Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 641
1 грудня відбулися урочисті зібрання, приурочені 20-ій річниці Всеукраїнського референдуму. У заході взяли участь голова районної ради Іван Овчар, заступники голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп та Володимир Ліщук, очільники територіальних громад, представники установ та організацій району.

У вітальному слові до присутніх Іван Васильович сказав: "Сьогодні за ініціативи та підтримки Президента України Віктора Федоровича Януковича, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої та муніципальної влади усіх рівнів ми на загальнодержавному рівні, з належною увагою та шаною відзначаємо річницю переломної історичної віхи в державотворенні України та самовизначенні українського народу.
 
Двадцять років тому українці довели, що ми єдина і неділима нація, що ми хочемо будувати власну незалежну демократичну країну.
 
Всеукраїнський референдум відбувся в визначені строки – 1 грудня 1991 року, у демократичний спосіб, без порушень законодавства та при загальному національному піднесенні й консолідації громадян усіх національностей довкола ідеї розбудови Української держави. Символічно, що саме у цей день, 1 грудня 1991 року відбулися перші загальнонаціональні вибори Президента України як глави держави.
 
Право брати участь у референдумі і виборах Президента України мали 37 млн. 885,6 тис. громадян, прізвища яких виборчі комісії внесли до списків для таємного голосування. У голосуванні взяли участь 31 млн. 891,7 тис. громадян, тобто 84,2% від загальної кількості включених до списків. Із них на питання бюлетеня 28 млн. 804,1 тис. громадян відповіли "Так, підтверджую", або 90,3%.
 
Позитивну відповідь дало населення всіх областей України, незалежно від національної приналежності. В Хмельницькій області 96,3% населення проголосували за незалежність України. Це п’ятий показник в державі. Вікова мрія українського народу про незалежність знайшла політичне оформлення."

 
Голова районної ради зазначив, що районна рада та районна державна адміністрації  постійно працюють над покращенням добробуту мешканців краю. Працюючи під гаслом "Україна для людей", у 2010-11 роках  вдалося завершити реконструкцію жіночої консультації, газифікувати 18 сіл району.

Вдалося значно покращити соціальну інфраструктуру сіл, зокрема, проводяться ремонти доріг комунальної власності, повністю відновлено вуличне освітлення, в районі капітально відремонтовано значну частину криниць загального користування. Впроваджуються енергозберігаючі технології в закладах освіти, до прикладу, тільки в Староостропільському НВО замінено 150 вікон, проводенореконструкції шкільних котелень, завершено роботи по капітальному ремонту ФАПу в с.Ладиги, підходять до завершення роботи по реконструкції ФАПу в с.Коржівка. Відкрито реконструйовані дитячі садочки в с.Немиринці та с.Пашківці.
 
За останні неповні два роки є позитивні зрушення у розвитку усіх без виключення сфер району – починаючи від освіти та медицини – закінчуючи промисловістю.
 
Особливу гордість викликає те, що наш район в цьому році посів перше місце серед районів області по валовому збору зерна. На сьогодні він становить понад 208 тисяч тонн. І це зібрано на 95,5% площ.

Також голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп на виконання  Указів Президента України Віктора Федоровича Януковича виконали приємну місію та вручили посвідчення "Мати-героїня" 29-ти жінкам, що народили і виховали 5 і більше дітей.
 
Іван Васильович від щирого серця привітав та побажав усім матерям здоров’я, щасті та краси,  щоб вони у затишку та достатку могли плекати добрі традиції, в яких зростатимуть їх діти.
 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено