Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 538
Сьогодні в Будинку рад відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, участь у якому взяли голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко,  начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення обласної ради Віктор Ніконішин, депутати районної та сільських рад, сільські голови та секретарі сільських рад, керівники структурних підрозділів районної ради, районної державної адміністрації, установ та організацій,  жителі міста та району.
 
Урочисте зібрання розпочалося із вітального виступу голови районної ради Івана Овчара, який сказав: "Не має прозорішої, чіткішої схеми управління ніж самоврядування. Це – найперспективніша і найдемократичніша у світі модель. Альтернативи їй не має. Адже саме у системі самоврядування втілюється ідея максимального наближення влади до її джерела – народу. Саме тут є простір для ініціативи, для ефективного управління самоврядними територіями без команди "зверху". Інша справа, що цю систему потрібно вдосконалювати."

Іван Васильович висловив впевненість, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування й регіональної політики буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для сталого економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах нашого життя.
 І, беззаперечно, величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування.

Голова районної ради переконаний, що потенціал місцевого самоврядування  досить потужний. Та найголовніша його складова – це люди, якими представлені органи місцевого самоврядування.  Адже за результатами виборів 31 жовтня 2010 року в районі обрано 500 депутатів місцевих рад та 30 сільських голів. Вони представляють інтереси 30 територіальних громад, а це понад 31 тисяча населення.

У своєму виступі  очільник районної ради відмітив, що депутатський корпус  ради – а це 60 чоловік – професійно підготовлений і вміє працювати за нинішніх умов. Майже половина з них пройшла школу депутатської роботи у попередніх скликаннях, 51 – має вищу освіту. У складі ради є представники сільськогосподарського виробництва,  охорони здоров'я, освіти, промисловості, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємці. Тобто депутатський корпус репрезентує всі основні соціальні групи населення району, що дає можливість районній раді налагодити зворотні зв’язки з територіальними громадами, своєчасно та ефективно реагувати на потреби та вимоги громадян.
 
Пріоритетним напрямком в діяльності районної ради є і надалі залишатиметься першочергове вирішення соціальних питань: покращення медичного обслуговування населення, створення  належних умов у освітянській галузі, проведення газифікації та вуличного освітлення населених пунктів, ремонт доріг, розвиток культури, тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя. Запорукою успіху на цьому шляху є конструктивна співпраця та партнерські відносини всіх гілок влади. І мені приємно відзначити, що сьогодні районна рада, районна державна адміністрація, сільські ради разом працюють над забезпеченням сталого та всебічного розвитку рідного краю, задоволенням спільних інтересів територіальних громад.

"Впевнений, що лише спільною і злагодженою роботою ми забезпечимо динамічний соціально-економічний розвиток підвідомчих територій, наблизимо нашу країну до загальноєвропейських демократичних цінностей," - наголосив Іван Овчар.

 Кращим представникам органів місцевого самоврядування голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко вручили Почесні грамоти та цінні подарунки.

Святковий настрій учасникам урочистого зібрання створювали найкращі народні аматори та художні колективи району.

6 грудня у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування, участь у яких взяла делегація Старокостянтинівського району.

До складу делегації уввійшли голова районної ради Іван Овчар, працівники виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради, сільські голови та секретарі.

Зі святом усіх запрошених привітав голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот, який зазначив, що діяльність органів місцевого самоврядування, пов’язана з вирішенням проблем людей, а значить стосується кожного з нас. І саме через органи місцевого самоврядування громадяни України повинні брати участь в управлінні місцевими і державними справами. Процес становлення і розвитку місцевого самоврядування в Україні засвідчив, що за цей час місцеве самоврядування довело своє право на існування, свою життєздатність.

Виконуючи приємну місію Микола Васильович вручив відзнаки Верховної Ради України та Хмельницької обласної ради кращим представникам самоврядних структур області.

Святковий настрій учасникам урочистого зібрання створили артисти ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та інші самобутні колективи краю.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено