Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 927
Сьогодні відбулся урочистості до Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, на яких був присутній керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

"Дякуємо вам за відданість своїй справі, чуйність та доброту, постійну готовність у найскладніших ситуаціях зробити все необхідне для забезпечення стабільної ситуації в районі з інфекційної захворюваності, відсутності спалахів та групових інфекційних захворювань, належного санітарно-гігієнічного стану об’єктів та населених пунктів." - сказав у своєму вітальному слові Сергій Іванович.

Керуючий справами виконав почесну місію та нагородив лікаря санітарно-епідеміологічної станції Олексія Сторожука Почесною грамотою обласної ради, а кращим працівникам районної санепідемстанції вручив Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації і цінні подарунки
Напередодні Дня художника, 8 жовтня 2010 року, в загальноосвітній школі №8 м.Старокостянтинів, відбулася виставка робіт, присвячена 70-літньому ювілею художника Вілена Абрамовича Курмана.

На свято завітала завідувач організаційним відділом районної ради Світлана Ткачук.

Курман Вілен Абрамович народився 24 листопада 1940 року в м. Старокостянтинів. По закінченню школи вирішив стати робітником. З цією метою поїхав до Севастополя і вступив до ПТУ.

Ставши кваліфікованим робітником Вілен Абрамович працював на заводах Севастополя і Одеси, на спорудженні шахт для ракетних установок. Вдень він був робітником, вирішував проблеми металоконструкцій і з нетерпінням чекав вечора, коли прийде час занять в художній студії.

Остаточно своє покликання творити відчув, проживаючи в Одесі. Саме тоді перейшов на роботу в художню майстерню. Серйозне заняття живописом постійно штовхало Вілена Абоамовича до самоосвіти. Він не лише багато малює, відкриваючи для себе таємниці пензля, а й багато читає. З того часу мольберт і книга стають найвірнішими супутниками життя художника.


В 1967 році Вілен Курман повертається до рідного краю. Спочатку це був Хмельницький, де він працює художником, а згодом - рідний Старокостянтинів.

Картини Курмана Вілена Абрамовича були представлені на багатьох виставках у Хмельницькому, Старокостянтинові. На даний час його твори збагатили історичні і краєзнавчі музеї та наповнили приватні колекції

Особливістю творчості Вілена Абрамовича є глибоке розуміння дійсності і відтворення її на полотні. Художник малює з пам'яті та часто звертається до теми історичної спадщини Старокостянтинова. Цікавими є картини, писані за мотивами літературних творів.

Вілен Курман є єдиним художником, який відображає у своїх творах тему національних меншин та особливості їх проживання в місті.

Світлана Григорівна Ткачук привітала славетного художника зі святом, побажала подальшого натхнення та вручила Почесну грамоту голови районної ради та ціниий подарунок.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Жовтень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено