Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 21
З метою удосконалення роботи  сільських рад Старокостянтинівського району районною радою було проведено стажування та надання консультативно-методичної допомоги новообраним головам та секретарям.

25, 27 січня таке стажування пройшли посадові особи місцевого самоврядування Баглаївської, Веснянської, Волице-Керекешинської, Григорівської, Іршиківської, Стецьківської та Чорнянської сільських рад.

Про стан та перспективи вдосконалення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування присутнім розповів керуючий справами районної ради Сергій Гречковський. "На сучасному етапі розбудови України як демократичної, соціальної та правової держави, розвиток місцевого самоврядування є одним із пріоритетних напрямів державної політики," - зазначив Сергій Іванович.-"Адже розвиток будь-якої країни залежить від розвитку її регіонів."

Завідувач організаційного відділу районної ради Світлана Ткачук зупинилася на організаційних засадах діяльності сільських голів та секретарів.

Про особливості ведення діловодства у сільській раді йшлося у виступі завідувача інформаційно-аналітичного відділу районної ради Вікторії Конюшиної.

Вимоги Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», кадрове забезпечення та формування кадрової документації були темою виступу завідувача юридичного відділу Оксана Нечепоренко.

Усі доповідачі відповіли на численні запитання присутніх.

Подібні стажування заплановано провести ще на наступному тижні.
27 січня  голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 25.11.2009 року №333/2009-р "Про стан реалізації державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи в райдержадміністрації, її структурних підрозділах".

2. Про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району.
В рамках відзначення Дня Соборності в Старокостянтинівському районі відбулися урочистості, присвячені проголошенню Акта воз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

"Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які і сьогодні не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність," - зазначив у свому виступі Іван Васильович.- "Так, спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава. Це був один із найпрекрасніших моментів нашої історії, вершина досягнень українства тієї епохи."

Зі святом усіх запрошених привітали учасники муніціпального фольклорного ансамблю ім.В.Ножки районного центру культури та вихованці Староостропільської музичної школи.
Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які і сьогодні не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.
 
Саме того зимового дня в золотоверхому Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об'єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу. "Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка" – саме ці слова стали ключовими в Універсалі Директорії Української Народної Республіки.
 
Так, спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава. Це був один із найпрекрасніших моментів нашої історії, вершина досягнень українства тієї епохи.
 
На превеликий жаль, з різних причин українцям тоді в буремну і непросту добу не вдалося реалізувати свій історичний шанс. Надзвичайно складна воєнно-політична ситуація, боротьба на два фронти, обмеженість правової бази, функціонування новоутвореної держави, амбітність лідерів обох утворень, їх небажання йти на компроміс – все це у загальному підсумку призвело не тільки до фактичного зриву Акту Злуки, а й до загальної поразки української революції та державності.  І Україна на довгі роки знову залишалася бездержавною, етнічно роз’єднаною, національно поневоленою.
 
Проте саме ті пам’ятні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежності демократичної України та утвердження національної ідеї.
 
Акт Злуки історично спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців, становленням політичної нації, тим поштовхом, що призвів нас до незалежності у 1991 році.
 
Об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки стало моделлю цивілізованого демократичного збирання територій в єдиній суверенній державі. Разом з ухваленням Універсалу про злуку Української Народної Республіки  і Західно-Української Народної Республіки Трудовий конгрес задекларував, що об'єднана Українська Народна Республіка "не має й думки забрати під свою власть чужі землі".
 
Ідея соборності українських земель набула державного статусу і в наступні десятиліття залишалась однією із течій національно-визвольного руху.
 Об'єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам'яті українського народу. Свідченням цього стали січневі події 1990 року, коли наші сучасники у розмаї жовто-синіх знамен поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.
 
Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
 
Вдивляючись в політичні горизонти 92-річної давнини, сьогодні нам як ніколи важливо не лише належно оцінити вагомість самого факту возз’єднання українських земель в єдину соборну державу, але й врахувати уроки та помилки, які зберігає наша історична пам’ять, не допустити проявів сепаратизму та розколу України.
 
Адже утверджувати право на справжню незалежність і гідне життя зможе лише той народ, який дружною родиною несхитно йтиме шляхом творення, долаючи труднощі та негаразди, які, на жаль, ще мають місце в соціально-економічному та суспільно-політичному житті нашої держави.
 
Тому сьогодні, як ніколи, ми маємо бути єдиними. Саме так ми подолаємо всі кризи та зробимо Україну сильною та заможною. "В єдності сила народу. Боже, нам єдність подай!", ці слова з нашого духовного Гімну завжди є актуальним закликом до консолідації.
Тож будьмо мудрими і розсудливими, виваженими в думках і ідеях.
 
Впевнений, що лише спільними зусиллями ми здатні зробити наш край ще прекраснішим, а Соборну Україну – економічно могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиме себе захищено та впевнено, а кожна родина буде заможною та щасливою.
 
Шановні друзі!
 
Від імені районної ради та районної державної адміністрації сердечно вітаю вас з Днем Соборності України!
 
Щиро зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!
 
Нехай день прийдешній принесе нас світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.
 
Ще раз зі святом усіх вас!
18 січня 2011 року жителі села Костянець Стецьківської сільської ради приєдналися до єдиної системи газозабезпечення району.

Пуск газу у селі Костянець є завершальним етапом будівництва підвідного газопроводу до сіл Стецьки, Кучівка, Костянець, а також внутрішніх газових мереж у даних населених пунктах.

Голова районної ради Іван Овчар привітав усіх присутніх та запевнив, що і надалі районною радою будуть докладатися усі зусилля для продовження газифікації району та скоріше  її завершення.

Загалом на газифікацію Стецьківської сільської ради було освоєно понад 500 тис. грн. з різних джерел фінансування. Всього у селі Костянець газифіковано 18 осель з 39.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Січень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено