Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 270
Дільничний інспектор міліції – це одна із найважливіших міліцейських професій і це чи не найчисленніша служба в структурі правоохоронних органів. А минулого понеділка працівники цього підрозділу відзначили іменини своєї професії – день дільничного інспектора.

Привітати міліціонерів з цим святом завітали голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп, а також міський голова Микола Мельничук.

Багато теплих слів було сказано на адресу дільничних. Саме вони завжди знаходиться серед людей, працюють з ними, переймаються їхніми радощами і проблемами. І саме від них значною мірою залежить стан криміногенної обстановки в тому чи іншому населеному пункті. Головне завдання дільничних інспекторів – профілактична робота з населенням з метою недопущення правопорушень і злочинів. Вони ж – і найближча допомога людям. Важко назвати сферу діяльності співробітників органів внутрішніх справ, яка не відносилась би до компетенції дільничного інспектора.

Сфера роботи дільничних не обмежується тільки професійною діяльністю. Вислухати людину, розібратися по суті проблеми, надати кваліфіковану допомогу – прямий обов’язок дільничного, і це досягається не лише професіоналізмом, а й особистими людськими якостями – порядністю, чуйністю, бажанням допомагати людям.

А от те, що дільничний інспектор міліції у сільській місцевості – це взагалі окрема категорія працівників підрозділу, – говорив голова районної ради Іван Овчар. Адже це і єдиний представник органів внутрішніх справ на селі, а ще й сьогодні сільський дільничний обслуговує по кілька населених пунктів, в яких, зрозуміло, неможливо знаходитись одночасно. Тому-то дільничні стараються не тільки з населенням співпрацювати, але й передусім з органами місцевого самоврядування налагодити конструктивні й партнерські взаємини.
Дуже важливо, щоб сучасний дільничний інспектор мав відповідний рівень освіти, необхідну культуру спілкування, був професіоналом у вищому розумінні цього слова. Але все ж таки головне – треба дорожити тією довірою, якою обов’язково заплатять люди, коли переконаються, що він небайдужий до їх проблем
Дільничний інспектор міліції обслуговує села, входить у кожну сім’ю, вивчає проблеми людей, у межах своєї компетенції вирішує їх, старається допомогти. І з того, як він це робить, люди здебільшого судять про роботу міліції в цілому, – слушно відмічає заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп. Завдання дільничного у конфлікті, а саме це найчастіше трапляється в трудових буднях наших “шерифів”, – втрутитися, залагодити-загасити вже перші іскри емоційних збурень, не дати розгорітися, щоб не виникло якоїсь непередбачуваної ситуації.

Тож з нагоди свята кращі з кращих старокостянтинівських дільничних були відзначені грамотами та цінними подарунками, які вручали голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп.

Серед нагороджених почесними грамотами районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками імена капітана міліції Сергія Бабія – дільничного інспектора міліції; старшого лейтенанта міліції Василя Чаплінського – дільничного інспектора міліції; лейтенанта міліції Олега Атласюка – дільничного інспектора міліції; прапорщика міліції Віктора Бубели – помічника дільничного інспектора міліції; капітана міліції Лесі Ватащук – інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями.

Наталя Куницька

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Червень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено