Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2248
29 вересня заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у  розширеному засіданніколегії районної державної адміністрації.
 
До порядку денного колегії були внесені наступні питання:

- простан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери району до роботи в умовах опалювального сезону 2011/2012 року;

- про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2011 року;

- про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій;

- про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2011 року.
22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави та вшановують пам'ять загиблих партизанів і підпільників у роки Другої світової війни.
 
З цієї нагоди делегація трудових колективів району та міста очолювана заступником голови районної ради І.Катревичем, першим заступником голови райдержадміністрації М.Вовколупом та міським головою М.Мельничуком здійснила покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави.
Конференція відбувається за підтримки Міністерства культури і туризму України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, управління культури, туризму і курортів облдержадміністрації та за участю фахівців Національної бібліотеки України для дітей на чолі з генеральним директором, Заслуженим працівником культури, Героєм України, кавалером ордена княгині Ольги Кобзаренко А.С.
 
В рамках конференції 21 вересня  учасники зібрання відвідали Старокостянтинівську районну бібліотеку для дітей. З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач організаційного відділу районної ради Світлана Ткачук.
 
Також учасники конференції вивчили досвід роботи з краєзнавчої діяльності, збереження народних традицій та історичної пам'яті, системи просування дитячого та сімейного читання, участі в Національному проекті "Україна читає дітям", формування етнічної толерантності дітей та соціального партнерства на базі Самчиківської сільської бібліотеки та державного історико-культурного заповідника  "Самчики".
В рамках робочої поїздки голови очільника краю В.Ядухи до Старокостянтинівського району було відкриття нового дошкільного навчального закладу у с. Пашківці.

Голова облдержадміністрації Василь Ядуха, голова районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Ігор Люшенко спільно перерізали символічну червону стрічку.

Звертаючись до жителів с.Пашківці та до усіх присутніх Василь Степанович привітав громаду села із цією важливою подією та побажав подальшого розквіту соціальної інфраструктури села. Губернатор зазначив, що влада області та він особисто завжди сприятимуть відкриттю нових соціальних та навчальних закладів, докладаючи до цього максимум зусиль.
 
Поважний гість приїхав на відкриття не з пустими руками, він подарував дитячому садочку новий холодильник, не обійшлося і без подарунків від районної влади. Голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко подарували електричну плиту.
 
Усіх хто допомагав та брав безпосередню участь у роботах з підготовки та відкриття дитячого садочка, благодійників та спонсорів, нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками від обласної та районної влади.
21 вересня разом із головою районної ради Іваном Овчаром та головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенком очільник області відвідав Старокостянтинівський цукровий завод, ознайомився із станом справ на виробництві, поспілкувався з керівництвом та працівниками.
 
Василь Степанович позитивно оцінив сучасний стан заводу та зауважив, що з метою повного використання потужностей підприємства необхідно збільшувати сировинну базу.

Губернатор області високо оцінив ті зміни, які відбулися на Старокостянтивіському заводі останнім часом. На підприємстві, якому вже більше ста років проведено реконструкцію обладнання, автоматизацію технологічних процесів, впроваджуються передові технології, в тому числі енергозберігаючі.
 
Також  у ході робочої поїздки у Старокостянтинівський район голова облдержадміністрації Василь Ядуха відвідав Старокостянтинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №8. Цього року п`ятдесятирічну школу реконструйовано за рахунок коштів із державного бюджету. На стадії завершення виконання будівельних робіт у цій школі, а виділено з держбюджету значні кошти - 3 млн. 300 тисяч гривень.  В цілому, очільник краю відзначив високий рівень виконання ремонтних робіт.
 
В рамках візиту Василь Степанович ознайомився із станом справ на будівництві ІІ черги 178-ми квартирного житлового будинку  по вул. Попова - Красовського у Старокостянтинові та побував на центральному стадіоні міста, де на даний час проходять ремонтні роботи.
Напередодні Дня працівників лісу, 16 вересня, відбулися урочистоті, у яких взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.
 
Від імені депутатського корпусу районної ради і особисто від себе Іван Іванович привітав зі святом присутніх на урочистому зібранні, а в їх особі всіх працівників  лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості.
 
Заступник голови районної  ради подякував лісівникам за нелегку, але потрібну для суспільства роботу. І наголосив: "Сьогодні як ніколи важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку і процвітання нашої країни".
 
З нагоди свята Іван Іванович вручив кращим працівникам лісового господарства Почесні грамоти та цінні подарунки від районної ради та районної державної адміністрації.
14 вересня на базі Новоушицької районної ради відбулася виїзна семінар-нарада заступників голів районних рад області на тему "Взаємодії місцевих органів влади і органів місцевого самоврядування в соціально-економічному та культурному розвитку регіону", на якій взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

 В ході зустрічі учасники семінару відвідали Отроківську сільську раду, де було обговорено розвиток та можливості зеленого туризму адміністративної території сільської ради; ознайомилися з роботою приватного підприємства «Фестиваль-Отроків» та оглянули літню резиденцію Сцибора Мархоцького (с.Отроків).

Учасники заходу ознайомились з досвідом Кубанської сільської ради щодо співпраці з підприємствами, установами і організаціями у вирішенні питань розвитку територіальної громади.

Робоча зустріч учасників семінар-наради відбулася в залі засідань адміністративного приміщення Новоушицької районної ради.

Відкриваючи пленарне засідання семінару заступник голови Хмельницької обласної ради В.Осадчий наголосив на необхідності конструктивної співпраці всіх гілок влади в районах для вирішення соціально-економічних питань.

Про досвід співпраці органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади в Новоушицькому районі проінформував присутніх голова Новоушицької районної ради В.Барчишин.

Перед присутніми виступили начальники окремих відділів виконавчого апарату обласної ради. Учасники семінару також обмінялися досвідом роботи, обговорили проблемні питання реформування місцевого самоврядування, роль і місце посадовців місцевих рад у формуванні ефективного місцевого самоврядування.

За програмою перебування учасники заходу відвідали Вільховецьку сільську раду, обговорили перспективи та можливості розвитку зеленого туризму на території Новоушицького району, здійснили екскурсію по річці Дністер до чоловічого Свято-Миколаївського скельного монастиря.
На 64-му році пішов із життя директор ПОП "Реал" с.Воронківці, Почесний громадянин Старокостянтинівського району, депутат районної ради Ковтунець Микола Семенович.
 
Перестало битися серце  невтомного Трудівника, непересічної Особистості, скромної та достойної Людини.
 
Народився М.С.Ковтунець 2 квітня 1948 року в селі Юровщина Полонського району Хмельницької області в сім’ї колгоспника, успішно закінчив Кам'янець-Подільський сільськогосподарський інститут, після закінчення якого працював головним агрономом в колгоспі ім.Петровського Красилівського району в лютому 1971 року. В 1974 році перейшов працювати в колгосп ім. Леніна с.Воронківці Старокостянтинівського району спочатку бригадиром, з 1975 року – головним агрономом. З 1978 року – головою колгоспу та директором ПОП "Реал" с.Воронківці, де зарекомендував себе грамотним керівником, професіоналом своєї справи та вмілим організатором. Йому були притаманні людяність, принциповість, високий професіоналізм, за що жителі району неодноразово обирали його своїм  депутатом до районної ради.

Старокостянтинівська районна рада та районна державна адміністрація, поділяючи біль непоправної втрати, висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам по роботі у хвилину їхньої скорботи.

Світла пам'ять про Миколу Семеновича Ковтунця назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.
До Старокостянтинівської районної ради надійшло звернення 23-х депутатів районної ради  з проханням скликати  позачергову сесію районної ради. До порядку денного зазначені депутати запропонували внести таке питання "Про звіт начальника відділу освіти райдержадміністрації Кривенького Р.А."

Відповідно ст. 9 Регламенту Старокостянтинівської районної ради "...сесія ради є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради...". Тобто, повинно бути зареєстровано не менш, як 31 депутат.

На сьому(позачергову) сесію районної ради зареєструвалося 16 депутатів, а отже сесія вважалася не повноважною.
Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна:
 
1. м. Старокостянтинів, вул. Чкалова,11, приміщення площею 54,9 кв.м., комерційне використання, офіс.
 
2. м. Старокостянтинів, вул. Острозького,1, приміщення площею 171,0 кв.м., комерційне використання, офіс.
 
3. м. Старокостянтинів, вул. Миру,7, приміщення площею 144,2 кв.м., комерційне використання, офіс.
 
4. м. Старокостянтинів, вул. Чкалова,13 (ІІ поверх), приміщення площею 144,0 кв.м., комерційне використання.
 
5. м. Старокостянтинів,вул. Чкалова,13(підвальне приміщення), приміщення площею 230,0 кв.м., комерційне, виробниче використання.
 
6. м. Старокостянтинів, вул. Острозького,66 (підвальне приміщення), приміщення площею 250,8 кв.м., комерційне, виробниче використання;
 
7. м. Старокостянтинів, вул. Острозького,1, приміщення площею 37,2 кв.м., комерційне, виробниче використання.
 
8. м. Старокостянтинів, вул. Пушкіна,47, приміщення площею 18,0 кв.м., комерційне використання.
 
Заяви подавати за адресою: 31100 Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб. №7 Старокостянтинівська районна рада, тел. (03854) 3-23-87
 
Прийняття заяв закінчується за три дні до проведення конкурсу.
 
Конкурс буде проведено 3 жовтня 2011 року об 10.00 год. за адресою:
31100 Хмельницька область, м. Старокостянтинів
вул. К.Острозького, 70, каб.7
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено