Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 783
Протягом 13-15 жовтня 2010 року ще три сільські ради Старокостянтинівського району відчули переваги блакитного вогника у своїх оселях.

Жителів Чорнянської, Стецьківської, Огіївської сільських рад з цієї нагоди привітав голова районної ради Сергій Фесун.
13 жовтня мешканці села Шевченка Чорнянської сільської ради раділи, що газифікація не оминула і їх невеличке село. Всього у населеному пункті газифіковано 22 житлових будинки, прокладено 2,2 км газових розподільчих мереж, на що витрачено понад 221 тисячу гривень.

Наступного дня блакитний вогник було запалено у селах Стецьки та Кучівка Стецьківської сільської ради. Газове опалення  уже підведено до 23-х житлових будинків, прокладено 4,8 км газових розподільчих мереж. 5,5 км підвідного газопроводу.

.
15 жовтня до користувачів блакитного палива  приєдналися жителі чотирьох сіл Огіївської сільської ради. Це Огіївці, Громівка, Половинники, Писарівка. Всього у населеному пункті газифіковано понад 20 житлових будинків, прокладено 17,9 км газових розподільчих мереж, на що витрачено понад 680 тис.грн.

Голова районної ради щиро подякував всім тим, хто доклав чимало зусиль до газифікації населенних пунктів району. Зокрема, сільським головам, головам вуличних комітетів та керівникам підприємств, які здійснювали монтаж газових мереж.

Сергій Никанорович наголосив, що  депутатський корпус районної ради V скликання приділяв значну увагу розвитку сільської інфраструктури. Так, протягом 2006-2010 років було побудовано  підвідні газопроводи до сіл Малий Чернятин, Волиця-Керекешина, Сковородки, Мартинівка, Северини, Гнатки, Вербородинці, Киселі, Райки, Яремичі, Хижники, Малашівка, Іршики, Чорна, Ілляшівка, Губин, Ємці, Лажева, Великі Мацевичі, Хутори, Радківці, Демківці, Жабче, Громівка, Половинники, Огіївці, Писарівка, Стецьки, Кучівка,Круча, Малі Мацевичі, Раштівка, Круглики, Раштівка. Істотно  розширено внутрішні сільські газові мережі. Нині в районі природним газом користуються 8108  споживачів у 58 населених пунктах.
Сьогодні голова районної ради Сергій Фесун взяв участь у святкувані завершення будівництва та відкриття жіночої консультації Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

"Хочу зазначити, що за чотири роки роботи районної ради п'ятого скликання розвиток галузі охорони здоров'я був пріоритетним у її діяльності, - сказав у своєму вітальному слові Сергій Никанорович.- За останні роки суттєво збільшено фінансування капітальних вкладень у районну медицину, що дало змогу  планомірно втілювати  заходи щодо поліпшення умов функціонування закладів охорони здоров’я, покращити надання якісних медичних послуг мешканцям Старокостянтинівщини.


Будівництво жіночої консультації було ще розпочате на початку 90-х років. Але саме за період з 2007 по 2010 рік з різних джерел фінансування було виділено понад 4,5 млн.грн., в тому числі з районного бюджету 693 тис.грн. Це дало змогу завершити будівництво довгобуду вже у цьому році.

В нинішніх умовах держава не в повній мірі забезпечує належне фінансування закладів охорони здоров’я, особливо в сільській місцевості. Розуміючи це, депутатський корпус районної ради неодноразово приймав рішення про виділення коштів з районного бюджету  на додаткове фінансування галузі. В цілому за 2006-2010 роки від перевиконання власних надходжень на підтримку розвитку охорони здоров’я з районного бюджету додатково було виділено понад  2,5 млн.грн.
Голова ради подякував будівельникам ТОВ "Моноліт ЦМ", які здійснювали будівництво жіночої консультації, за самовіддану працю, професіоналізм і вручив кращим з них Грамоти обласної ради та Почесні грамоти районної ради.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Жовтень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено