Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 336
31 травня  на базі Полонського району відбулася виїзна нарада з питань виконання ремонту доріг, впровадження енергозберігаючих технологій, альтернативних видів опалення та підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль.

В нараді взяли участь заступник голови районної ради Іван Катревич,керівники профільних управлінь облдержадміністрації, заступники голів районних державних адміністрацій, які відповідають за вище зазначені питання, та заступники голів районних рад.

Учасники наради насамперед проїхали вулицею Мануїльского в м.Полонне на ремонт якої освоєно 500 тис. грн. Далі учасники наради мали можливість ознайомитись з будівництвом міського спортивного корту. Відвідуючи даний об’єкт Леонід Андрійович зазначив, що в сучасних умовах при недостатньому фінансуванні ефективно працює міська рада. Приємні враження на присутніх справило перебування в костелі св.Анни.

Полонський район започаткував впровадження котелень на альтернативних видах опалення закладів соціальної сфери. Відвідуючи Полонську центральну районну лікарню ім. Н.С.Говорун присутні мали можливість ознайомитись з роботою сучасного котла на альтернативному опаленні. Як зазначив голова Полонської районної державної адміністрації Григорій Станіслав впродовж минулого року таких котлів в районі встановлено 4 і за минули опалювальний сезон вони дійсно показали значну економію коштів в порівнянні з попереднім опалювальним періодом, коли використовувався для опалення природній газ. Далі маршрут учасників наради проліг до села Буртин, де в кінці 2010 року здано в експлуатацію нову сучасну школу. Учасники наради мали можливість побачити сучасну котельню, яка працює на електричній енергії. 

Пленарне засідання наради пройшло в актовій залі Понінківського професійного ліцею. Перед розглядом порядку денного наради, голова райдержадміністрації  Григорій Станіслав коротко розповів про історію району, охарактеризував основні напрямки роботи, над яким працює керівництво району та проблемні питання, які наразі існують та окреслив шляхи їх вирішення.

Заступник голови обласної ради Василь Осадчий у своєму виступі акцентував увагу на тому, що в області сформована єдина команда, і приймаються рішення, які вкрай позитивні в цілому для області. В.о. начальника управління житлово-комунального господарства області Григорій Ващук проаналізував хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період. В ході наради також виступили керівники територіальних відділень центральних органів влади.

На звершення наради заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль підбив підсумки і наголосив на актуальності вирішення даних питань.
 
За матеріалами Полонської РДА
http://poladm.gov.ua

31 травня 2012 року голова районної ради Іван Овчар взяв участь у роботі розширенного засідання колегії районної державної адміністрації.

На засіданні розглянуто наступні питання:

1. Звіт начальника відділу освіти районної державної адміністрації Кривенького Р.А. про проведену роботу з реалізації державної політики в галузі освіти".

2. Провзаємодію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в районі щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості.

3. Про розвиток промислового потенціалу Старокостянтинівського району.

4. Про організацію відпочинку, оздоровлення дітей та підлітків у районі влітку 2012 року.

5. Про здійснення виконавчим комітетом Сербинівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
Створення додаткових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати працюючих – є базовим фактором для поліпшення добробуту населення та підвищення купівельної спроможності мешканців Хмельниччини, у цьому переконаний перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко.

Саме тому питання  відновлення балансу працюючих  та  виявлення прихованої заробітної плати  в області вирішується  комплексно.

29 травня в Старокостянтинівському районі, відбулось виїзне засідання робочої  групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення області на чолі із заступником голови облдержадміністрації Вадимом Гаврішком.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Іван Овчар, представники Старокостянтинівського, Красилівського, Теофіпольського, Волочиського районів.

На початку засідання В.Гаврішко провів детальний аналіз стану справ на обласному рівні, наголосив на тих питаннях, які потрібно негайно покращувати у районах. Зокрема він відмітив, що за січень-квітень 2012 року в області створено 9700 нових робочих місць, що становить 41% до річного завдання. Один із найвищих показників по створенню робочих місць у Волочиському районі – 67%. У інших районах цей показник дещо гірший. Вадим Дмитрович попросив присутніх звернути на це особливу увагу, тому що саме створення нових робочих місць є однією із соціальних ініціатив Президента.
Він також наголосив на тому, що в районах мало уваги приділяється виявленню та легалізації трудових відносин. До прикладу наведено Красилівський район, там було проведено 23 перевірки, виявлено 21 особу, що працювала без належно оформлених трудових відносин.
За рівнем заробітної плати у першому кварталі 2012 року область покращила свої показники. Детально проаналізовано стан виплати заробітної плати по кожній галузі у кожному районі. Перший заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що потрібно поступово позбавлятись від такого явища як неповна зайнятість.

У другій частині засідання заслухано представників районів та проаналізовано стан справ по кожному району зокрема, заслухано голів райдержадміністрацій та заступників голів адміністрацій які відповідають за дану ділянку роботи.

У підсумку ще раз наголошено, що потрібно проводити щоденну спільну роботу із підприємцями, керівниками сільськогосподарських підприємств, господарств, говорити про те що  дотримання законодавства про оплату праці дасть позитивні результати. За рахунок підвищення рівня заробітної плати працівників, збільшення чисельності працюючих, легалізації тіньової зайнятості та доходів населення збільшаться надходження  до місцевих бюджетів, пенсійного фонду, покращаться перспективи розвитку територій та люди матимуть забезпечену старість.

 За метеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua

Сьогодні відбулося останнє засідання балансової комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ - об'єктів спільної власності територіальних громад району, на якому про свою роботу прозвітували керівники редакції районної газети "Життя Старокостянтинівщини" та районної телерадіокомпанії.

Багато зауважень викликала робота районної газети, адже це підприємство, до прикладу у 2011 році завершило свою роботу зі збитками. Члени комісії звернули увагу головного редактора Наталі Куницької на змістовність наповнення газети, актуальності піднятих питань, тому що від цього залежить рентабельність  газети. На даний час видання має невелику кількість передплатників та існує лише завдяки бюджетним коштам. 

До директора  телерадіокомпанії Сергія Грищука теж виникло чимало питань щодо подальшої діяльності підприємства, який зазначив, що протягом останнього часу суттєво зменшилась кількість радіоточок по району в зв'язку із ростом використання таких сучасних технологій, як Інтернет. Тому буде доцільно розпочати роботу та розвиток місцевого телебаченя, але на придбання необхідного обладнання треба виділити близько 400 тис.грн.

Членами комісії було внесено ряд  конструктивних пропозицій до роботи вищезазначених комунальних підприємств.


Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам,  шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Від імені районної радита від себе особисто висловлюю  глибоку вдячність усім педагогам району. Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни.

А, нашим юним друзям – школярам бажаю гарновідпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.  Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Голова районної ради Іван Овчар

24 травня відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Старокостянтинівськоїї районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 47 депутатів. Провів сесію голова районної ради Іван Овчар.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями знято з контролю запити депутатів Олександра Горди та Олега Чорногода щодо виділення коштів на виконання заходів районних програм. Продовжили термін виконання запитів Раїси Зайшлої та Леоніда Слободянюка до остаточного вирішення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Дмитра Поліщука, Сергія Мизернюка, Надії Адамчук та Олени Фурсової, які стосувались ремонту комунальних доріг, незаконного використfння майна спілки власників, функціонування водонапірної башти с.Сахнівці та облаштування автономного водогону для Сахновецької ЗОШ, об'єднання військогового шпиталю та Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

 Кадрове питання порядку денного сесії з доповненнями було підтримано депутатами. Так, рішенням ради на посаду директора позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області призначено Маєвського Олега Володимировича.

Заслухали депутати звіт голови районної державної адміністрації  про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень, в ході якого Ігор Люшенко коротко охарактеризував всі напрацювання та подальші плани у соціально-економічному розвитку регіону, відповів на численні запитання присутніх депутатів.

Без зауважень були прийняті програми на поточний та наступні роки, а саме Програма розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2012-2016 роки, програма "Питна вода Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки", програма поводження з твердими побутовими відходами на території Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки.

Жвавим обговоренням вирізнялося прийняття статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні. Попри всі внесені зауваження і пропозиції, які були висловлені постійними комісіями, депутати вирішили, що даний статут суперечить їх переконанням та діючому законодавству. За думкою депутатів з прийняттям вищезазначеного статуту буде ліквідовано існуючу мережу лікувальних закладів району, хоча, за переконаннями головного лікаря центральної районної лікарні, депутата обласної ради Леоніда Семенюка, навпаки керівництво намагається найменш болючими методами провести реформування галузі охорони здоров'я, вносячи лише незначні зміни. Адже всі ми знаємо, що у людини найважливіше - це її здоров'я і необхідно докласти усіх зусиль, щоб здоров'я нашого населення залишалося пріоритетом у роботі будь-якої влади, незважаючи на політичні вподобання. Але деякі депутати не підтримують такої думки і тому, вже другу сесію поспіль, статут центральної районної лікарні не був затведжений. Така ж доля спіткала і Програму розвитку галузі охорони здоров'я Старокостянтинівського району на 2012-2014 роки.

Майже без обговорення затвердили депутати зміни до районного бюджету на 2012 рік. З державної казни надійшло в район близько 3 млн. гривень. Ці кошти, за словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Григорія Горди  будуть направлені на забезпечення соціальних ініціатив Президента України – на виплату державної соціальної допомоги, виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, покращення надання соціальних послуг тощо.

Без особливих зауважень депутати заслухали інформації про хід виконання  4-х районних програм та про виконання 3-х програм, термін дії яких завершився.
Рішенням ради депутати встановили кількість оздоровчих змін, їх тривалість та вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка".

Декілька прийнятих на сесії рішень стосувалися затвердження вартості нормативно-грошової оцінки земель сільсьгосподарського призначення.

Більшістю голосів підтримало депутатське зібрання проекти рішень "Про проведення районного конкурсу "Краща сільська рада" та правила утримання домашніх тварин в Старокостянтинівському районі.

За підсумками роботи, одинадцятої сесії районної ради шостого скликання розглянуто і прийнято 33 рішення, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, начальники управлінь, установ та організацій.
Як підвищити рівень зарплати, як збільшити кількість робочих місць, як мотивувати роботодавця і працівника до роботи у правовій площині й легального трудовлаштування, – про це й про похідні теми говорилося на робочій нараді, яку у середу, 23 травня, провів голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.

У засіданні взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

Учасники зібрання проаналізували стан справ та визначили ті кроки, які необхідно зробити найближчим часом для поліпшення ситуації.
Заслухано пояснення керівників окремих галузей, підрозділів та служб, де порушена проблема є особливо нагальною. Відтак визначено низку першочергових завдань, зокрема, переглянути середній рівень заробітної плати та привести у відповідність штатні розписи, в першу чергу для тих працівників, які працюють за сумісництвом.

Наголошувалося й на тому, що для усунення негативної тенденції у сфері оплати праці керівникам підприємств, установ та організацій необхідно дотримуватись мінімальних гарантій в оплаті праці відповідно до вимог чинного законодавства. Але й дуже важливо, щоб працедавець оформляв трудові відносини з найманим працівником так, як того вимагає закон.

За результатами наради відповідні служби і підрозділи районної ланки отримали доручення від голови районної ради та голови райдержадміністрації і зобов’язалися прозвітувати про перші кроки в цьому напрямку найближчим часом.
Під головуванням Івана Овчара відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної  ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій  узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного одинадцятої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули заяви орендарів районної комунальної власності щодо зменшення вартості орендної плати в зв'язку з неприбутковістю господарської діяльності.

Близько десятка заяв  стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, які депутатами були вирішені позитивно.

Члени президії сформували порядок денний сесії для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу 24 травня о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.
22 травня останньою своє засідання провела постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

Поза увагою депутати не залишили жодного питання порядку денного. Ряд змін та доповнень внесли до статуту центральної районної лікарні,  до питання призначення директора позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради та про проведення районного конкурсу "Краща сільська рада".

Члени комісій обговорили низку інформацій про виконання районних програм та програми, які пропонується затвердити на черговій сесії.

Під час розгляду питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік" у депутатів виникло ряд питань до начальника фінансового управління районної державної адміністрації Григорія Горди, на які він дав детальні відповіді. 
Також голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко  відповів на питання, які з'явилися в ході розгляду його звіту про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.

23 травня, на засіданні президії районної  ради, голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій обговорять і узгодять пропозиції, які надійшли під час роботи постійних комісій в ході опрацювання проектів рішень до пленарного засідання одинадцятої сесії районної ради.

 

 

 


В ході підготовки до пленарного засідання чергової сесії  відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку підприємництва і з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Загалом до розгляду депутатів було запропоновано три десятки питань порядку денного.

Депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації І.Люшенка про виконання делегованих районної радою повноважень та внесли незначні  зауважень до нього.  Також до уваги членів комісій було представлено проекти районних програм, які пропонується затвердити на сесії, зокрема: Програма розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2012-2016 роки, Програма "Питна вода Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки", програма поводження з твердими побутовими відходами на території Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки, Програма розвитку галузі охорони здоров'я Старокостянтинівського району на 2012-2014 роки.

Також районні обранці із врахуванням деяких пропозицій підтримали рішення винести на пленарне засідання районної ради ради Статут Старокостянтинівської центральної районної лікарні в новій редакції.

Під час роботи комісій депутати розглянули та погодили питання, що стосувались дитячого оздровчого комплексу "Калинівка", проведення районного конкурсу "Краща сільська рада", правил утримання домашніх тварин в районі. 

**************************************

У другій половині дня продовжили свою роботу депутати постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

У ході роботи засідання члени комісії  розглянули увесь перелік  питань порядку денного, які винесені на розгляд  сесії районної  ради, а саме заслухали інформації про виконання районних програм та розглянули проекти програм  на наступні роки, ознайомилися із листами та заявами, які будуть розглядатися на пленарному засіданні, підртимали внесення змін до районного бюджету на 2012 рік тощо.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено