Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 174
29 серпня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, участь у якому взяв голова районної ради Іван Овчар.

До порядку денного колегії були внесені наступні питання:

- про проведену роботу щодо підвищення заробітної плати та недопущення виникнення заборгованості з неї;

- про організаторську роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в ході жнив 2011 року та підготовки до проведення комплексу осінньо-польових робіт;

- про готовність закладів освіти району до нового навчального року.
Сьогодні, незадовго до початку нового навчального року, відбулася серпнева конференція вчителів району.

Голова районної ради Іван Овчар у своєму звернені до освітян зазначив, що саме через виховання дітей, молоді вчитель передає у майбутнє неоціненний скарб народної духовності, традицій і вищих чеснот, який матеріалізується у прагненні змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
 
Сучасна епоха робить справжній виклик учителю. Сьогодні йому потрібні не тільки фах, талант, а й знання мов, володіння комп’ютером, іншими сучасними технологіями. І те, що освітяни району і за сьогоднішніх нелегких політичних та економічних умов залишилися на висоті своєї суспільної місії, зуміли зберегти систему освіти і не розгубили своїх
кращих професійних традицій, суттєво їх збагативши, – усе це заслуговує найтепліших слів і  найcхвальніших оцінок.

Іван Васильович наголосив, що депутатами районної ради освітянські проблеми ніколи не залишаються осторонь. На кожній сесії районної ради передбачається додаткове фінансування, вирішуються інші нагальні потреби.

Також під час проведення педагогічної конференції голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко  вручили почесні грамоти та цінні подарунки  кращим педагогічним працівникам району.
Серед святкових заходів, які Старокостянтинівщина приурочила 20-ій річниці незалежності України – відкриття дитячого садочка в селі Немиренці.
 
В урочистому зібрані, яке відбулось 24 серпня, взяли участь голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.

Очільники району спільно із Немиринецьким сільським головою Олегом Москалюком перерізали стрічку та привітали мешканців територіальної громади із введенням в дію такого важливого для життєдіяльності сільської ради об’єкта.
 
В цілому садочок розрахований на 30 місць. На перше вересня уже подано 27 заяв. В нову установу сільська рада придбала нові ліжечка, парти, дошку, облаштували чудову ігрову кімнату.
Маю велику честь та приємність від усього серця вітати вас з нашим головним загальнонаціональним святом – Днем Незалежності України!
 
У житті кожної нації є події, які визначають подальшу її історію, сенс буття, її місце в світовому просторі. Є такі події і в нас, українців. Одна з них – проголошення Верховною Радою УРСР 24 серпня 1991 року акту про незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто як день народження держави, а передусім – як світле свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності.

Як незалежна країна – ми молоді. Та міцний фундамент нашого державотворення закладався упродовж багатьох віків. За нами – велике героїчне минуле, позначене звитягою і важкими випробуваннями, здобутками і протиріччями, болісними помилками, трагедіями і втратами. І все це наша історія, яку не перекреслиш, не зітреш з пам’яті людської. Дух нескореності, свободи, волі, високе прагнення бути господарем у своєму домі був завжди притаманний нашому великому народу.

Як вдячні нащадки, нині ми вклоняємося всім, хто боронив рідну землю від спустошливих половецьких, татарських орд, вшановуємо відомих і невідомих українців, синів і дочок інших народів, які загинули на кривавих бойовищах, фронтах, ідеологічних барикадах, таборах і тюрмах, відстоюючи велич нашої України, наближаючи для всіх нас щасливу і таку, давно очікувану не одним поколінням наших людей, Незалежність нашої держави.

І сьогодні, спираючись на власні сили, ми робимо крок за кроком на шляху реформування виробничих відносин, політичного входження в європейські та світові міжнародні структури в інтересах економічного зростання та покращення добробуту людей.

І саме зараз нам особливо потрібні не критичний запал, а мудрість і виваженість, розумний компроміс у послідовній і активній роботі по розбудові нашої держави, кропіткій і злагодженій співпраці усіх гілок влади в ім’я нинішніх і прийдешніх поколінь, в ім’я України.

Шановні друзі! Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з 20-ою річницею незалежності України. Бажаю всім вам бути гідними нашої історичної слави й нашого величного майбутнього. Зичу внутрішнього натхнення, гармонії, миру в ваших домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, правди, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу! Нехай вічно майорить над нами прапор незалежної України, який захищають наші серця.

Слава Україні!
 
Голова районної ради          Іван Овчар
Сьогодні в Старокостянтинівському районі відбулись урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Розпочалися вони урочистою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано голові районної ради Івану Овчару та голові районної державної адміністрації Ігорю Люшенко.
 
Виступаючи на урочистому відкритті районної Дошки Пошани «Гордість нашого району», Іван Васильович зазначив: "Це поважне фотопредставництво в повній мірі відображає потужність кадрового потенціалу району, демонструє його можливості у різних сферах суспільного життя та людської діяльності.

Мені, як голові районної ради, приємно відзначити, що серед кращих трудівників району, занесених на Дошку Пошани, є представники органів місцевого самоврядування: ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Віктор Володимирович – депутат обласної ради, ЛАВРІНА Ольга Сергіївна – депутат  районної ради, які очолюють занесені на Дошку Пошана трудові колективи; депутати районної ради  ГАЛЬОМА Василь Володимирович та ЧОРНОГОД Олег Олегович, Сербинівський сільський голова САЛІЙ Володимир Васильович
."
 
Після цього відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди святкування 20-ї річниці незалежності України. В ході урочистих зборів вручено відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації.
21 серпня, до Дня незалежності України, у кінокультурному центрі відбулися  звітний концерт кращих аматорських колективів району та виставка майстрів народної творчості, у яких взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

У своєму вітальному слові Іван Васильович зазначив, що Президент України та Уряд роблять рішучі кроки для зміцнення нашої держави, покращення добробуту її мешканців, збереження культурних традицій. Сьогодні  тут зібралися люди, які допомагають відчути себе справжніми українцями, люди, які протягом багатьох років підтримують та продовжують національні традиції народу, плекають нашу самобутність, творять національну культуру.

Також відповідно до Указу Президенкта України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку голова районної ради Іван Овчар  спільно із заступником голови Хмельницької облдержадміністрації Володимиром Галищуком та головою райдержадміністрації Ігорем Люшенко вручили посвідчення про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" жителькам нашого району.

Під час огляду виставки майстрів народної творчості краю та проведення конкурсу "Краща вишивальниця району" Іван Васильович наголосив,що традиція української вишивки на теренах району продовжується та популяризується.

Усі, в черговий раз пересвідчились, що дійсно візиткою Старокостянтинівщини є роботи вихованців Самчиківської художньої школи традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва, розпис  вишиванок яких є єдиним і самобутнім.

Тож голова районної ради привітав усіх присутніх зі святом незалежності України та зазначив, що свою майстерність потрібно передавати, щоб традиції та національний колорит переходив із покоління в покоління.
Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна, що знаходяться за адресою: м.Старокостянтинів, вул.Чкалова,11: нежитлове приміщення загальною площею 36,7 кв.м.
 
Заяви подавати за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7, Старокостянтинівська районна рада. Тел. (03854) 3-23-87.
 
Прийняття заяв закінчується за 3 дні до проведення конкурсу.
 
Конкурс буде проведено 12 вересня 2011 року о 10.00 год. за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7.
18 серпня в районній раді відбулося засідання  постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики. (Голова комісії – депутат районної ради Поліщук Д.А.)  Комісія на своєму засіданні розглянула депутатський запит депутата районної ради Карпуся Ю.Г. та план роботи комісії на друге півріччя 2011 року. Із зазначених питань були прийняті відповідні рішення.
20 серпня
8.00-12.00 – ярмарка-розпродаж сільськогосподарської продукції товаровиробників району

21 серпня
10.00 – виставка майстрів народної творчості. Проведення конкурсу "Краща вишивальниця району" (кінокультурний центр).
11.00 – підсумковий, звітний концерт кращих аматорських колективів району, присвячений 20-ій річниці незалежності України (кінокультурний центр).

22 серпня
Урочисті заходи до 20-ої річниці незалежності України
Участь в обласних урочистих заходах на відзначення Дня Державного Прапора України та 20-ої річниці незалежності України (м.Хмельницький).

23 серпня
День Державного Прапора України
8.00 – розгортання виставки майстрів народної творчості, тематичних дитячих виставкових робіт.
8.45 – урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України.
9.30 – урочисте відкриття районної Дошки Пошани "Гордість нашого району"
11.00 – урочисті збори та святковий концерт на відзначення Дня Державного Прапора України та 20-ої річниці незалежності України.

24 серпня
День незалежності України
8.00 – урочисте відкриття дитячого дошкільного закладу "Казка" в с.Немиринці.
10.00-11.00 – урочисті збори, святкові концерти в сільських населених пунктах району.
15 серпня  з робочим візитом Старокостянтинівщину відвідав голова обласної ради Микола Дерикот.

Микола Васильович разом із головою районної ради Іваном Овчаром, головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко та начальниками відповідних управлінь побував у Старокостянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8, яка вже декілька років поспіль знаходилася в аварійному стані. Капітальний ремонт школи проводиться за рахунок державного бюджету і буде завершений до першого вересня (крім ремонту спортивного залу).

Також голова обласної ради відвідав стадіон "Центральний", де проходить його реконструкція. За його словами, це повинен бути сучасний стадіон зі стандартним футбольним полем, майданчиками, біговими доріжками, обладнаними місцями для глядачів, що дасть змогу молоді міста та району систематично займатися фізичною культурою та спортом.

Микола Васильович побував у дошкільному закладі села Пашківці, де проводиться капітальний ремонт частини нежитлової будівлі магазину, на що п’ятою сесією обласної ради було виділено 707,7 тисяч гривень із обласного бюджету. Даний дошкільний заклад зможуть відвідувати 20 дітей.

Підводячи підсумки за результатами поїздки, Микола Дерикот наголосив, що обласна рада і надалі спрямовуватиме основну увагу на об’єкти соціально-економічного розвитку.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено