Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 731
Маю велику честь та приємність від усього серця вітати вас з нашим головним загальнонаціональним святом – Днем Незалежності України!
 
У житті кожної нації є події, які визначають подальшу її історію, сенс буття, її місце в світовому просторі. Є такі події і в нас, українців. Одна з них – проголошення Верховною Радою УРСР 24 серпня 1991 року акту про незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто як день народження держави, а передусім – як світле свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності.

Як незалежна країна – ми молоді. Та міцний фундамент нашого державотворення закладався упродовж багатьох віків. За нами – велике героїчне минуле, позначене звитягою і важкими випробуваннями, здобутками і протиріччями, болісними помилками, трагедіями і втратами. І все це наша історія, яку не перекреслиш, не зітреш з пам’яті людської. Дух нескореності, свободи, волі, високе прагнення бути господарем у своєму домі був завжди притаманний нашому великому народу.

Як вдячні нащадки, нині ми вклоняємося всім, хто боронив рідну землю від спустошливих половецьких, татарських орд, вшановуємо відомих і невідомих українців, синів і дочок інших народів, які загинули на кривавих бойовищах, фронтах, ідеологічних барикадах, таборах і тюрмах, відстоюючи велич нашої України, наближаючи для всіх нас щасливу і таку, давно очікувану не одним поколінням наших людей, Незалежність нашої держави.

І сьогодні, спираючись на власні сили, ми робимо крок за кроком на шляху реформування виробничих відносин, політичного входження в європейські та світові міжнародні структури в інтересах економічного зростання та покращення добробуту людей.

І саме зараз нам особливо потрібні не критичний запал, а мудрість і виваженість, розумний компроміс у послідовній і активній роботі по розбудові нашої держави, кропіткій і злагодженій співпраці усіх гілок влади в ім’я нинішніх і прийдешніх поколінь, в ім’я України.

Шановні друзі! Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з 20-ою річницею незалежності України. Бажаю всім вам бути гідними нашої історичної слави й нашого величного майбутнього. Зичу внутрішнього натхнення, гармонії, миру в ваших домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, правди, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу! Нехай вічно майорить над нами прапор незалежної України, який захищають наші серця.

Слава Україні!
 
Голова районної ради          Іван Овчар
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Серпень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено