Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2125
Шановні жителі міста та району!

Щиросердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з  Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, який тепер вже відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Це був рік президентських та місцевих виборів, рік витканий з багатьох знаменних подій і повсякденних життєвих проблем. Але, в першу чергу, це був рік наполегливої і напруженої праці.

Тому сьогодні я хочу сказати добрі слова подяки всім мешканцям Старокостянтинівщини. Адже саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого, заможнішого життя.

Вірю, що 2011 рік має стати роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку. Для досягнення цієї мети  лише злагоджені дії новообраного депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та сільськими радами дадуть змогу покращити наповнення районного та місцевих бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє. Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Я з оптимізмом дивлюсь у майбутнє. Переконаний, що разом ми переборемо труднощі й проблеми. Вірмо у свої сили, будьмо солідарні, єднаймося і наступний рік справдить наші сподівання.

Від імені президії районної ради, всього депутатського корпусу, від себе особисто щиро зичу всім вам міцного здоров'я, достатку, тепла і любові, стабільності та благополуччя.

Нехай у наступному році буде мир на землі, тепло і світло в кожному домі, спокій і любов у кожному серці, дзвінкий дитячий сміх у кожній родині!

З Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!
Сьогодні, 30 грудня 2010 року, відбулася третя(позачергова) сесія районної ради шостого скликання.

Найважливішим питанням роботи сесії було, безперечно, прийняття бюджету району на наступний рік. Начальник  фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда ще на засіданнях постійних комісій детально доповів про основні пріоритети бюджетного фінансування у 2011 році.

Тому проект головного фінансового документу району не викликав багато запитань і був прийнятий більшістю депутатського корпусу.

Крім цього на сесії було схвалено нові ставки за оренду майна районної комунальної власності.

Також депутатами одноголосно були затверджені оновлений склад комісії Старокостянтинівської районної ради з поновлення прав реабілітованих та професійної комісії з питань створення фермерських господарств.

На завершення усіх депутатів, сільських голів, запрошених з наступаючим Новим 2011 роком та Різдвом Христовим привітали учасники муніціпального фольклорного ансамблю ім.В.Ножки районного центру культури.
27-28 грудня цього року пройшли засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати розглянули проекти рішень, які винесені на розгляд третьої(позачергової) сесії районної ради.

Перш за все, депутати розглянули найголовніший проектний документ - це проект районного бюджету на 2011 рік. Саме цьому питанню постійні комісії приділили максимум часу та уваги. Загальний обсяг доходів районного бюджету на 2011 рік пропонується установити в сумі 110727,7 тис.грн., обсяг видатків - у сумі 110727,7 тис.грн.

Крім того, депутатські комісії висловилися за внесення змін до складу постійних комісій районної ради. Підтримано і проекти щодо затвердження оновленого складу комісії з поновлення прав реабілітованих та професійної комісії з питань створення фермерських господарств районної ради.
27 грудня 10.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Ковтунець М.С.)
14.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
 
28 грудня 10.00 год.
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
14.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
На розгляд депутатам пропонуються такі питання:
- про районний бюджет на 2011 рік;
- про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради;
- про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2010 року та затвердження  плану роботи районної ради на І півріччя 2011 року;
- інші питання.
15 грудня 2010 року під головуванням Івана Овчара відбулася друга сесія Старокостянтинівської районної ради VI скликання.

Одним з основних питань порядку денного було обрання заступника голови ради.

За поданням голови районної ради до бюлетеня для таємного голосування було внесено кандидатуру Івана Івановича Катревича від районної організації політичної партії "Сильна Україна".

Депутати, 37 голосами, підтримали пропозицію Івана Васильовича.

Найбільш жваве обговорення викликав проект рішення "Про затвердження регламенту районної ради".

Але велика кількість змін та доповнень до проекту не найшла підтримки більшості депутатського корпусу.

Депутати підтримали і проекти рішень " Про затвердження положення та утворення постійних комісій районної ради", "Про затвердження положення та утворення президії районної ради", запропоновані робочою групою.

Також депутатами були внесені зміни до бюджету 2010 року та затверджені ставки єдиного податку на 2011 рік.
Сьогодні на базі Старокостянтинівської районної ради було проведено навчання для новообраних голів сільських та селищних рад Старокостянтинівського, Старосинявського, Білогірського, Теофіпольського та Красилівського районів.

"Актуальні питання організації діяльності сільського, селищного голови" - саме таку назву мають тематичні короткотермінові семінари, які проводить Хмельницький Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з обласною радою та управлінням державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області.

З короткою характеристикою Старокостянтинівського району, кількісного та якісного складу районної ради присутніх ознайомив голова районної ради Іван Овчар.

Про стан та перспективи вдосконалення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування присутнім розповів директор Центру Микола Баюк.

Вимоги Законів України "Про боротьбу з корупцією" та "Про службу в органах місцевого самоврядування", реалізація державної антикорупційної політики на регіональному рівні були темою виступу начальника управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області Григорія Гоцького.
Сьогодні в Старокостянтинівському районі відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В урочистих заходах взяли участь голова районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Микола Вовколуп, міський голова Микола Мельничук, представники громадських організацій та політичних партій, учні шкіл міста, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадськість.
Сьогодні, 10 грудня, відбулося засідання робочої групи з підготовки проектів регламенту районної ради та положень про постійні комісії і президію районної ради, яке провів голова районної ради Іван Овчар.

Робоча група була створена розпорядженням голови районної ради від 2 грудня 2010 року. До складу групи увійшли представники від усіх партійних організацій, представлених у радію.
7 грудня в Старокостянтинівському районі відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування.

З вітальним словом до депутатів районної ради, працівників органів місцевого самоврядування та гостей свята звернувся голова районної ради Іван Овчар.

"Діяльність місцевих органів влади завжди на виду. Вона відкрита, прозора і спрямована лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади шляхом реформування економіки, забезпечення соціального захисту громадян, розвитку культури та духовності," - зазначив у своєму виступі Іван Васильович.- "Переконаний, що кожен з вас, шановні колеги, отримавши не так давно, а дехто і вкотре підтвердивши, кредит довіри територіальних громад, зуміє виправдати сподівання людей і примножить ті здобутки та досягнення, які були напрацьовані депутатами районної ради п’ятого скликання.

Кожен зокрема і всі разом, кого територіальна громада обрала представляти її інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.
"


З нагоди відзначення професійного свята кращих працівників місцевого самоврядування  району відзначено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2010    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено