Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 732
Голова районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Ігор Люшенко сьогодні з робочою поїздкою побували на території Ладигівської сільської ради.
 
Метою поїздки стала перевірка стану справ на об’єктах, що орендуються, зокрема на Губинській дамбі.
 
За умовами договору оренди орендар зобов’язаний утримувати орендований об’єкт в належному стані, а саме, він зобов’язувався укріпити берег річки, привести у належний стан міст, проводити роботи по його реконструкції. За умовами договору 15 травня збігає термін, у який планувалося розпочати ремонтні роботи.  Проте, сьогодні керівництво переконалося що на об’єкті нічого з місця не зрушилось. Більше того, протягом місяця два рази відбувались аварії на мосту, виходили з ладу заставки, що затримують воду, що призводило до пониження рівня води.

14 травня через низький рівень води у річці загинула людина. Голова ради та голова адміністрації зустрілися на місці події із сільським головою Ладигівської сільської ради Василем Козачуком, з орендарями даного об’єкта та підрядчиками, які мали проводити ремонтні роботи. Усі деталі було обговорено на місці, орендарі та підрядчики свою дворічну бездіяльність аргументують довгою процедурою виготовлення проектної документації.

Очільники району дали доручення сільському голові негайно розірвати договір із орендарем, підключивши до цієї справи контролюючі органи,  і негайно взятися за роботу по приведенню у належний стан даної водойми.
 

15 травня, згідно із графіком, балансова комісія розпочала перевірку фінансово-господарської діяльності у минулому році комунальних підприємств, а саме бюро технічної інвентаризації, оцінки та реєстрації.

Комісію очолює заступник голови районної ради Іван Катревич і до її складу входять голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів Василь Томаля, голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку Василь Василик, голова постійної комісії з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування Петро Сторожук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда, начальник управління економіки райдержадміністрації Оксана Ковальковська, начальник Старокостянтинівського відділення Красилівського МРДПІ Лариса Слюсарчук, завідувач юридичного відділу районної ради Оксана Нечепоренко.

Члени балансової комісії проаналізували фінансовий звіт про результати роботи бюро технічної інвентаризації у 2011 році та наголосили про необхідність пошуку внутрішних резервів для збільшення доходів підприємства та внесли пропозицію працювати над здешевленням вартості послуг.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Травень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено