Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154694 чол.
Переглядів: 1112
Заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у покладанняі квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Захід проведено в рамках святкування  25-ї річниці афганського руху на Старокостянтинівщині.

Спільно із керівництвом району та міста  до пам'ятного знаку вінки та квіти поклали представники трудових колективів, громадських організацій, воїни-афганці, котрим судилося пройти і вистояти у пекельному вогні чужої війни, громадськість краю.

Відзначення 25-річниці афганського руху продовжилось в Гарнізонному будинку офіцерів, де відбулись урочисті збори.

Насамперед усіх гостей свята запросили відвідати музей "Воїнів - афганців" та ознайомитися з експозицією, яка детально показує реалії афганської віни.

Присутніх у залі представників установ, організацій міста та сіл району, сім'ї загиблих в Афганістані та інших країнах, інвалідів та учасників бойових дій привітав заступник голови районної ради Іван Катревич.

"Коли країна жила у мирі і благополуччі, ви, ті, кого ми сьогодні називаємо воїнами-інтернаціоналістами, продовжуючи славні традиції батьків, віддавали інтернаціональний обов'язок, охороняли кордони рідної держави, протистояли поширенню тероризму, допомагали мирному народу Афганістану будувати нову державу.  Вони не тільки вміли воювати, вонии ділилися з місцевими жителями хлібом і водою, рятували і лікували хворих та поранених, вчили дітей грамоті," - зазначив Іван Іванович"Понад 160 тисяч воїнів з України брали участь в афганській війні. Серед них 2,5 тисячі – подоляни, 660 – мешканці Старокостянтинівщини.  108 подолян  втратили найдорожче – своє життя,  з них – шестеро наші земляки. Сьогодні наш обов’язок – свято берегти пам’ять про них. Теплим словом привітання та всім, чим можливо, підтримувати їх рідних і близьких, зробити все, щоб не повторились воєнні лихоліття для українського народу."

За словами Івана Катревича районна влада тісно співпрацює з районною організацією воїнів-інтернаціоналістів, з глибокою повагою і шаною ставиться до сімей загиблих в Афганістані та інших країнах, інвалідів та учасників бойових дій. Робиться все, щоб покращити їх матеріальний стан сьогодні та на майбутнє.

Членів Старокостянтинівської районної  організації воїнів-інтернаціоналістів було нагороджено грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
Цьогорічного вересня десять років спільної праці на теренах пісні відсвяткували відома подільська поетеса Оксана Радушинська та композитор Олег Круторогий. Шанувальники обох піснярів мали нагоду завітати на святковийпоетично-пісенний творчий вечір «Осінній усміх таїни».

Оксану Радушинську представляти і легко, і водночас складно.Легко почати: дочка відомого подільського фотографа Петра Радушинського, поетеса, письменниця, авторка чотирнадцятикниг, теле- та радіоведуча, кавалер ордена княгині Ольги. Складніше – передати почуття та неймовірну енергію, якавеличезними порціями лине від цієї молодої, але вже титанової жінки. Життя для Оксани – не театр для безвільноїляльки-побрикеньки. Вона щодня ставить перед собою цілі, гідно долає творчі еверести і показує іншим, що дорога до нихне така вже й нездоланна. Як тут не згадати, що Оксана вже перемагала у найпрестижніших всеукраїнських та літературних конкурсах і преміях, отримувала державні відзнаки і є членом кількох мистецьких спілок?!

 Щодо Олега Круторогого, то найого творчому шляху, як кажуть: «немало-небагато, порахувати-не-перерахувати». Сьогодні він композитор, акомпаніатор,керівник народного аматорського гурту «Берегиня», голова профспілкового комітету клубних працівників району. Такведеться, що Олег уникає лицемірних фраз і не допускає фальшивих нот – як у музиці, так і в житті. Людина, котра даруєдля інших змогу спробувати силу свого голосу, пуститися в плин гонорових і водночас ніжних нот.   

 Привітали винуватців свята  заступник голови районної ради Іван Катревич та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, начальник відділу культури і туризму РДА Анжеліка Дмитрашко.

Знайшли своїх власників грамоти від обласної та районної влади; линули вітання від громадських організацій та приватних структур, від колишніх викладачів і сьогоднішніх друзів.

 Олегові урочисто вручили квиток Національної всеукраїнської музичної Спілки, і це – значне досягнення у творчій долі пісняра. 

Особливо варто закцентувати увагу, що пісні нашого тандему звучали не лише у виконанні місцевих співаків: гуртів «Берегиня» та «Подоляночка», Ірини Шликової, Інеси Ножки, Діана Середюк і Наталії Кирилішиної, а й посіли вони гідне місце в репертуарних листах артистів із Хмельницького: Артема Ромасюкова, Наталії Каськової, заслуженого артиста України Степана Тимчишака. Неабияк вразив присутніх номер у виконанні акторів обласного театру ляльок «Дивень» Лідії та Сергія Корницьких, які зіграли в стилі театру тіней композицію, в якій Оксанин вірш переплівся з піснею Олега. 

Окремим блоком автори виділили пісні для дітей, що звучали від Дарини Ільницької, Олександра Дасюка та Андрія Круторогого. Доречі, Андрій, разом з Денисом Грищуком та Мариною Радушинською стали ведучими «дитячої» частини концерту. Не малозвучало того вечора й поезії – окрім самої Оксани, її вірші декламували: Сергій Грищук, Володимир Нагнибіда, ДенисМонастирський та авторка цього матеріалу. 

 Концертні номери не були б такими яскравими, коли б не майстерне оздобленнявід хореографічних колективів: «Твіст», «Арабеск» та «Блек-денс Імперіал». А ще, як розповіли Оксана та Олег, надвтіленням цього задуму трудилася команда однодумців, вже не раз перевірених в таких пісенно-мистецьких «боях», і кожномуз них наші співавтори дякують за професійність та за дружбу.

 Судячи з розмаху, з яким пройшов творчий вечір, Оксана Радушинська і Олег Круторогийдокладуть максимум зусиль, аби Старокостянтинівський край не вважався творчою периферією. Викрики «Браво!» і оваціїбільше півтисячі глядачів у залі найкраще підсумували свято. Залишається побажати, щоб пісні лунали все гучніше йслалися Поділлям, а там – і всією Україною. Бо саме рідна, калинова енергія  народжується і живе в творчості двох титанів пісні й слова, що мешкають і творять у місті над Случем. 

 Леся Храбровська

Фото Петра Радушинського

Сьогодні заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації, під головуванням голови адміністрації Ігоря Люшенко.

На порядок денний було винесено такі питання:
1. Про стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи  в осінньо-зимових умовах 2012/2013 року.
2. Про звіт начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Цісарука І.О. "Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у районі влітку 2012 року".
3. Про здійснення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2012року.

Уряд Японії передав Старокостянтинівській центральній районній лікарні нове медичне обладнання на суму понад 100 тисяч доларів США.

Урочиста церемонія передачі нового устаткування відбулася 24 вересня за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Саката Тоічі, голови облдержадміністрації Василя Ядухи, керівництва району та міста.

Для потреб Старокостянтинівської ЦРЛ за кошти гранту було придбано таке обладнання: сучасні відеоколонскоп, відео гастроскоп та бронхофіброскоп, відеоцентр та відео монітор ендоскопічний, стійка ендоскопічна, відсмоктувач ендоскопічний, джерело світла ендоскопічне та інструментальний набір для біопсії.

"Ним комфортно працювати та отримувати інформацію про стан здоров’я пацієнта. Така допомога як раз на часі. Ця відслідковуюча діагностична апаратура поставить на новий рівень обстеження шлунково-кишкового тракту," - зазначив головний лікар районної лікарні Леонід Семенюк.

 Це якісне та ефективне обладнання вже встановлене і медичний персонал лікарні вже користується ним, що значно поліпшує якість ендоскопічного огляду та лікування пацієнтів, які мешкають в районі.

Проект реалізовано а рамках Програми безвідплатної допомоги Проектам людської безпеки “КУСАНОНЕ”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами.
22 вересня жителі Хмельниччини відзначили знаменну дату — 75-річчя утворення Хмельницької області.
У рамках святкування відбулася обласна виставка "Агро-Поділля 2012", де достойно був представлений і Старокостянтинівський район.

Делегацію нашого району очолили голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко та заступник голови районної ради Іван Катревич.

Урочисто перерізали стрічку, відкриваючи виставку, голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха і голова обласної ради Микола Дерикот.

Звертаючись до учасників виставки, Василь Степанович урочисто привітав аграріїв області, членів іноземних делегацій та представників інших областей із визначним святом та зазначив, що надзвичайно приємно, що на теренах нашої Хмельниччини відбувається такий чудовий ярмарок як «Агро -Поділля 2012» і саме в день святкування 75- річчя нашої області. 

Справжньою родзинкою цьогорічної виставки став 320 кілограмовий колосок із хліба заввишки 3 метри і 10 сантиметрів, який спечений із зерна цьогорічного урожаю. Виставка стала особливою ще й тим, що був представлений значно розширений асортимент техніки для малого й середнього сільськогосподарського бізнесу. Істотно також збільшена пропозиція тварин кращих племінних господарств області для реалізації їх фермерам і приватникам, які хочуть займатися бізнесом з виробництва молока й м'яса. Присутні гості з інших областей нашої держави відзначали, що, хоча подібні заходи й проводяться в інших регіонах, Хмельницький є одним із кращих і найцікавіших. Недарма наша область є однією з перших, яка організовує в Україні такі виставки й на сьогодні проводить їх уже чверть сторіччя.

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави та вшановують пам'ять загиблих партизанів і підпільників у роки Другої світової війни.

 З цієї нагоди делегація трудових колективів району та міста очолювана заступником голови районної ради Іваном Катревичем, головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко та міським головою Миколою Мельничуком здійснила покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави.

На церемонії також були присутні ветерани підпільно-партизанського руху в роки Великої вітчихзняної війни, представники громадських організацій та установ, ветерани війни.

19 вересня Міністр оборони України Дмитро Саламатін вручив формуляри від двох учбово-тренувальних літаків Л-39 “Альбатрос” військовослужбовцям 7-ї бригади тактичної авіації Повітряного командування “Захід”, дислокованої у Старокостянтинові.

"Вручення вашій частині формулярів на два учбово-тренувальні літаки Л-39 “Альбатрос” є переходом на новий рівень бойових можливостей авіації. Ми приступили до ремонту і модернізації літаків. Вітчизняні підприємства завантажені “на повну”, і ми зробимо нашу авіацію гордістю країни," – наголосив Дмитро Саламатін, звертаючись до військових авіаторів.

Як повідомив глава вітчизняного оборонного відомства, авіаційну техніку було відремонтовано на ДП “Чугуївський ремонтний авіаційний завод”.

Дмитро Саламатін підкреслив, що у 2012 році Повітряні Сили вже отримали по чотири Су-27 і Міг-29, п’ять Л-39, а також один Су-27УБ. Загалом цього року на авіаремонтних підприємствах проводиться ремонт і модернізується 47 одиниць літальних апаратів.

"На ремонт авіаційної техніки цього року виділено втричі більше коштів, ніж минулого. І ця цифра зростатиме щороку!" – наголосив Міністр оборони України.

Глава оборонного відомства звернув увагу на те, що завдяки високим темпам ремонту і модернізації літаків, а також системному забезпеченню авіачастин авіаційним гасом у поточному році вже вдалося довести середній наліт на одного льотчика до 36 годин.

"Це – рекорд, такого не було за роки незалежності нашої держави! У нас амбітні плани – до кінця року довести середній наліт до 40 годин," – наголосив Дмитро Саламатін.

Він підкреслив, що з цією метою найближчим часом до складу авіаційних бригад Повітряних Сил будуть введені усі Л-39, які десятиріччями стояли “на приколі” і не експлуатувались.

"Для нас важливо мати економічно-незатратні літаки з мінімальним використанням пального, які дають можливість підтримати натренованість льотного складу. Це – досвід і практика багатьох розвинутих країн Європи, авіаційний парк на 100 відсотків є ровесником авіапарку Збройних Сил України," – повідомив Міністр оборони.

Дмитро Саламатін акцентував увагу на тому, що важливим є не вік вітчизняних бойових літаків, а умови їх експлуатації, обслуговування і модернізації.

Як наголосив Міністр оборони України, у Збройних Силах відновлюється не лише авіація, а й зенітно-ракетні комплекси, техніка протиповітряної оборони та кораблі.

"Наша армія нарешті перетворюється на професійну, якою може пишатись кожен українець!" – зазначив Дмитро Саламатін та побажав авіаторам вдалих польотів.

За матеріалами Міністерства оборони України
http://www.mil.gov.ua

21 вересня 2012 року делегація на чолі з Головою Державного агентства екологічних інвестицій Владиславом Якубовським, та представниками японської організації з розробки новітніх енергетичних та промислових технологій (НЕДО) відвідали з робочим візитом Хмельницьку область.

На Старокостянтинівщині делегацію супроводжували перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко, голова райдержадміністрації Ігор Люшенко та заступник голови районної ради Іван Катревич.

Головна мета поїздки ознайомитися зі станом реалізації проектів за схемою зелених інвестицій, які реалізовуються за кошти, отримані від продажу одиниць (частин) установленої кількості японським контрагентам в рамках Кіотського Протоколу відповідно до Угоди від 18.03.2009 року .

Загалом, делегація ознайомилася зі станом виконання робіт з теплосанації на 7 об'єктах, з них 4 школи та 3 лікарні у: смт. Летичів, м. Староконстянтинів, смт. Стара Синява, с.Підгайчики, с.Ковалівка, с.Турка, головним замовником яких є ДП «Держекоінвест» .

Одним з ключових обов'язків, які взяли на себе ДП "Держекоінвест» було не лише своєчасне виконання робіт з теплосанації, але й гарантування високої якості їх здійснення. Роботи на об'єктах розпочалися в умовах початку навчального року, та у останні місяці дії першого періоду Кіотського протоколу в рамках якого такі проекти взагалі отримали право на життя.

Варто розуміти, що одночасне здійснення робіт більше ніж на 450 об'єктах соціальної інфраструктури завдання досить масштабне та не просте. Проте, дякуючи спільним зусиллям Державного агентства екологічних інвестицій України та ДП «Держекоінвест», при безпосередній підтримці Уряду України та Міністерства екології та природних ресурсів України у напрямку нормативно-правового врегулювання процесу та безпосереднього залучення представників ОДА, реалізація проектів за схемою зелених інвестицій на сьогодні стала для України реальністю.

Дякуючи реалізації гнучких механізмів Кіотського протоколу на теплосанацію об'єктів соціальної інфраструктури, а це: школи, дитячі садочки, лікарні, вдалося залучити близько 1,74 млрд грн. Керівники усіх Обласних державних адміністрацій України визнали, що видатки на теплосанацію об'єктів соціальної інфраструктури такого рівня здійснюються в Україні чи не вперше. Ці кошти та роботи здійсненні на них сприятимуть значному покращенню умов навчання, виховання та лікування для місцевої громади.

В середньому на теплосанацію одного закладу соціальної сфери, освіти чи охорони здоров'я передбачено від 2 до 5 млн.грн, по деяким об'єктам до 10 - 15 млн.грн., в залежності від стану закладу та його розмірів. Теплосанацією передбачено заміну вікон та дверей, утеплення фасадів, ремонт покрівлі, вентиляційної системи. Теплосанація в першу чергу спрямована на збереження більшої кількості тепла у приміщеннях та як наслідок - значної економії енергоресурсів, зменшення кількості використаного палива для обігріву приміщень, що у свою чергу призведе до скорочення викидів С02 в атмосферу. Планові скорочення викидів парникових газів становитимуть близько 61 378 тисяч тонн С02-екв./рік
 
Планується регулярно здійснювати робочі візити по усім областям України до тих пір, поки реалізація проектів з теплосанації не буде остаточно завершена.

У майбутньому на здійснення робіт з теплосанації чекає ще близько 1500 об'єктів соціальної інфраструктури України, які вже подали свої заявки до Державного агентства екологічних інвестицій України. Не дивлячись на певну невизначеність з другим періодом Кіотського протоколу Держекоінвестагентство докладе максимум зусиль для того аби усі вони були реалізовані.

Старокостянтинівський район отримує 21,5 млн.грн. на ремонт центральної районної лікарні та п'яти шкіл району.

  • 19 вересня 2012 року | Переглядів: 1 375
Сьогодні урочисто було здано в експлуатацію останню чергу 178-квартирного дев'ятиповерхового житлового будинку. В святковому заході взяли участь Міністр оборони України Дмитро Саламатін, голова обласної ради Микола Дерикот, заступник голови районної ради Іван Катревич, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, міський голова Микола Мельничук, командир 7-ої бригади тактичної авіації імені Петра Франка Сергій Близнюк та інші.

До присутніх з вітальним словом звернувся Міністр оборони України Дмитро Саламатін, який відмітив, що ордери на квартири отримують сім'ї військовослужбовців гарнізону однієї з найкращих авіаційних бригад Повітряних сил. Також повідомив, що за останні роки у Старокостянтинові побудовано чотири житлових будинки на 366 квартир та планується побудувати 2 житлових будинки на 216 квартир.

У своєму виступі голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот від себе та від депутатського корпусу обласної ради привітав новоселів зі знаменною подією та зазначив, що обласна влада завжди приділяла увагу будівництву об’єктів соціальної сфери. Вже сьогодні на будівництво та реконструкцію таких закладів лише у місті Старокостянтинові з державного бюджету освоєно 4,5 мільйона гривень, з обласного – 1,4 мільйона гривень, з місцевого – 716 тисяч. Активно іде розбудова містечка «Авіатор». На даний час військові отримали в містечку 386 квартир, до яких додається ще 71 квартира.

В урочистій атмосфері ордери від нових квартир вручили Міністр оборони України Дмитро Саламатін, голова обласної ради Микола Дерикот та міський голова Микола Мельничук.  По завершенню урочистостей присутні оглянули житлові приміщення новоселів.
  • 18 вересня 2012 року | Переглядів: 1 221
Сьогодні заступник голови районної ради Іван Катревич спільно з головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко та начальником відділу освіти райдержадміністрації Русланом Кривеньким здійснили робочу поїздку до Коржівської сільської ради.

 В ході поїздки керівництво  відвідало Коржівську ЗОШ І-ІІ  ступенів, де ознайомилися із  навчальним процесом та станом справ у школі, безпосередньо завітавши на урок до учнів.

 Також під час візиту жителі села мали можливість поспілкуватись та висловити свої проблемні питання заступнику голови районної ради Івану Катревичу, який дав чіткі роз'яснення на підняті запитання.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено