Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154694 чол.
Переглядів: 1118
31 жовтня, на базі Старокостянтинівської ЦРЛ відбулося показове навчання щодо дій персоналу, пожежних команд, добровільних пожежних дружин та хворих під час виникнення пожежі в лікувальному закладі, організоване Управлінням МНС України в Хмельницькій області та проходило у два етапи – теоретична та практична частини.

До участі в заходах було запрошено головних лікарів центральних районних лікарень, відповідальних осіб за пожежну безпеку в медичних закладах, головних лікарів районних та дільничних лікарень Білогірського, Славутського, Теофіпольського, Красилівського, Старосинявського, Шепетівського, Ізяславського, Полонського, Хмельницького та Старокостянтинівського районів.

 В заході взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.
28 жовтня, під головуванням голови районної ради Іваном Овчаром, відбулося пленарне засідання сьомої сесії районної ради.

Перед формуванням та розглядом питань порядку денного, голова районної ради надав слово голові Старокостянтинівської районної виборчої комісії Івану Кудруку, який ознайомив депутатів з постановою виборчої комісії. Мова йшлася про  заміщення в зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата Старокостянтинівської районої ради VI скликання, обраного за списками районної організації Народної партії Миколи Семеновича Ковтунця та визнання обраним депутатом районної ради за черговістю кандидатів в депутати у виборчому списку відповідної організації Юрія Дмитровича Грачука, 10.10.1965 року народження, члена Народної партії, освіта вища, директора ДП "Старокостянтинівське лісове господарство".

Також Іван Васильович поінформував присутніх про те, що від 10  депутатів надійшли заяви про вихід з депутатської фракції ВО "Батьківщина" та 9 з них увійшли до складу нової депутатської фракції в районній радіі "За добробут Старокостянтинівщини".

При розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – «Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік» у депутатів виникло ряд питань, на які відповів начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда.

Приділили увагу депутати розгляду проектів рішень, у яких йшла мова про хід виконання діючих районних програм за минулі роки та прийняття нових на нинішній та наступні роки. Зокрема, схвалено Програму поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки, районну цільову програму "Цукровий діабет" на 2011-2013 роки, районну програму роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти", програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки. Заслухано інформації про виконання програми розвитку національної мережі шкіл сприяння здоров'ю в Старокостянтинівському районі на 2004-2010 роки, програми розвитку та забезпечення діяльності об'єктів соціально-культурного призначення у Старокостянтинівському районі на 2006-2010 роки, районної програми з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2009-2010 роки.

Затверджено депутатами, після висловлення низки зауважень та об’єктивних пропозицій, Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

Рішенням сесії прийнято положення про помічника-консультанта та опису посвідчення помічника-консультанта депутата Старокостянтинівської районної ради.

Загалом сьомою сесію районної  ради шостого скликання прийнято близько 25 рішень з  різних сфер життєдіяльності району.
У день пам'ятної дати проведено мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави.

До пам'ятного знаку вінки та квіти поклали голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, міський голова Микола Мельничук, а також  представники трудових колективів, громадських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни,котрим судилося пройти і вистояти у пекельному вогні війни, громадськість краю.
27 жовтня голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко відвідали Баглаївську сільську раду.  

Баглаївський сільський голова Лідія Саволюк проінформувала присутніх про стан соціально-економічного розвитку сільської ради, провела аналіз надходжень  коштів до сільського бюджету та їх використання. Також окреслила пріоритетні напрямки роботи сільської ради на 2012 рік.

Надалі жителі територіальної громади звернулися до очільників району зі своїми проблемами та наболілими питаннями. Крім того, представники Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі, відділу культури РДА, відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення  і центральної районної лікарня дали роз'яснення для громадян кожен зі своїх питань.
27 жовтня  під головуванням Івана Овчара  відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної  ради.

Голови комісій, керівники депутатських фракцій  обговорили і узгодили пропозиції, які надійшли під час роботи постійних комісій в ході підготовки до сьомої сесії районної  ради.Члени президії обговорили та погодили близько 20 питань порядку денного сесії, сформували їх для розгляду на пленарному засіданні сесії.

Також депутатами було розглянуто ряд заяв жителів району про надання матеріальної допомоги та про впорядкування плати за оренду об'єктів комунальної власності району.
Сьогодні голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширенному засадані колегії райдержадміністрації, на порядок денний якої було винесено такі питання:
1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2011 року.
2. Про роботу промислових підприємств району.
3. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.06.2011 року №221/2011-р "Про взаємодію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в районі щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України та стану розрахунків по єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
4. Про стан виконання у районі Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 " Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".
5. Про проект змін до районного бюджету на 2011 рік.
26 жовтня в Гарнізонному будинку офіцерів відбулася нарада, під головуванням голови обласної ради Миколи Дерикота, для сільських, селищних та міських голоів північного регіону області.  Це були представники Старокостянтинівського, Славутського, Полонського, Шепетівського, Красилівського, Старосинявського, Ізяславського, Теофіпольського, Деражнянського, Летичівського та Білогірського районів.

У своєму вступному слові Микола Васильович наголосив про необхідність спільної роботи, тісного взаєморозуміння  між радами усіх рівнів. На його думку, тільки ініціанитивність та співпраця можуть покращити соціально-економічний розвиток підвідомчих територій.

Пр регіональне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, його напрямки розвитку та діяльності проінформував посадовців місцевого самоврядування заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк.

Надалі Олександр Лахмотов, начальник Головного управління Держкомзему в області, довів до відома учасників зібрання актуальні питання впровадження  земельної реформи в області.

Проблематику передачі безхазяйних гідротехнічних споруд у комунальну власність сільских(селищних), міських рад та  впровадження їх платного використання шляхом оренди висвітив у своєму виступі начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Хмельницького обласного управління водних ресурсів Михайло Молчанов.

Насамкінець Сергій Пенюшкевич, начальник Головного фінансового управління ОДА, ознайомив присутніх із порядком формування пропозицій до обласного бюджету на 2012 рік та аналізом використання коштів сільськими радами області. 

А після офіційної частини усіх присутніх вітали найкращі художні колективи міста та району.
Сьогодні, 25 жовтня, голова районної ради Іван Овчар взяв участь у роботі розширенного засідання колегії облдержадміністрації,  яке пройшло під головуванням першого заступника голови ОДА Вадима Гаврішка.

Під час роботи колегії були розглянуті питання про хід реформування галузі охорони здоров’я області та невідкладні заходи щодо протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у Хмельницькій області.

На пленарному засіданні також було обговорено стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.
Депутати районної ради продовжують працювати у постійних комісіях районної ради і розглядати питання, які винесені на розгляд сьомої сесії.

25 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яку провів голова комісії Василь Томаля.

Члени бюджетної комісії розпочали свою роботу із вивчення та аналізу найголовнішого питання порядку денного сесії проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2001 рік».

Депутати заслухали  детальну інформацію начальника  фінансового управління райдержадміністрації Григорія Горди про зміни, які пропонується внести запропонованим проектом рішення до головного фінансового документа району.

Значну увагу депутати приділили розгляду інформацій про виконання районних програм. В результаті розгляду проекту програми "Цукровий діабет " на 2011-2013 роки депутатами було вирішено підготувати звернення до управління охорони здоров'я Хмельницької ОДА щодо фінансування заходів аналогічних державної та обласної програм.

Але декілька питань порядку денного викликали ряд суттєвих зауважень та не були підтримані членами комісії.
У рамках підготовки до сьомої сесії районної ради розпочалася робота у постійних комісіях .

У понеділок, в першій половині дня, провели свої засідання постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики (голова комісії Поліщук Д.А.), комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва, (голова комісії – Василик В.М.) та комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування (голова комісії Сторожук П.В.).

Під час засідання члени комісії розглянули близько двадцяти питань порядку денного.

Інформацію про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік до уваги депутатів представив начальник  фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда.

Окрім цього, свою підтримку серед депутатів отримали проекти щодо затвердження  районних програм. Зокрема, районна цільова програма "Цукровий діабет" на 2011-2013 роки, програма поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки. 

Члени комісій вирішили підтримати проекти рішень про виконання ряду програм, а саме: районної програми роботи з обдарованою молоддю на період 2011-2014 роки,  міжгалузевої програми "Здоров'я нації на період до 2011 року",  програми розвитку національної мережі шкіл сприяння здоров'ю в Старокостянтинівському районі на 2004-2010 роки та ін.

Детально ознайомившись із матеріалами, члени комісії затвердили перелік питань , які стосувались змін у складі постійної комісії та президії районної ради.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено