Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1156
28 червня 2012 року виповнюється шістнадцять років з дня прийняття Верховною Радою нової Конституції України і набуття нею вищої юридичної сили. Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію – на  державу.
 
Століттями кращі уми України думали про державні механізми і про гарантії прав і свобод українського народу. Гетьманські універсали і шабля запорізького війська будували славну українську козацьку державу. Величними і одночасно трагічними були історичні події, пов'язані з її утворенням – поява першої в Європі Конституції, написаної Пилипом Орликом, яка так і не була впроваджена у життя.
 
 Прийняття Конституції України у 1996 році – це продовження багатовікової традиції. Це був акт вияву вищої волі українського народу, фундаментальне закріплення його історичного вибору, його прагнення жити в суверенній, соборній, демократичній, соціальній, правовій державі. Основний Закон став правовою гарантією незалежності України.
 
 Цей документ дав українцям право на право. Конституція стала спільним досягненням мільйонів українців сучасності і минулого. Вона стала міцним фундаментом стабільного цивілізованого суспільно-політичного життя нашої держави. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою цінністю. Вперше визначені державні механізми, що мають їх гарантувати.
 
Відтак Основний Закон нашої країни здобув високу оцінку з боку фахівців конституційного права і був визнаний одним з найдемократичніших за змістом з-поміж конституцій в історії людства новітньої доби.
 
Завдання, що стоять перед нами сьогодні, складні і масштабні. Хочемо жити в демократичній, правовій державі – маємо її збудувати власними руками, керуючись власними думками. Хочемо жити в європейській країні – маємо створити Європу в Україні – з високими європейськими стандартами та традиціями української цивілізації.
 
Як основа правової системи, Конституція України може ефективно виконувати покладені на неї функції лише за умов реальної можливості практичного втілення у життя конституційних норм та положень. Ми всі повинні усвідомлювати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу державу заможною і процвітаючою. Тільки власним розумом, наполегливою працею можна наповнити реальним змістом все, задеклароване Конституцією.
Проте сьогодні Конституція України викликає у більшості пересічних громадян неоднозначні почуття. Соціологічні опитування та й повсякденна реальність свідчать, що більшість людей вважають незадовільним стан реалізації їх конституційних прав на достатній життєвий рівень, на житло, освіту, соціальний захист, охорону здоров’я.

З метою удосконалення базових положень Основного Закону відповідно до реалій сьогодення, з урахуванням досягнень та тенденцій розвитку сучасного конституціоналізму, забезпечення залучення в установленому порядку до такої роботи провідних учених, представників громадянського суспільства і різних політичних сил, міжнародних експертів, Президент Віктор Янукович ініціював створення Національної конституційної асамблеї.  
 
Адже Конституція України – це документ, який беззаперечно з плином часу потребує внесення певних змін та поправок. Центральною позицією конституційно-правової модернізації є формування справжнього народовладдя, подолання відчуження влади і суспільства.
 
Разом з тим, процес конституційного будівництва має ґрунтуватися передусім на принципах порозуміння у суспільстві, згуртування політичних та громадських сил довкола ідеї гармонійного розвитку країни через усунення причин для виникнення будь-яких чинників політичної або соціальної напруги. Народові і державі потрібен справжній демократичний рух уперед, без потрясінь, спекуляцій та руйнівних політичних експериментів.

Переконаний, що сьогодні перед Україною стоїть велике і відповідальне завдання – подолати розрив між конституційними нормами і реаліями життя мільйонів її громадян. Вважаю, що місцеві органи влади повинні першими долучитись до цієї справи, об’єднавши свої зусилля заради розвитку та процвітання рідного краю, створення гідних умов життя та всебічного розвитку особистості для кожного його жителя. Я вкотре наголошую на тому, що настав час консолідації та порозуміння між усіма політичними силами, які на засадах патріотизму, порядності та професіоналізму згуртуються навколо вирішення нагальних проблем наших територіальних громад.
 
Час розкидати каміння минув. Усе в наших руках, тому не можна їх опускати. Засукати рукава і стати до праці – єдина альтернатива. Той політичний порядок, в якому житиме майбутнє покоління України, буде творінням нашої активності або нашої байдужості. Адже зрештою гідність держави залежить від гідності особистостей, які її утворюють. Маємо починати з себе, своєї відповідальності до всього, що нас оточує. Доля людства – в руках людини. А вищим законом для людства є благо народу.
 
Нині у нас є унікальний шанс – реалізувати в нашому житті благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, які закладені в Конституції України. Переконаний, що усі разом ми його використаємо.    Ніхто, крім нас самих, – жоден месія чи рятівник, – не збудує нам дім, який цеглинка за цеглинкою зводимо щодня і який колись має перетворитися на храм.
 
З нагоди свята – Дня Конституції, бажаю усім вам, шановні друзі, міцної і непохитної віри в майбутнє України, щастя і добробуту усім родинам, здоров’я, миру і наснаги до творіння добрих справ в ім’я рідної держави, в ім’я українського народу під високим захистом Основного Закону!
 

Голова районної ради Іван Овчар

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України. З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова районної ради Іван Овчар.

"Конституція стала спільним досягненням мільйонів українців сучасності і минулого. Вона стала міцним фундаментом стабільного цивілізованого суспільно-політичного життя нашої держави. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою цінністю. Вперше визначені державні механізми, що мають їх гарантувати", - зазначив Іван Васильович.

Голова районної ради переконаний, що сьогодні перед Україною стоїть велике і відповідальне завдання – подолати розрив між конституційними нормами і реаліями життя мільйонів її громадян. Він вважає, що місцеві органи влади повинні першими долучитись до цієї справи, об’єднавши свої зусилля заради розвитку та процвітання рідного краю, створення гідних умов життя та всебічного розвитку особистості для кожного його жителя.

Іван Овчар наголосив на тому, що настав час консолідації та порозуміння між усіма політичними силами, які на засадах патріотизму, порядності та професіоналізму згуртуються навколо вирішення нагальних проблем наших територіальних громад.

Кращих представників трудових колективів з нагоди свята було відзначено грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.

26 червня  в сесійній залі Будинку рад відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Вовколупа .

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Іван Овчар.

На порядку денному розширеного засідання колегії районної державної адміністрації розглядались наступні питання:
1. Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в районі у першому півріччі 2012 року.
2. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.12.2011 року №447/2011-р "Про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району".
3. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 22.03.2011 року №89/2011-р "Про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в районі".
4. Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та шляхи її зміцнення.
5. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року.

Сьогодні  голова районної ради Іван Овчар взяв участь  у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося під головуванням Василя Ядухи.
На порядок денний були внесені такі питання:
1. Про проведену в області роботу щодо погашення заборгованості із заробітної плати та підвищення рівня оплати праці.
2. Про ефективність заходів, які вживаються для забезпечення боротьби зі злочинністю та корупцією.
3. Про план роботи обласної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року.
22 червня 2012 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миколи Вовколупа, за участю заступника голови районної ради Івана Катревича проведено нараду з питань запобігання загибелі людей на водних об'єктах району.

На нараді були присутні 30 сільських голів, 70 орендарів водних об'єктів, а також представники юридичного відділу райдержадміністрації, Шепетівського міжрайонного управління водного господарства, сектору дільничних інспекторів міліції Старокостянтинівського РВ УМВС України у Хмельницькій області, Старокостянтинівського районного відділу Держтехногенбезпеки у Хмельницькій області, відділу освіти райдержадміністрації та райСЕС.

За підсумками наради прийняте відповідне протокольне рішення та встановлено контроль за його виконанням.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua

Сімдесят років поспіль гірка дата - 22 червня 1941 року нагадує нам про трагічну сторінку в історії нашого народу – Велику Вітчизняну війну. Щороку Україна вшановує пам'ять своїх синів і дочок, полеглих під час цієї страшної війни.

У цей день ми згадуємо усіх тих, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував найдорожчим – життям, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

Вшановуючи пам'ять про загиблих, у Старокостянтинові відбулося традиційне покладання вінків і квітів біля Меморіалу Слави, у якому взяли участь голова районної ради Іван Овчар, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп, міський голова Микола Мельничук, представники силових структур Старокостянтинівського району, ветерани війни, представники громадських організацій та політичних партій, жителі міста.
Сьогодні у приміщенні Будинку рад відбулись урочистості з нагоди Дня державноїї служби.

З цього приводу голова районної ради Іван Овчар  привітав держслужбовцівв краю з професійним святом. У своєму вітальному слові він підкреслив, що висока і відповідальна місія цієї служби полягає у виконанні завдань держави та реалізації її функцій, які випливають з Конституції та законів України і спрямовані на забезпечення суверенітету й незалежності нашої Вітчизни, утвердження її як демократичного, соціального, правового суб’єкта світової політики.

"Довіра до влади починається з державного службовця, який має відіграти роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Тому одним із основних пріоритетів національної політики на нинішньому етапі є реформування державного управління, забезпечення прозорості прийняття владних рішень", - зазначив він.

У своєму вітальномі слові Іван Васильович наголосив, що тільки в поєднанні місцевих та державних інтересів, у мобілізації зусиль центральних і регіональних органів державного управління та місцевого самоврядування ми зможемо побудувати громадянське суспільство, в якому кожен громадянин буде усвідомлювати відповідальність за свої обов’язки перед ним, і правову державу, в якій найвищою цінністю буде людина, закон і справедливість.

 Голова районної  ради подякував державним службовцям за гарну службу, а кращих працівників відзначив Грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
20 червня в районній раді відбулося навчання секретарів сільських рад Старокостянтинівського району під керівництвом заступника голови районної ради Івана Катревича.

Одним із основних питань зібрання був стан паспортизації населених пунктів району. З цього питання детально ознайомили присутніх директор Хмельницького науково-дослідного центру продуктивності АПК Олексій Місінкевич та провідний фахівець Хмельницького науково-дослідного центру Василь Петрук.

Начальник відділу тваринництва, головний зоотехнік управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Козачук проінформував про порядок отримання соціальної бюджетної допомоги за молодняк ВРХ, а з веденням  погосподарського обліку в частині обліку поголів'я молодняка ВРХ навчала Наталія Нестерук - начальник управління статистики у Старокостянтинівському районі.

Також доповідачі відповіли на численні питання присутніх та роз'яснили ті проблемні питання, які виникли в ході навчання.

Дільничний інспектор міліції – це одна із найважливіших міліцейських професій і це чи не найчисленніша служба в структурі правоохоронних органів. А минулого понеділка працівники цього підрозділу відзначили іменини своєї професії – день дільничного інспектора.

Привітати міліціонерів з цим святом завітали голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп, а також міський голова Микола Мельничук.

Багато теплих слів було сказано на адресу дільничних. Саме вони завжди знаходиться серед людей, працюють з ними, переймаються їхніми радощами і проблемами. І саме від них значною мірою залежить стан криміногенної обстановки в тому чи іншому населеному пункті. Головне завдання дільничних інспекторів – профілактична робота з населенням з метою недопущення правопорушень і злочинів. Вони ж – і найближча допомога людям. Важко назвати сферу діяльності співробітників органів внутрішніх справ, яка не відносилась би до компетенції дільничного інспектора.

Сфера роботи дільничних не обмежується тільки професійною діяльністю. Вислухати людину, розібратися по суті проблеми, надати кваліфіковану допомогу – прямий обов’язок дільничного, і це досягається не лише професіоналізмом, а й особистими людськими якостями – порядністю, чуйністю, бажанням допомагати людям.

А от те, що дільничний інспектор міліції у сільській місцевості – це взагалі окрема категорія працівників підрозділу, – говорив голова районної ради Іван Овчар. Адже це і єдиний представник органів внутрішніх справ на селі, а ще й сьогодні сільський дільничний обслуговує по кілька населених пунктів, в яких, зрозуміло, неможливо знаходитись одночасно. Тому-то дільничні стараються не тільки з населенням співпрацювати, але й передусім з органами місцевого самоврядування налагодити конструктивні й партнерські взаємини.
Дуже важливо, щоб сучасний дільничний інспектор мав відповідний рівень освіти, необхідну культуру спілкування, був професіоналом у вищому розумінні цього слова. Але все ж таки головне – треба дорожити тією довірою, якою обов’язково заплатять люди, коли переконаються, що він небайдужий до їх проблем
Дільничний інспектор міліції обслуговує села, входить у кожну сім’ю, вивчає проблеми людей, у межах своєї компетенції вирішує їх, старається допомогти. І з того, як він це робить, люди здебільшого судять про роботу міліції в цілому, – слушно відмічає заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп. Завдання дільничного у конфлікті, а саме це найчастіше трапляється в трудових буднях наших “шерифів”, – втрутитися, залагодити-загасити вже перші іскри емоційних збурень, не дати розгорітися, щоб не виникло якоїсь непередбачуваної ситуації.

Тож з нагоди свята кращі з кращих старокостянтинівських дільничних були відзначені грамотами та цінними подарунками, які вручали голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп.

Серед нагороджених почесними грамотами районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками імена капітана міліції Сергія Бабія – дільничного інспектора міліції; старшого лейтенанта міліції Василя Чаплінського – дільничного інспектора міліції; лейтенанта міліції Олега Атласюка – дільничного інспектора міліції; прапорщика міліції Віктора Бубели – помічника дільничного інспектора міліції; капітана міліції Лесі Ватащук – інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями.

Наталя Куницька

Сьогодні, 15 червня, на Старокостянтинівщині  відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Працівників охорони здоров’я району  привітали голова обласної ради Микола Дерикот, голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, міський голова Микола Мельничук та головний лікар центральної районної лікарні Леонід Семенюк.

Звертаючись до присутніх Микола Васильович зазначив, що за останні роки обласна влада приділила особливу увагу питанням розвитку охорони здоров'я  на Хмельниччині. На сьогоднішній день в області реалізовується вісім програм у галузі охорони здоров'я, постійно з обласного бюджету спрямовуються кошти на покращення матеріально-технічної бази медичних закладів області, придбання автомобілів "Швидкої допомоги" для центральних районних лікарень, закупівлю дороговартісного обладнання.

У Старокостянтинівському районі спеціалізовану медичну допомогу надає центральна районна лікарня та центральна районна поліклініка, 3  дільничних  лікарні, 4 амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та 56 ФАПів.

Кращих працівників цієї галузі було відзначено Грамотами обласної ради і Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, а для усіх присутніх гарним подарунком був святковий концерт.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Червень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено