Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 151
У зв'язку з настанням сильних морозів на Старокостянтинівщині від сьогодні скасовано навчання в школах і не працюють дитячі садки.

Таке розпорядження "Про тимчасове призупинення навчання учнів в загальноосвітніх навчальних закладах району" з 31 січня по 3 лютого 2012 року підписав голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.

Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди об’єкту нерухомого майна, що знаходиться за адресою: м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 66: нежитлове приміщення загальною площею 603,4 м2 (в тому числі підвальне приміщення 250,8 м2).

Заяви подавати за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7, Старокостянтинівська районна рада. Тел. (03854) 3-23-87.

Прийняття заяв закінчується за 3 дні до проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено 17 лютого 2012 року о 10.00 год. за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.К.Острозького, 70, каб.7.

25 січня під очільництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка   відбулося засідання колегії  районної державної адміністрації.

До розгляду було запропоновано такі питання, як про стан виконання  Регіональної програми боротьби з туберкульозом у районі на 2007-2012 роки  та про безпеку дорожнього руху на території Старокостянтинівського району. 

По кожному з питань після обговорення колегія ухвалила відповідні рішення,  до проектів яких було внесено доповнення, запропоновані при обговоренні  питань.

В роботі колегії взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

Заступник голови районної ради Іван Катревич  взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації.

На порядок денний були винесені такі питання:
1. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2011 рік.
2. Про використання коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів, передбачених для реалізації інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку області у 2011 році.
З цієї нагоди 20 січня у відбулися святкові урочистості, в яких  взяли участь керівники районної ради та районної державної адміністрації, депутати усіх рівнів, сільські голови, представники підприємств, установ та організацій.

Перед присутніми виступив заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп, який зазначив, що Соборність Української держави – одвічна мрія, яку плекав український народ протягом всієї історії боротьби за незалежну Україну. Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні. Тому  робиться все належне для їх зміцнення, адже на них збудовано фундамент нашої Держави.

І без сумніву, День Соборності і Свободи – найкращий привід продемонструвати мудрість і порозуміння, відкинути все дріб’язкове і об’єднатися заради майбутнього України. Лише в єдності  дій та соборності душ можна досягти величної мети – побудови економічно  й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться  нащадки. Тільки соборна, незалежна і вільна Україна може увійти до спільноти процвітаючих країн як рівноправний партнер і перспективний лідер центрально-східного регіону Європи.

Закінчились урочистості святковим концертом.Сьогодні під керівництвом заступника голови районної ради Івана Катревича відбулася робоча нарада з орендарями об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

Одним із основних аспектів зустрічі було питання  проведення незалежної оцінки орендованого нерухомого майна. На всі запитання присутніх відповів директор ПП "Оцінка Плюс"  В'ячеслав Скоц.

Заступник голови районної ради, голова конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду Іван Катревич також наголосив на вчасному розрахунку за оренду майна та недопущені виникнення заборгованності.

Станом на 01.01.2012 року  районною радою укладено  78  договорів оренди нерухомого майна комунальної власності, завдяки чому  у 2011 році дохідна частина районного бюджету поповнилася на 369 тис.грн.

17 січня Глава Уряду відвідав місто Хмельницький. Під час візиту Миколу Азарова супроводжували голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот та голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

В ході поїздки  Прем’єр-міністр ознайомився із роботою приватного акціонерного товариства "Хмельницька маслосирбаза".

Згідно із програмою перебування, Прем’єр-міністр України Микола Азаров також відвідав у місті Хмельницькому Асоціацію приватних підприємців "Едельвейс", де ознайомився з технологіями виробництва трикотажних виробів, швейного виробництва та з роботою закрійного цеху.

Далі Прем’єр-міністр ознайомився з організацією навчально-виховного процесу в державному навчальному закладі "Вище професійне училище № 11" міста Хмельницького.

Перед тим, як повернутися до столиці, Микола Азаров  дав інтерв'ю Хмельницькій ОДТРК "Поділля-Центр".На виконання Закону України від 12.06.1996 року "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою покращення роботи по розгляду заяв, пропозицій та скарг громадян:

1. Створити робочі групи для організації прийому громадян за місцем проживання та затвердити графік проведення прийому.
2. Рекомендувати керівникам груп залучати до організації прийому громадян за місцем проживання депутатів районної ради, відповідних сільських голів, голів місцевих агроформувань, дільничних інспекторів міліції, директорів загальноосвітніх шкіл, соціальних працівників, соціальних педагогів.

Г Р А Ф І К
прийому громадян у сільських радах району керівництвом районної ради на І квартал 2012 року

Овчар Іван Васильович – голова районної ради    

        03.02.2012  -  Пеньківська сільська рада
        24.02.2012  -  Радковецька сільська рада
        02.03.2012  -  Стецьківська сільська рада
        23.03.2012  -  Чорнянська сільська рада

Катревич Іван Іванович – заступник голови районної ради  

        02.02.2012  -  Пашковецька сільська рада
        16.02.2012  -  Коржівська сільська рада
        06.03.2012  -  Решнівецька сільська рада
        22.03.2012  -  Березненська сільська рада

15 січня з метою  збереження, відродження народних традицій нашого краю відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено районний новорічно – різдвяний фестиваль "Зірка сяє в небесах!", в якому прийняли участь фольклорні колективи закладів культури Старокостянтинівського району.

Розпочалося святкове дійство виставкою-ярмаркою виробів майстрів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та виступами сільських аматорських колективів.

Жителі міста та району мали змогу вже вкотре насолодитися багатством звичаїв  і традицій українського народу, розмаїттям колядок, щедрівок, відчути колорит та самобутність різних куточків регіону. Усі бажаючі також могли почастувати різдвяні страви.

Усе різнобарв'я народного вокального та хореографічного мистецтва продемонстрували і учасники новорічно-різдвяного фестивалю: аматорські колективи районного центру культури, сільських будинків культури та клубів, народний аматорський гурт "Два+три" 42 Гарнізонного Будинку офіцерів, зразковий аматорський ансамбль танцю "Арабеск", муніціпальний  фольклорний ансамбль ім.В.Ножки.Сьгодні голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенко із заступниками голови адміністрації, керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації по підсумках роботи за ІV квартал 2011 року.

На нараді було детально проаналізовано стан справ по галузях в цілому та конкретно по тих показниках, які формують рейтинг району на обласному рівні. По кожному показнику звітували начальники відповідних структурних підрозділів.

Голова районної ради наголосив про необхідність більш відповідального підходу до виконання рейтингових показників, адже вони впливають на стан соціально-економічного розвитку нашого регіону в цілому. За результатами роботи у 2011 році Старокостянтинівський район посідав одне із місць у п'ятірці лідерів, тому Іван Васильович висловив впевненість, що і надалі ми не змінимо свою позицію в загальному рейтингу області.

Особливу увагу було звернено на рівень заробітної плати в районі. Приємно те що він зростає і сьогодні розрахункова середньомісячна заробітна плата штатних працівників по району за  грудень 2011р. становить – 2068,11 грн., що на 24,7%  більше порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Підсумовуючи нараду голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко ще раз наголосив на персональній відповідальності та необхідності посилення контролю за роботою усіх підрозділів і управлінь.


Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Січень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено