Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154607 чол.
Переглядів: 480
Заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у покладанняі квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Захід проведено в рамках святкування  25-ї річниці афганського руху на Старокостянтинівщині.

Спільно із керівництвом району та міста  до пам'ятного знаку вінки та квіти поклали представники трудових колективів, громадських організацій, воїни-афганці, котрим судилося пройти і вистояти у пекельному вогні чужої війни, громадськість краю.

Відзначення 25-річниці афганського руху продовжилось в Гарнізонному будинку офіцерів, де відбулись урочисті збори.

Насамперед усіх гостей свята запросили відвідати музей "Воїнів - афганців" та ознайомитися з експозицією, яка детально показує реалії афганської віни.

Присутніх у залі представників установ, організацій міста та сіл району, сім'ї загиблих в Афганістані та інших країнах, інвалідів та учасників бойових дій привітав заступник голови районної ради Іван Катревич.

"Коли країна жила у мирі і благополуччі, ви, ті, кого ми сьогодні називаємо воїнами-інтернаціоналістами, продовжуючи славні традиції батьків, віддавали інтернаціональний обов'язок, охороняли кордони рідної держави, протистояли поширенню тероризму, допомагали мирному народу Афганістану будувати нову державу.  Вони не тільки вміли воювати, вонии ділилися з місцевими жителями хлібом і водою, рятували і лікували хворих та поранених, вчили дітей грамоті," - зазначив Іван Іванович"Понад 160 тисяч воїнів з України брали участь в афганській війні. Серед них 2,5 тисячі – подоляни, 660 – мешканці Старокостянтинівщини.  108 подолян  втратили найдорожче – своє життя,  з них – шестеро наші земляки. Сьогодні наш обов’язок – свято берегти пам’ять про них. Теплим словом привітання та всім, чим можливо, підтримувати їх рідних і близьких, зробити все, щоб не повторились воєнні лихоліття для українського народу."

За словами Івана Катревича районна влада тісно співпрацює з районною організацією воїнів-інтернаціоналістів, з глибокою повагою і шаною ставиться до сімей загиблих в Афганістані та інших країнах, інвалідів та учасників бойових дій. Робиться все, щоб покращити їх матеріальний стан сьогодні та на майбутнє.

Членів Старокостянтинівської районної  організації воїнів-інтернаціоналістів було нагороджено грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
Цьогорічного вересня десять років спільної праці на теренах пісні відсвяткували відома подільська поетеса Оксана Радушинська та композитор Олег Круторогий. Шанувальники обох піснярів мали нагоду завітати на святковийпоетично-пісенний творчий вечір «Осінній усміх таїни».

Оксану Радушинську представляти і легко, і водночас складно.Легко почати: дочка відомого подільського фотографа Петра Радушинського, поетеса, письменниця, авторка чотирнадцятикниг, теле- та радіоведуча, кавалер ордена княгині Ольги. Складніше – передати почуття та неймовірну енергію, якавеличезними порціями лине від цієї молодої, але вже титанової жінки. Життя для Оксани – не театр для безвільноїляльки-побрикеньки. Вона щодня ставить перед собою цілі, гідно долає творчі еверести і показує іншим, що дорога до нихне така вже й нездоланна. Як тут не згадати, що Оксана вже перемагала у найпрестижніших всеукраїнських та літературних конкурсах і преміях, отримувала державні відзнаки і є членом кількох мистецьких спілок?!

 Щодо Олега Круторогого, то найого творчому шляху, як кажуть: «немало-небагато, порахувати-не-перерахувати». Сьогодні він композитор, акомпаніатор,керівник народного аматорського гурту «Берегиня», голова профспілкового комітету клубних працівників району. Такведеться, що Олег уникає лицемірних фраз і не допускає фальшивих нот – як у музиці, так і в житті. Людина, котра даруєдля інших змогу спробувати силу свого голосу, пуститися в плин гонорових і водночас ніжних нот.   

 Привітали винуватців свята  заступник голови районної ради Іван Катревич та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, начальник відділу культури і туризму РДА Анжеліка Дмитрашко.

Знайшли своїх власників грамоти від обласної та районної влади; линули вітання від громадських організацій та приватних структур, від колишніх викладачів і сьогоднішніх друзів.

 Олегові урочисто вручили квиток Національної всеукраїнської музичної Спілки, і це – значне досягнення у творчій долі пісняра. 

Особливо варто закцентувати увагу, що пісні нашого тандему звучали не лише у виконанні місцевих співаків: гуртів «Берегиня» та «Подоляночка», Ірини Шликової, Інеси Ножки, Діана Середюк і Наталії Кирилішиної, а й посіли вони гідне місце в репертуарних листах артистів із Хмельницького: Артема Ромасюкова, Наталії Каськової, заслуженого артиста України Степана Тимчишака. Неабияк вразив присутніх номер у виконанні акторів обласного театру ляльок «Дивень» Лідії та Сергія Корницьких, які зіграли в стилі театру тіней композицію, в якій Оксанин вірш переплівся з піснею Олега. 

Окремим блоком автори виділили пісні для дітей, що звучали від Дарини Ільницької, Олександра Дасюка та Андрія Круторогого. Доречі, Андрій, разом з Денисом Грищуком та Мариною Радушинською стали ведучими «дитячої» частини концерту. Не малозвучало того вечора й поезії – окрім самої Оксани, її вірші декламували: Сергій Грищук, Володимир Нагнибіда, ДенисМонастирський та авторка цього матеріалу. 

 Концертні номери не були б такими яскравими, коли б не майстерне оздобленнявід хореографічних колективів: «Твіст», «Арабеск» та «Блек-денс Імперіал». А ще, як розповіли Оксана та Олег, надвтіленням цього задуму трудилася команда однодумців, вже не раз перевірених в таких пісенно-мистецьких «боях», і кожномуз них наші співавтори дякують за професійність та за дружбу.

 Судячи з розмаху, з яким пройшов творчий вечір, Оксана Радушинська і Олег Круторогийдокладуть максимум зусиль, аби Старокостянтинівський край не вважався творчою периферією. Викрики «Браво!» і оваціїбільше півтисячі глядачів у залі найкраще підсумували свято. Залишається побажати, щоб пісні лунали все гучніше йслалися Поділлям, а там – і всією Україною. Бо саме рідна, калинова енергія  народжується і живе в творчості двох титанів пісні й слова, що мешкають і творять у місті над Случем. 

 Леся Храбровська

Фото Петра Радушинського

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року  
Календар
«    Вересень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено