Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 160
Відходить в історію ще один рік, відходить, щоб назавжди залишитися у нашій пам’яті. Наближається святкова і радісна пора новорічних та різдвяних свят. Ці свята об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє… Вони асоціюються з оновленням, добром і вірою в життя. У ці передноворічні хвилини ми згадуємо все, що відбувалося з нами протягом року, що минає…, аналізуємо пройдене і загадуємо бажання під Новий рік.

Наш край багатий, сильний, талановитий, успішний. Кожен з вас сьогодні творить власну історію та історію нашої Держави. Тому сьогодні, як ніколи, нам потрібна єдність, віра, надія та максимальні зусилля і терпіння, щоб змінити життя на краще. Маємо залишити у минулому році будь-які ілюзії про те, що хтось зробить все за нас. Ми маємо самі зробити життя кращим для того, щоб нам не було соромно перед наступними поколіннями та повинні відповідати за свої дії, за свій вибір, за самих себе.

Щиро, всією душею вірю в успіх Старокостянтинівщини. Впевнений що наступний рік стане помітним кроком у напрямку поліпшення інфраструктури наших населених пунктів та добробуту кожного їх жителя. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його щонайкращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом у щоденній діяльності як влади, так і громадськості.

У переддень новорічних і різдвяних свят, від імені президії районної  ради, всього депутатського корпусу, від себе особисто бажаю, щоб, ступивши на поріг Ваших осель, Новий 2012 рік разом з різдвяною колядкою дарували Вам міцне здоров’я, силу духу, злагоду і достаток. Щоб рік прийдешній приніс стабільність у всьому, удачу у всіх розпочатих і запланованих справах, нових вірних та надійних друзів. Нехай він буде роком чистих помислів і благородних справ, багатим на успіхи і вдачі, щедрим на здобутки і радощі. Хай береже нас усіх Господь Бог, і благословить на добрі починання!

Щасливого Нового року, світлих Різдвяних свят!
                                                                   
І.Овчар, голова Старокостянтинівської  районної ради
Сьогодні, 29 грудня 2011 року, відбулася дев'ята(позачергова) сесія районної ради шостого скликання.

Найважливішим питанням роботи сесії було, безперечно, прийняття бюджету району на наступний рік. З детальною інформацією про запропонований на розгляд депутатів проект головного фінансового документа району  виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Горда.

Встановлено загальний обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік у сумі   123935,5 тис.грн., у тому числі: обсяг дотації вирівнювання з державного бюджету у сумі 57362,4 тис.грн., обсяг субвенцій з державного бюджету на здійснення державних програм соціального захисту у сумі 34173,7 тис.грн., обсяг субвенції з міського бюджету на виконання власних повноважень територіальної громади міста у сумі 20176,2 тис. грн., іншої субвенції з обласного бюджету у сумі   62,4 тис. грн.
Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначено у сумі  120866,6 тис.грн., спеціального фонду районного бюджету – в сумі 3068,9 тис.грн.
Також прийнятий бюджет передбачає загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік у сумі  123935,5 тис.грн., в тому числі: обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 120866,6 тис.грн. та спеціального фонду районного бюджету – 3068,9 тис.грн.

Проект головного фінансового документу району не викликав багато запитань і був прийнятий більшістю депутатського корпусу.

Крім того на сесії депутатами було затверджено технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок на території Миролюбненської, Немиринецької та Сковродківської сільських рад.

На завершення усіх депутатів, сільських голів, запрошених з наступаючим Новим 2012 роком та Різдвом Христовим привітали учасники муніціпального фольклорного ансамблю ім.В.Ножки районного центру культури.Сьогодні під головуванням голови районної ради Івана Овчара відбулося спільне засідання постійної комісії  з питань планування, бюджету та фінансів та президії районної ради.

Найважливіще питання, яке пропонується депутатам для розгляду на сесії районної ради - це затвердження районного бюджету на 2012 рік. З цього приводу перед присутніми виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда. Він охарактеризував основні джерела надходження у 2012 році та детально проаналізував видатки по усім галузям, відповів на запитання, які  виникли у членів комісії та президії.

Усі депутати після обговорення проекту без особливих зауважень та пропозицій підтримали запропонований проект районного  бюджету на 2012 рік.

Також присутні депутати районної ради розглянули проекти рішень про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок Миролюбненської, Немиринецької та Сковородківської сільських рад. Але запропоновані проекти не знайшли такої одностайної підтримки, як попередній проект. Отже усе буде вирішувати сесія районної ради, яка відбудеться 29 грудня 2011 року.


До створення збірника із такою назвою районна телерадіокомпанія запросила усіх краян ще на початку 2011 року, запропонувавши поділитися тими легендами бувальщинами та оповідками, котрі побутують саме у нашій місцевості і передаються з вуст в уста, як родинні обереги.

Проект, підтриманий районною радою та районною державною адміністрацією, знайшов відгук і в серцях земляків – організатори отримали 92 оригінальних тексти від 40 авторів із більшості населених пунктів району та міста Старокостянтинова. Усі легенди, після відповідного літературного доопрацювання, увійшли до книги, розмістившись на 96 сторінках, художнє оформлення виконали майстри самчиківського розпису. Після завершення необхідної технічної підготовки, книга отримала свій ліцензійний номер і була надрукована у видавництві м. Хмельницького.

26 грудня  всіх авторів запросили на презентацію до кінокультурного центру. Упорядники книги, ініціатори її видання Оксана Радушинська та Сергій Грищук провели захід, зануривши глядачів у водоверть різдвяно-новорічних мелодій у виконанні танцювального колективу "Арабеск" (керівник О.Буєва), гуртів "Берегиня" (керівник О.Круторогий), "2+3" (керівник підполковник Є.Блискун) та учнів старших класів музичної школи (керівник О. Свиридовська).

На презентація були присутні заступник голови районної ради Іван Катревич, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та помічник голови  Дмитро Поліщук.

Завершився захід традиційно - обміном автографів і взаємними щирими привітаннями авторів першого друкованого видання про фольклорну історію Старокостянтинівського краю.
Рішенням колегії Державного архіву  Хмельницької області від 9 грудня 2011 року та з нагоди відзначення професійного свята -  Дня працівників архівних установ завідувача трудового архіву Старокостянтинівської районної ради Наталію Цимбалюк було занесено на обласну Дошку пошани кращих архівних працівників Хмельниччини.


23 грудня заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь в урочистостях, присвячених Дню енергетика України.

"Україна завжди посідала значне місце в сфері розвитку та управління паливно-енергетичним сектором. На території країни розроблялися і впроваджувалися новітні досягнення в цій галузі, -  сказав у своєму вітальному слові Іван Іванович.         
 "Важко переоцінити значення роботи енергетиків, чиєю невтомно працею створюється одне із найнеобхідніших потреб — тепло, яке забезпечує комфорт у домах усіх без винятку громадян країни.   День енергетика — це свято усіх тих, хто коли-небудь був причетний до створення й обслуговування енергетичних систем. День енергетика — це також свято тих, хто й сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергійної галузі."

Також у своєму виступі Іван Іванович підкреслив, що День енергетика — свято усіх, для кого поняття "тепло" і "світло" — це не просто слова, а й ціла епоха. В першу чергу це стосується ветеранів енергетичної галузі, яким заступник голови районної ради і побажав щастя, здоров'я і добра.

Кращих енергетиків району  було відзначено грамотами районної ради та районнної державної адміністрації ради і цінними подарунками.
22 грудня Старокостянтинівський район відвідав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха.
Мета поїздки була досить приємна: очільник області привіз дітям подарунки.

Насамперед Василь Степанович  вручив  Великочернятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. ключі від новенького шкільного автобуса. На даний час  у школі навчається 131 учень, 38 з яких  доїжджають з сіл Малий Чернятин, Оріхівка, Росолівці.

"Нашою метою на сьогодні є забезпечення кожної сільської школи добрим транспортом для перевезення школярів", - сказав Василь Ядуха під час урочистостей. "Я гордий, що ви не тільки сьогодні повернетесь додому з таким хорошим подарунком, але й будете використовувати транспортний засіб для поїздок на екскурсії, спортивні змагання та відвідувати інші культурно-масові заходи. Сьогоднішня подіє є ознакою того, що наша держава розвивається, а програми Президента України Віктора Януковича в дії. Влада виконує свої зобов'язання щодо покращення якості освіти".

Також Василь Степанович вручив документи від комп?ютерних класів директорам Великомацевицької та Стецьківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

У святковому заході прийняли участь голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Руслан КривенькийСьогодні відбулося пленарне засідання восьмої сесії районної ради, під головуванням голови районної ради Івана Овчара.

При формувані та розгляді питань порядку денного, голова районної ради вніс пропозицію про включення до порядку денного питання "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури на території м.Старокостянтинів та району за 11 місяців 2011  року" враховуючи лист, який надійшов від Старокостянтинівського міжрайонного прокурора Сергія Нагребецького. Депутати підтримали запропоновані зміни до порядку денного.

При розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – "Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік" у депутатів виникло ряд питань, на які відповів начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда.

Рішеннями ради затверджено Програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2012-2014 роки, районна програму забезпечення медичних закладів району кадрами, особливо в сільській місцевості, на 2012-2015 роки, районну програму з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2012-2014 роки та Програму з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки.

Без особливих зауважень депутати прийняли рішення про виконання низки районних програм, термін яких завершився  - про виконання програми поводження з твердими побутовими відходами на 2007-2011 роки; програми покращення технічного стану внутрішньогосподарських меліоративних систем та підвищення ефективності їх використання у Старокостянтинівському районі на період 2007-2011 роки; програми розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2007-2011 роки; програми підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - випускників інтернатних закладів до самостійного життя на 2008-2011 роки.

Досить дискусійним та емоційним був розгляд питання "Про затвердження в новій редакції статутів навчально-виховних комплексів".

Підтримали районні обранці і депутатські запити, які надійшли до сесії, від депутатів Василя Войтка та Людмили Комісарової.

Насамкінець депутати заслухали інформацію міжрайонного прокурора Сергія Нагребецького про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури за 11 місяців 2011 року.

Загалом восьмою сесію районної  ради шостого скликання прийнято близько 20 рішень з  різних сфер життєдіяльності району

21 грудня 2011 року відбулось засідання колегії районної державної адміністрації, на якому був присутній заступник голови районної ради Іван Катревич.

На порядок денний виносились наступні питання:
 - про проект рішення сесії районної ради "Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік";
 - про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району;
 - про стан кадрової роботи та дотримання Закону України "Про державну службу" в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах;
 - про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади та заходи щодо її зміцнення;
 - про план роботи районної державної адміністрації на Іквартал 2012 року.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено