Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1187
27 квітня на засіданні районної виборчої комісії було затверджено склад дільничої виборчої комісії по виборах Веснянського сільського голови, а саме:
 
Подолян Наталія Євгенівна - голова комісії, висунута ВО "Батьківщина";

Чугаєнко Лариса Леонідівна - заступник голови комісії, висунута Бугайчук В.Д.;

Подолян Ірина Василівна - секретар комісії, висунута головою РВК;

Бідюк Людмила Петрівна - член комісії, висунута Поліщуком Д.А.;

Гаврилюк Олена Іванівна - член комісії, висунута Москалюк В.І.;

Мотуз Надія Антонівна - член комісії, висунута головою РВК;

Дегалюк Марія Петрівна - член комісії, висунута головою РВК;

Казук Людмила Володимирівна - член комісії, висунута Шевчук В.І.;

Канчалаба Володимир Пилипович - член комісії, висунутий головою РВК;

Ковальчук Любов Тимофіївна - член комісії, висунута головою РВК;

Козак Олександр Васильович - член комісії, висунутий головою РВК;

Літвінчук Валентина Юхимівна - член комісії, висунута головою РВК;

Марченко Людмила Іванівна - член комісії, висунута головою РВК;

Площинська Оксана Дмитрівна - член комісії, висунута Заплотинським А.В.;

Савчук Лариса Василівна   - член комісії, висунута головою РВК;

Чепелюк Зоя Петрівна - член комісії, висунута Комаровською В.І.
 
Також в зв’язку з проведенням проміжних виборів депутата Григорівської сільської ради, районна виборча комісія утворила виборчу дільницю (с.Григорівка) за адресою: с.Григорівка, вул. Леніна, 10, приміщення сільської ради та присвоїла виборчій дільниці № 14023.
Сьогодні заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за І квартал 2011 року.

2. Про підсумки проходження опалювального сезону 2010/2011 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до осінньо-зимового періоду 2011/2012 року.
Сьогодні на Старокостянтинівщині відбулися заходи, присвячені 25-ій річниці Чорнобильської катастрофи, в яких взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

25 років тому світ сколихнула страшна новина - 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців.

Минають роки, але Чорнобильська катастрофа досі відкликається великим болем для багатьох поколінь українців. У ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, проявляючи героїзм і відвагу, брали участь і жителі Старокостянтинівського району.


Тому сьогодні у місті Старокостянтинів було відкрито пам'ятний знак всім тим, хто брав участь та постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, установ та організацій, учні шкіл та громадськість, всі, хто пам'ятає 26 квітня 1986 року, поклали вінки і квіти до пам'ятного знаку.

Загалом у Старокостянтинівському районі перебуває на обліку 122 особи, які постраждали внаслідок аварії, з них 6 чол. стали інвалідами та прирівняні до інвалідів війни, 52 - учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 42 громадянина потерпіли від Чорнобильської катастрофи, постраждалі діти - 22 чол.
Прийміть мої щиросердечне вітання з величним святом Христового Воскресіння!
 
З глибини віків і донині до цього світлого дня щороку готуються і з благоговінням його чекають усі християни світу. Радіючи Великодню, ми прагнемо зустріти його з благодатним почуттям радості та духовного очищення. Велич цієї божественної події надихає на праведні діла, кличе до милосердя, справедливості, любові до ближнього, нагадує про батьківську віру як джерело сили та невмирущості українського народу.
 
Воістину цей день став найсвітлішим з-поміж усіх свят, що їх відзначаємо щороку. День Воскресіння Господнього малиновими дзвонами наповнює наші серця вірою, надією, любов’ю.
 
Саме у цей світлий день, коли ми відзначаємо одне із найбільших християнських свят, хочеться вірити у зміни на краще, відродження духовності, у мир на Землі.
 
Хочу побажати всім вам, щоб той світлий настрій, з яким ми зустрічаємо Великдень, зберігся у душі надовго, щоб він став запорукою позитивних змін у житті кожного з вас, а значить і у житті всієї країни.
 
Нехай Воскреслий Христос Спаситель і надалі зберігає вас в мирі та злагоді, дарує Пасхальну радість і терпіння, посилає міцність духу і тіла, добре здоров’я, достаток вашим сім’ям і родинам на довгі та благословенні роки життя в ім’я процвітання рідного краю та всієї України.
 
Христос Воскрес!
 
Голова районної ради Іван Овчар
Сьогодні під головуванням голови районної ради Івана Овчара відбулася нарада з сільськими головами Старокостянтинівського району.

Основне питання, на якому акцентував увагу Іван Ваcильович, - це благоустрій населенних пунктів. При значному перевиконані місцевих бюджетів, сільські ради мають на рахунках достатньо коштів для того, щоб привести у належний стан кладовища, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища та впорядкувати території біля пам'ятників і братських поховань.

За сприяння районної ради кожна сільська рада може безкоштовно отримати відсів з ВАТ "Старокостянтинівський спецкар'єр" для ремонту комунальних доріг.
20 квітня 2011 року у Житомирі відбулось розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці із залученням представників Вінницької, Рівненської та Хмельницької областей. В роботі засідання взяли участь голова Комітету з питань соціальної політики та праці, голова Федерації профспілок України Василь Хара, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, голова обласної ради Йосип Запаловський, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, заступник голови обласної ради Михайло Чигир.

 У складі делегації від Старокостянтинівського району приймав участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

«Мета виїзного засідання, - зауважив голова комітету, - обговорити найбільш важливі законопроекти за участю представників влади, роботодавців, профспілок, вислухати пропозиції, зауваження, які ми обов’язково врахуємо». Засідання присвячене обговоренню трьох найважливіших для людей законопроектів – Трудового кодексу України, «Про державну службу», «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (пенсійна реформа) та виконанню Закону України «Про соціальний діалог в Україні».

Необхідність прийняття нового Трудового кодексу України обумовлена докорінними змінами всієї системи суспільних відносин, що відбуваються в Україні у зв’язку з формуванням ринкових відносин та соціально-економічних перетворень. Чинний Кодекс законів про працю України був прийнятий ще у 1971 році і вже застарів та не відповідає сучасним економічним умовам. Так, з’явився новий суб’єкт праці – роботодавець, суспільство стикається з таким поняттям, як банкрутство підприємства. Ці та інші моменти ринкових відносин мають знайти своє місце в новому кодексі.

Василь Хара дав пояснення щодо резонансних питань проекту Трудового кодексу, вказавши, що в суспільстві часто жваво обговорюються моменти, які не відповідають дійсності – наприклад, мовляв, законопроектом встановлено 10-, 12-годинний робочий день, вводяться надмірні надурочні роботи, вказується на необов’язковість укладання трудового договору в письмовій формі тощо.

Він акцентував увагу на тому, що цей законопроект визначає створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки.
Сьогодні, 19 квітня, відбулося засідання  робочої комісії з питань прискореного перегляду регуляторних актів.
Згідно порядку денного були розглянуті такі питання:

1. Про виключення рішення другої сесії Старокостянтинівської районної ради від 15.12.2010 року №12 "Про встановлення розмірів ставок єдиного податку" з переліку №1 та включення даного рішення до переліку №3.

2. Про проведення аналізу регуляторних актів на підставі загальних переліків регуляторних актів та затвердження їх переліків, висновків згідно додатків.
16 квітня в рамках проведення акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" в районі відбулася посадка лісу на території Баглаївської сільської ради.

.До заходу з особливим натхненням приєдналися працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою ради Іваном Овчаром та його заступником Іваном Катревичем.

Щорічна посадка дерев за участю учнів, представників установ, організацій, районних та місцевих органів влади  - це турбота про благоустрій Старокостянтинівщини.
З метою надання методично-консультативної допомоги новообраному секретарю Радковецької сільської ради робочою групою районної ради було здійснено виїзд до зазначеної сільської ради.

Під час навчання новообраних сільських секретарів, яке проводилося протягом січня-лютого 2011 року, працівниками районної ради була приділена значна увага порядку прийняття рішень та розпоряджень сільського голови, веденню документообігу у сільських радах, дотримання вимог законів України. Також новообраним посадовим особам місцевого самоврядування були надані зразки основних розпорядчих документів.

Тому зараз члени робочої групи проконтролювали, як всі аспекти попереднього навчання були враховані у роботі Радковецької сільської ради та вказали на виявлені недоліки.
На виконання Постанови Верховної Ради України від 3 березня 2011 року №3115-VI "Про призначення позачергових виборів Веснянського сільського голови (Веснянська сільська рада Старокостянтинівського району Хмельницької області) 12 квітня 2011 року відбулося засідання районної виборчої комісії.

Згідно чинного законодавства виборчою комісією було утворено виборчу дільницю (с.Веснянка, с.Ланок, с.Караїмівка) за адресою: Старокостянтинівський район, с.Веснянка, вул.Шкільна, 102, сільський будинок культури та просвоєно виборчій дільниці №14018.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Квітень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено