Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1260
29 лютого голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко провів розширену нараду із реалізації реформ на теренах Старокостянтинівщини. 

У засіданні взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

На зібрання запрошувалися керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА, районної ради, голови і секретарі сільських рад, представники правоохоронних органів, директори навчальних закладів, керівники окремих агроформувань району.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко зробив глибокий аналіз стану справ в усіх галузях життєдіяльності району. Він коротко зупинився на здобутках попереднього року і дав чіткі орієнтири у завданнях на цьогоріччя. Ігор Васильович підкреслив, що магістральною лінією на виконання завдань Президента України з реалізації реформ має стати наполеглива, відповідальна робота. Сьогодення вимагає акумулювання зусиль й ініціативності в усіх сферах і галузях. На переконання глави виконавчої вертикалі в районі, запропоновані реформи є перспективними і прогресивними, вони здатні вже за кілька років вивести нашу державу із економічної, соціальної і фінансової криз. Особливий акцент Ігор Люшенко зробив на таких гуманітарних галузях, як медицина й освіта, а домінантою в економіці району було і залишається сільське господарство.

Головними завданнями в аграрному секторі економіки на сьогодні визначено:
 - збільшувати валове виробництво агропродукції по всіх видах і забезпечити не нижче торішнього показника;
 - у найкоротші терміни відпрацювати питання врегулювання ціни на молоко від особистих селянських господарств;
 - конкретизувати роботу щодо моніторингу цін на основні види продовольчих товарів, не допустити безпідставного збільшення цін на соціально значущі товари; 
 - забезпечити належний догляд за посівами сільськогосподарських культур, організовано провести комплекс весняно-польових робіт, забезпечити збереження вирощеного;
 - продовжити роботу щодо врегулювання земельних відносин, ефективного використання земель сільськогосподарського призначення, включити в обробіток усі землі, які підлягають до використання;
 - наростити чисельність поголів’я свиней, ВРХ і молочного стада зокрема.
Вказавши на недопрацювання й упущення, він дав доручення керівникам відповідних структур і зажадав, щоб у стислі терміни було вжито усіх необхідних заходів на поліпшення стану справ.

"Я вимагаю активізуватися й у повній мірі долучитися до впровадження реформ в державі,"– сказав на завершення свого виступу Ігор Люшенко."Організовуйте зустрічі з людьми, проводьте медіа-виступи, виїжджайте на місця і пояснюйте людям що і для чого ви робите. Я чекаю від вас конструктивних дій і конкретних результатів. Я запитаю кожного про проведену роботу. Об’єднавши зусилля влади, громади і бізнесу можна досягти висот."
Сьогодні у форматі розширеного засідання працював місцевий комітет з економічних реформ при районній державній адміністрації, участь у роботі якого взяв заступник голови районної ради Іван Катревич.

Зібрання розпочалося із виступу заступника голови районної державної адміністрації Миколи Вовколупа щодо діяльності місцевого комітету з економічних реформ в 2011 році.

Далі на порядку денному засідання були визначені такі питання, як про стан готовності виконання завдань з впровадження єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в установах юстиції та про основні напрямки реформування митної системи.

Місцевий комітет з економічних реформ при РДА є консультативно-дорадчим органом, мета його створення – моніторинг ходу економічних реформ у районі та підготовки за результатами такого моніторингу відповідних пропозицій регіональному комітету з економічних реформ при облдержадміністрації.

Відповідно до цього, підсумки обговороння лютневого засідання місцевого комітету та пропозиції, висловлені на зібранні, будуть систематизовані й в узагальненому форматі подані на розгляд регіонального комітету, що діє на Хмельниччині.
На розгляд депутатам пропонуються такі питання:

-    про депутатські запити;
-    про звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік;
-    про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік;
-    про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Старокостянтинівського району на 2011 рік;
-    про Програму соціально-економічного та культурного розвитку  Старокостянтинівського району на 2012 рік;
-    про щорічний звіт голови районної ради;
-    про комплексну програму мобілізації зусиль Старокостянтинівської  районної ради, Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Державної податкової служби  по покращенню умов прийому і обслуговування платників податків, забезпечення збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012 рік;
-    про програму мобілізаційної підготовки Старокостянтинівського району на 2012 рік;
-    про комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки;
-    про внесення змін та доповнень до районної програми "Шкільний автобус";
-    про внесення доповнень до районної комплексної програми соціального захисту населення  на 2011-2015 роки;
-    про виконання програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та  виробничого  середовища  у  Старокостянтинівському  районі  на 2006-2011 роки;
-    про виконання Програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2010-2011 роки;
-    про виконання Програми розвитку охорони здоров’я сільського населення Старокостянтинівського району на 2009-2011 роки;
-    про затвердження статуту центральної районної лікарні в новій редакції;
-    інші питання.

Голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації під головуванням  голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи.

Основними питаннями порядку денного були:  підсумки соціально-економічного розвитку області за 2011 рік, звіт про виконання обласного бюджету за минулий рік,  розгляд проекту рішення "Про внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік".

Також присутнім на засіданні було представлено інформацію про підсумки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області зі зверненнями громадян у 2011 році та визначено завдання щодо її удосконалення у 2012 році. Крім того, учасників колегії поінформували про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у ІV кварталі 2011 року.

Сьогодні голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко, заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Ліщуком та начальником відділу освіти Русланом Кривеньким відвідали навчальні заклади нашого району. Зокрема, вони побували у Пеньківській та Стецьківській ЗОШ.

Основним питанням візиту було забезпечення температурного режиму у школах під час навчання. Сильні морози цієї зими диктують свої умови, але керівництво наполягає на ретельному контролі за використанням енергоносіїв. Адже безконтрольне використання електроенергії та твердого палива призвело до виникнення значної заборгованності по оплаті за комунальні послуги. Керівникам закладів  ще раз було наголошено про економічний підхід до використання матеріальних ресурсів.

Також очільники району зустрілися з колективом Стецьківської ЗОШ та на місці намагалися вирішити усі проблемні питання.

Під час відвідання Жабецької ЗОШ аналізувалося питання оптимізації мережі закладів освіти в зв'язку з обмеженним учнівським контингентом.
24 лютого голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко відвідали Радковецьку сільську раду.  

Радковецький сільський голова Микола Побережняк проінформував присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку сільської ради за 2011 рік, провів аналіз надходжень  коштів до сільського бюджету та їх використання. Також окреслив пріоритетні напрямки роботи сільської ради на 2012 рік.

Основними питаннями, які піднімались в ході роботи, були: забезпечення мешканців питною водою, збереження приміщення бувшого дитячого садка та подальше створення на його базі салону обрядових подій, також говорилося про необхідність відновлення на території сільської ради роботи пункту штучного осіменіння худоби.  Усі питання, які піднімали люди були взяті на контроль.

Одним із проблемних питань Радковецької сільської ради є подальша робота Жабецької ЗОШ. Адже 12 вчителів навчають лише 20 учнів,у школі пічне опалення і відсутній харчоблок. 

Також голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко відвідали Радковецьку  ЗОШ І-ІІІ ст. та сільську бібліотеку.
 

Голова районної ради Іван Овчар взяв участь  в урочистостях, присвяченних Дню захисника Вітчизни.

У своєму вітальному слові Іван Васильович зазначив, що в цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання– захисник Вітчизни, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. З покоління у покоління мирні українці передають незборимий дух бойової звитяги і доблесті, вміння боронити рідну землю та отчий дім. Свято захисника Вітчизни все сильніше утверджується у нашому житті. Це свято перед усім тих, хто обрав почесну професію захисника Вітчизни та нині гордо носить звання військовослужбовців Збройних Сил України.

Голова районної ради переконаний в тому, що жителі  району мають всі підстави гордитися тим, що в рядах захисників Вітчизни були, є і будуть кращі сини Старокостянтинівщини,  що на нашій землі розташовані військові формування, які мають славетні бойові традиції.
 Напевно ніхто із жителів Старокостянтинова не може собі сьогодні уявити місто без людей у військовій формі. Починаючи з часів Князя Острозького, у місті над Случем завжди лунали чіткі кроки військових підрозділів та стройова пісня.

На завершення урочистостей Іван Овчар вручив грамоти районної ради та районної державної адміністрації і цінні подарунки зразковим військовослужбовцям та учасникам ветеранського руху.

Завершилися урочисті заходи святковим концертом.
Сьогодні голова районної ради Іван Овчар взяв участь у роботі розширеного засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний колегії  було винесено такі питання:
1. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району за 2011 рік.
2. Про підсумки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо розгляду звернень громадян та організації особистого прийому громадян  у 2011 році.
3. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

Аналізуючи хід проведення заслуховувань сільських голів та результати роботи сьогоднішнього засідання, голова районної ради Іван Овчар зазначив, що протягом І кварталу 2012 року усі очільники сільських громад повинні взяти до уваги ті зауваження, що були їм висловлені, та працювати надалі, враховуючи свої помилки та недопрацювання. Адже вже  у ІІ кварталі планується провести аналогічні слухання по результатах роботи за 3 місяці 2012 року.
В зв’язку з проведенням проміжних виборів депутата Самчинецької сільської ради, 22 лютого районна виборча комісія утворила виборчу дільницю (с.Семереньки) за адресою: с.Семереньки, приміщення сільського клубу та присвоїла виборчій дільниці № 14062.
 
Також постановою районної виборчої комісії було затверджено склад дільничої виборчої комісії по виборах депутата Самчинецької сільської ради, а саме:

Мартинюк Ніна Дмитрівна - голова комісії, висунута головою РВК;

Ренчківська Ганна Василівна - секретар комісії, висунута головою РВК;

Тимощук Михайло Анатолійович - член комісії, висунутий головою РВК.;

Тимощук Людмила Амбросіївна - член комісії, висунута головою РВК;

Сторожук Світлана Петрівна - член комісії, висунута головою РВК.
 
Голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко здійснили робочу поїздку по сільським радам району.

Зокрема очільники району відвідали Хмельницький обласний кістково-туберкульозний санаторій, який розташований на території Сербинівської сільської ради, та зустрілися з колективом закладу.

Також голова ради та голова адміністрації побували у Ладигівській сільській раді. Разом із сільським головою Василем Козачуком детально обговорили питання ремонту сільського будинку культури та облаштування спортивного майданчика поблизу нього.
 
Під час зустрічі із Вишнопільським та Староостропільським сільськими головами було проаналізовано стан справ по земельних питаннях, а саме укладення договорів, цільове використання землі, перегляд орендної сплати за землю, погашення існуючих заборгованостей по оплаті тощо.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено