Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 794
21 грудня 2011 року відбулось засідання колегії районної державної адміністрації, на якому був присутній заступник голови районної ради Іван Катревич.

На порядок денний виносились наступні питання:
 - про проект рішення сесії районної ради "Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік";
 - про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району;
 - про стан кадрової роботи та дотримання Закону України "Про державну службу" в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах;
 - про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади та заходи щодо її зміцнення;
 - про план роботи районної державної адміністрації на Іквартал 2012 року.

21 грудня голова районної ради Іван Овчар взяв участь у роботі сьомої сесії Хмельницької обласної ради.

Для розгляду обласним обранцям пропонувалось близько 30 питань, основними з яких були: Програма соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2012 рік; Програма розвитку галузі хорони здоров'я області на 2012-2014 роки; щорічний звіт голови обласної ради Дерикота М.В.; регіональна програма розроблення схеми планування території Хмельницької області на 2011-2014 роки; внесення змін до Регіональної програми підтримки малого підприємництва Хмельницької області на 2011-2012 роки; внесення змін до обласної Програми поліпшення кінообслуговування населення Хмельницької області на 2008-2012 роки; виконання плану роботи обласної ради за ІІ півріччя 2011 року та затвердження плану роботи обласної ради на І півріччя 2012 року; низка рішень про призначення керівників обласних комунальних установ тощо.
30 вересня 2011 року Прем'єр-міністр України Микола Азаров від імені Кабінету Міністрів України підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Меморандуми передбачають створення постійнодіючих Консультаційних рад між Урядом і громадськими організаціями для спільного визначення подальших дій з підвищення рівня соціального захисту. Позиція Кабінету Міністрів полягає у необхідності укладення відповідних угод і створення таких консультативно-дорадчих органів на місцевому рівні.

На кінці листопада відбулося підписання аналогічної тристоронньої угоди про взаємодію і співробітництво між облдержадміністрацією, обласною радою та обласною організацією ветеранів Афганістану.
 
20 грудня підписано тристоронню угоду про взаємодію і співробітництво між Старокостянтинівською райдержадміністрацією, районною радою та Старокостянтинівською районною організацією воїнів-інтернаціоналістів.
 
Угодою, зокрема, передбачено зобов'язання з боку райдержадміністрації та районної ради забезпечувати соціальної виплати, надання пільг, компенсацій та гарантій у розмірах не нижче, що фактично виплачуються на дату підписання Угоди. Передбачено і внесення доповнення до Районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки щодо надання одноразової грошової допомоги щорічно до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого) у розмірі 200 гривень сім’ям загиблих учасників бойових дій в Афганістані. Забезпечити безоплатний проїзд для ветеранів війни  та інвалідам війни в Афганістані першої групи.

Також документом передбачено визначення в районній лікарні палати для лікування ветеранів війни, забезпечення в поліклінічних медичних закладах району позачергового безкоштовного обстеження ветеранів війни, членів сімей загиблих. Забезпечити згідно чинного законодавства щорічне оздоровлення пільгової категорії осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», або виплату їм компенсації за невикористані путівки. Загалом угода містить 18 пунктів зобов'язань райдержадміністрації та районної ради.

Старокостянтинівська районна організація воїнів-інтернаціоналістів також взяла на себе зобов'язання метою зниження соціальної напруги серед ветеранів війни провести відповідну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед цієї категорії громадян щодо положень Угоди. Здійснювати моніторинг пропозицій ветеранів війни і своєчасно вносити їх на розгляд Старокостянтинівської районної державної адміністрації та Старокостянтинівської районної ради для підготовки проектів відповідних рішень та доручень.
 
Угода набрала чинності з дня її підписання та діятиме протягом п'яти найближчих років.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено