікар звернув на забезпечення енергозбереження в медичних закладах, тим паче, що позитивний досвід з цього питання в районі є. Як відзначив головний лікар Самчиківської дільничної лікарні Анатолій Швець,  за останніх два роки за сприяння районної ради у їхньому медичному закладі всі 47 вікон було замінено на енергозберігаючі, що дало змогу значно зекономити на енергоносіях та покращити тепловий режим приміщення. Продовжуючи дану тему, головний лікар Великомацевицької амбулаторії сімейної медицини Василь Войтко повідомив, що  робота в цьому напрямі ведеться і в їхньому медичному закладі, а саме, проводиться заміна 20 вікон на металопластикові. На прохання Світлани Гонтар – в.о. головного лікаря Сковородківської амбулаторії сімейної медицини, Сергій Никанорович дав доручення вивчити можливість заміни вікон у цій амбулаторії.

Медики подякували голові районної ради за розуміння їхніх проблем. Адже саме за нинішньої каденції галузь охорони здоров'я стала пріоритетною у роботі районної ради і депутатським корпусом багато зроблено для цього. Сьогодні ФАПи району стовідсотково забезпечені сухожаровими шафами, дитячими вагами, гінекологічними кріслами, телефонним зв'язком, чого не можна сказати про інші райони області.

В обговоренні також взяли участь в.о. головного лікаря Підгірнянської лікарні широкого профілю Василь Баранов, головний лікар Пашковецької амбулаторії сімейної медицини Тетяна Гай, головний лікар Бутовецької амбулаторії сімейної медицини Василь Мазур, головний лікар Остропільської лікарні широкого профілю Олег Турчановський. Заслухавши всіх присутніх, голова районної ради Сергій Фесун окреслив коло основних проблем галузі, які потребують не тільки нагального вирішення, але й значних коштів, а саме: капітальний ремонт будівлі та перекриття Підгірнянської лікарні, переведення в інше приміщення Бутовецької амбулаторії сімейної медицини, забезпечення належного функціонування Сковородківської амбулаторії. Ці питання будуть обов'язково внесені до Програми соціально-економічного розвитку району на наступний рік та вирішені за рахунок коштів бюджету розвитку, - запевнив Сергій Никанорович. Поряд з цим він звернув увагу присутніх на кадрові питання, запропонував медикам провести спільну нараду з керівниками освітніх закладів району, виявляти обдаровану молодь, давати цільові направлення бажаючим працювати в медицині.
Підбиваючи підсумки зібрання, голова районної ради зазначив, що всі питання, підняті на нараді, будуть узагальнені та по можливості найближчим часом вирішені. Він подякував усім присутнім за їхню самовіддану і відповідальну працю в нелегких умовах сьогодення та побажав їм подальшої плідної праці та нових професійних здобутків.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року  
Календар
«    Вересень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено