Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 59
29 листопада голова районної ради Іван Овчар взяв участь у роботі колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному було розглянуто такі питання:

1. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.06.2012 року №208/ 2012-р "Про взаємодію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в районі щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості".

2. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 27.06.2012 року №234/2012-р "Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та шляхи її зміцнення" у ІІІ кварталі 2012 року.

3.Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.
  • 29 листопада 2012 року | Переглядів: 1 353
На підставі Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад»та з метою організації вивчення депутатами районної ради законодавства, досвіду роботи територіальних громад району 28 листопада  2012 року проведено День депутата Старокостянтинівської районної ради на базі Пашковецької сільської ради.
 
Відкриваючи День депутата, голова районної ради Іван Овчар зазначив, що мета заходу надати методичну і практичну допомогу апарату сільської ради, виконавчому комітету, депутатам в організації їх роботи, роз’яснити окремі положення і зміни в законодавчих актах. Разом з тим, важливо було почути думку жителів даної територіальної громади, пропозиції, зауваження, щодо діяльності органів місцевого самоврядування, порушити ще не вирішені проблеми, виробити ефективний підхід до їх вирішення.
 
Пашковецький сільський голова Микола Шевчук проінформував присутніх про соціально-економічний розвиток територіальної громади у поточному році та окреслив пріоритетні напрямки роботи на 2013 рік.
За словами очільника громади  жодна  сфера не залишилася протягом року поза його увагою.

 
У цьому могли переконатися і самі депутати під час відвідування закладів освіти , охорони здоров’ята культури. Керівники школи, дитячого садочка, будинку культури, амбулаторії сімейної медицини, бібліотеки   ознайомили присутніх з особливостями організації кожного з напрямків роботи, надали відповіді на численні запитання депутатів.
 
На завершення районні обранці підсумували свою роботу, обмінялися думками та внесли конкретні пропозиції і зауваження по роботі керівництва Пашковецької сільської ради.
Обласною радою відповідно до рішення дев’ятої сесії обласної ради від 15 березня 2012 року до Дня місцевого самоврядування проводиться щорічний обласний конкурс "Краща сільська (селищна) рада".

Його мета – створення моральних та матеріальних стимулів для підвищення ефективності діяльності сільських і селищних рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, покращення добробуту мешканців сільських територіальних громад області.

Завданнями конкурсу є піднесення ролі місцевого самоврядування як вагомої складової громадянського суспільства і публічної влади, привернення уваги громадськості, органів державної влади та органів місцевого самоврядування до проблем розвитку сіл та селищ області, забезпечення незалежної експертної оцінки діяльності органів місцевого самоврядування базового рівня, поширення в області передового досвіду роботи кращих сільських або селищних рад. 28 листопада обласною конкурсною комісією, до складу якої входять депутати обласної ради, представники управлінь охорони здоров’я, освіти і науки, агропромислового розвитку, економіки, житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Державного управління охорони навколишнього природного середовища, Головного управління Держкомзему, управління Міністерства надзвичайних ситуацій України та управління Міністерства внутрішніх справ України в області було здійснено виїзд до Миролюбненської сільської ради Старокостянтинівського району.

Голова  районної ради Іван Овчар спільно із Миролюбненським сільським головою Іваном Катренюком ознайомили членів комісії з роботою закладів соціальної сфери – дошкільних навчальних закладів, шкіл, ФАПів та закладів культури тощо.

Далі обласна комісія відвідала Новоселицький ліцей, де звернула увагу на залучення новітніх впроваджень у навчальний процес та результати таких інновацій. матеріально-технічне забезпечення закладу.

Підбиття підсумків конкурсу та визначення його переможців проводитиметься після ознайомлення з діяльністю усіх представлених на конкурс сільських рад-учасників.
  • 28 листопада 2012 року | Переглядів: 1 319
27 листопада в Гарнізонному Будинку офіцерів відбулася презентація збірки віршів Світлани Мілімук «Афганістан палає у душі». Це черговий доробок у творчості поетеси.  В затишній атмосфері зібралися гості, запрошені, друзі і всі хто є поціновувачами її творчості.
З цієї нагоди, Світлану Мілімук привітали керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та завідувач організаційним відділом Світлана Ткачук вручивши поетесі почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації.

Світлана Мілімук народилася в місті Старокостянтинові, де пройшли її дитячі та юнацькі роки. Ще навчаючись в школі написала свій перший вірш. Її поезія близька широкому колу читачів. Поетеса є членом поетичного клубу «Первоцвіт» та постійно друкується в місцевій пресі.
Її вірші увійшли до поетичних збірок «Мелодії древнього міста», «Старокостянтинів поетичний».

В березні 2012 року вийшла в світ перша власна збірка Світлани Мілімук – «Мелодія серця».  «Афганістан палає у душі» – друга власна збірка автора, яку вона присячує всім, хто пройшов Афганську війну.
Голодомор українців 1932-33 pp. є найбільшою трагедією і найтяжчим злочином за всю історію людства. На найродючиших у світі землях, в урожайний рік, було вбито, за різними оцінками, від 7 до 12 млн. чоловік. Кількість жертв у справжній війні проти селянства перевищувала загальну кількість загиблих у всіх країнах під час першої світової війни.

Щороку наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять загиблих від страшних голодоморів, які забрали життя мільйонів людей. Небачена трагедія світового масштабу завдала непоправних втрат Україні.
 Жахливі роки тоталітаризму стали і духовною катастрофою: було зруйновано безліч храмів, фізично знищено та відправлено до таборів сотні тисяч селян, робітників і представників інтелігенції, постраждала майже кожна українська родина.

Чорне крило голодомору не оминуло і Старокостянтинівщину. Майже 3 тисячі наших земляків не пережили ці страшні роки.

24 листопада на у Старокостянтинівському районі вшанували пам’ять жертв голодомору та політичних репресій. Цього дня у всіх храмах  відслужили панахиди за мільйонами безневинних душ. А в сільських радах пройшли жалобні заходи та акція "Запали свічку пам'яті".

Голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко та заступником голови райдержадміністрації Миколою Вовколупом взяли участь у меморіальному заході на відзначення Дня пам'яті жертвам голодомору у селі Малий Чернятин.

"Сьогодні ми повинні свято берегти і передавати наступним поколінням пам’ять про марну та жорстоку загибель мільйонів наших співвітчизників, щоб не допустити у майбутньому аналогічних помилок, ціною яких є найдорожче – людське життя," -  переконаний голова районної ради Іван Овчар.  -
"Свято зберігаючи пам'ять про трагічні сторінки нашого минулого, сьогодні ми схиляємо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які стали жертвами жорстоких політичних спекуляцій."

Учасники меморіального заходу в глибокій пошані та у молитві за душі жертв Голодомору схилили голови, пом’янувши померлих від голоду хвилиною мовчання.
Учні школи поклали до підніжжя пам'ятного знаку пшеничні колоски та запалили свічі пам'яті.
Сьогодні відбувся пленум Старокостянтинівської райміської організації ради ветеранів України. Вів пленарне засідання голова ради ветеранів Євген Лепьохін.

На засідання було внесено такі питання:
1. Про підсумки роботи VI зїзду організації ветеранів України та відзначення 70-річчя визволення України від фашизму, 70-річчя Перемоги у Великій Вітчязняній війні 1941-1945;
2. Про завдання Ради райміської організації ветеранів по покращенню роботи з патриотичного виховання молоді.

В роботі пленуму взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський  та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук.

Пленум відкрив голова Старокостянтинівської ради райміської органації ветеранів Євген Лепьохін, який ознайомив всіх присутніх із завданнями, які поставлені до первинних ветеранських організацій у світлі матеріалів та рішень VІ з’їзду Організацій ветеранів України та з нагоди відзначення 70-річчя визволення України від фашизму, 70-річчя Перемоги у Великій Вітчязняній війні 1941-1945.

У своєму звернені до ветеранів керуючий справами районної ради Сергій Гречковський зазначив, що керівництво райміської організації основну увагу в своїй роботі приділяє проблемам найбільш шанованої частини нашого суспільства: учасників бойових дій, інвалідів, інших ветеранів війни, сприяє покращенню їх побутових умов, не покидає їх напризволяще, наодинці із своїми проблемами.
 
Також значна увага приділяється покращенню роботі по вихованню підростаючого покоління. На своєму прикладі  ветерани доносять до дитячих сердець велику неспотворену часом правду про війну та всіх її учасників. Велика заслуга в цій роботі належить її колишнім головам  Захрабову Нурушу Гейдаровичу, Паламарчук Оксані Іванівні, і, звичайно, нинішньому її голові Лепьохіну Євгенію Павловичу. Адже підростаюче покоління в такий непростий час з легкістю може втратити орієнтири, збитися з правильного шляху та піддатися негативним явищам, які, на жаль, ще присутні в нашому суспільстві.

"Від того, як ветерани будуть сприяти роботі по вихованню підростаючого покоління, у великій мірі залежить майбутнє наших дітей," - сказав Сергій Іванович. - "На мою думку, необхідно якомога ширше використовувати для цього волонтерський рух, які дає позитивні результати в нашому районі. Більш ширше залучати молодь для створення та підтримки в належному стані кімнат та куточків бойової Слави в сільських навчальних закладах, проведення зустрічі ветеранів з молоддю, під час яких учні пізнають правду про героїчні подвиги своїх дідів та прадідів."

Районна влада щороку ставить перед собою завдання щодо покращення умов життя і благополуччя населення та  завжди тісно співпрацює з райміською організацією ветеранів.  За рішеннями сесій районної ради, президії ради неодноразово надавалась фінансова допомога як районній раді ветеранів в цілому, так і окремим ветеранам. Так, при прийнятті бюджету на 2012 рік  районній раді ветеранів було виділено кошти у сумі 9 тис.грн.


 

  • 16 листопада 2012 року | Переглядів: 1 341
В третю неділю листопада  відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям країни, а також підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.
16 листопада, в рамках цього свята, на Старокостянтинівщині відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. В урочистостях взяли участь начальник управління земельних ресурсів облдержадміністрації Олександр Зінчук, голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко. 

У своєму виступі Іван Овчар привітав усіх аграріїв району та відмітив, що незважаючи на всі труднощі, які завжди мають місце в аграрному секторі, господарства району як і в минулому році зібрали рекордний врожай зернових культур та зайняли лідируючу позицію в області, досягли високої врожайності цукрових буряків. Також вдалося стабілізувати галузь тваринництва, збільшивши виробництво м'яса та молока.

Окремо голова районної ради виразив слова вдячності ветеранам сільськогосподарського комплексу за їх нелегку працю, за життєву мудрість, за натруджені працьовиті руки.

Традиційно кращих керівників та працівників сільськогосподарських підприємств району було відзначено Грамотами і Подяками обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради та цінними подарунками.
 
Запашним короваєм та святковим концертом привітали хліборобів району артисти районного центру культури, вокалісти Дитячої музичної школи та танцювальні колективи.
  • 16 листопада 2012 року | Переглядів: 1 241
Щорічно 16 листопада вся країна святкує День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Це свято встановлено Указом Президента України № 667/94 від 11.11.1994 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

З цієї урочистої події голова  районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко привітали працівників Старокостянтинівської районної телерадіокомпанії з їхнім професійним святом.

У своєму вітанні вони зазначили, що працівники радіо, телебачення та зв’язку це люди надзвичайної професії. Саме завдяки їхній важливій праці люди можуть більше спілкуватися між собою, радіти спільним успіхам та думати про спільні перспективи, обмінюватись досвідом та домовлятись про спільну діяльність.
 
Очільники району висловили вдячність працівникам районного радіо за високий професіоналізм та побажали здоров’я, щастя, наснаги, енергії та успіхів у роботі, нових творчих звершень і вагомих здобутків на благо рідного краю.
  • 14 листопада 2012 року | Переглядів: 1 284
14 листопада відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії Старокостянтинівської районної  ради шостого скликання. В роботі сесії, яку провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 45 депутатів.

За пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів   та за підтримки  депутатів до порядку денного було внесено питання "Про звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради до Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації".

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни виконання депутатських запитів Сергія Фесуна та Лариси Юхимович до повного їх вирішення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Сергія Фесуна, Анатолія Пасічника, Олексія Сторожука,які стосувались капітального ремонту греблі при в'їзді в с.Решнівка, відновлення огорожі біля пам’ятника загиблим воїнам в с.Зеленці, вивезення залишків отрутохімікатів з території Стецьківської сільської ради та виплати допомоги на оздоровлення молодшим медичним працівникам Старокостянтинівської центральної районної лікарні.
 
Без обговорення затвердили депутати зміни до районного бюджету на 2012 рік. Рішенням ради була прийнята Програма подолання та запобігання бідності на період до 2015 року.
 
Певні дискусії виникли під час розгляду питання про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року. Але після низки питань та відповідей рішення було прийнято.
 
Обранцями територіальних громад було заслухано інформації про виконання нині діючих районних програм, а саме Програми підтримки сімей на період до 2015 року, комплексної Програми спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2011-2015 роки та Програми з охорони, захисту, використання та відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року. Рішенням ради депутати внесли зміни та доповнення до районної програми "Шкільний автобус".
 
Емоційним і бурхливим було обговорення внесення змін до статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні. На думку деяких депутатів з внесенням змін до статуту буде ліквідовано існуючу мережу лікувальних закладів району. У зворотньому їх переконував головний лікар центральної районної лікарні Леонід Семенюк.  Він вважає, що вносячи лише незначні зміни, керівництво намагається найменш болючими методами провести реформування галузі охорони здоров'я. Але, не зважаючи на всі дискусії, депутати зважено прийняли рішення, віддавши за нього 31 голос.

Прийняли депутати ряд рішень, які затверджують технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для жителів району.

В цілому тринадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто більше десятка питань різних сфер життєдіяльності району.

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, депутати обласної ради Леонід Семенюк, Віктор Добровольський, Микола Гнатюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники районних  та обласних засобів масової інформації.
“Ваша натхненна праця, професіоналізм та досвід продовжують жити й сьогодні, набуваючи нових виявів і вимірів у формуванні кращих традицій української міліції і вихованні молодого покоління правоохоронців. Ви можете бути певні, що ваш багаторічний досвід сповна використовується молодими працівниками органів внутрішніх справ і завжди сприятиме утвердженню миру й спокою в нашій державі”, – так звернувся до своїх старших колег начальник Старокостянтинівського райвідділу міліції Сергій Новак на урочистому зібранні з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ, який відзначається в Україні 10 листопада.

У теплій та невимушеній обстановці, в дружній атмосфері й зі святковим настроєм зустрічалися різні покоління правоохоронців нашого краю: звичайно ж, це пенсіонери та ветерани, які розпочинали свою службу державі й народу ще за кілька десятиліть тому, і ті, хто вже має досвід стража закону і водночас й тепер примножує його новими здобутками й напрацюваннями, і ті, хто тільки-тільки заступив на службу і для кого отой досвід старших колег мало не щодня стає в пригоді.
Тож і в урочний день календарної дати слова вітань лунали на адресу ветеранів і пенсіонерів, а також весь особовий склад підрозділів управління внутрішніх справ з нагоди знаменного свята.

Вітаючи учасників зібрання, Сергій Новак висловив подяку усім ветеранам органів МВС за доблесть, відвагу й мудрість у вихованні й навчанні молодих охоронців порядку й громадського спокою та відзначив, що у рядах старокостянтинівської міліції завжди були і є достойні люди, і саме до них він звернувся зі словами:
“Ви – приклад відданості, взірець відваги та мужності. Адже слабких в лавах міліції ніколи не було. Стійкість, незламність, сила волі – ті якості, яких ви навчайте й дотепер своїх молодих колег”.

Він наголосив, що натхненна праця, професіоналізм та досвід продовжують жити й сьогодні, набуваючи нових виявів і вимірів у формуванні кращих традицій української міліції. Старші покоління правоохоронців можуть бути впевненими, що їх багаторічний досвід сповна використовується молодими працівниками органів внутрішніх справ і завжди сприятиме утвердженню миру й спокою в нашій державі.

Теплі слова Сергій Володимирович підібрав для кожного зі своїх колег, а особливо для тих, кого вважає своїм наставником, хто свого часу його – молодого, недосвідченого, але сповненого бажання працювати, братися за відповідальні доручення, у справі відновлення справедливості і захисті букви і духу закону бути принциповим і безкомпромісним – навчав усім премудростям непростої професії – міліціонера. Молодим же правоохоронцям побажав бути гідними життєвого досвіду і мудрості своїх старших колег, успадкувати і зміцнювати кращі традиції міліцейської служби, сумлінно вчитися і переймати досвід, на високому рівні виконувати свій службовий обов’язок – охороняти правопорядок і боротися зі злочинністю, зміцнювати правопорядок, захищати конституційні права і свободи громадян Старокостянтинівщини.

Нині українська міліція трансформується у нову систему, яка покликана охороняти безпеку держави й громадян, – відзначив у своєму виступі заступник голови районної ради, а водночас і колишній працівник правоохоронних органів, який свого часу очолював наш відділ міліції, Іван Катревич. Він звернувся до присутніх зі словами вдячності за честь і мужність, за гідно пройдені випробування і доблесну службу, а також з побажаннями, щоб правоохоронні органи були дзеркалом сьогодення, щоб знаходили розуміння і підтримку громадян. Особливу вдячність висловив керівному й особовому складу управління внутрішніх справ України у районі. Побажав усім здоров’я, натхнення у вихованні молоді у дусі відданості своїй справі, адже міліція – це гарант стабільності в державі.

“Ми безмежно вдячні вам, шановні ветерани, за вашу клопітку працю і величезний внесок у справу боротьби зі злочинністю. Зичимо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру, добра і злагоди і довгих років життя, – сказав Іван Катревич. – І ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з такими фахівцями і досягати разом професійних висот. Безцінний досвід ветеранів – це той надійний фундамент, ті славні традиції, на яких сьогодні виховується молоде покоління професіоналів”.

З нагоди свята ветеранам і пенсіонерам начальник Старокостянтинівського райвідділу внутрішніх справу вручив відомчі відзнаки, грамоти, нагороди та цінні подарунки.

Поза сумнівом, такі зустрічі, як цього святкового дня, позитивно сприймаються у ветеранському колі правоохоронців. Адже це можливість зустрітися з колегами, товаришами, поспілкуватися-погомоніти, згадати дні служби і розповісти про сьогоднішнє життя-буття уже на “гражданці”. Ціність таких зустрічей ще й у тому, що вони сприяють формуванню у молодого покоління активної життєвої позиції, вміння висловлювати та відстоювати власну думку з найважливіших правових і суспільних проблем.

Наталя КУНИЦЬКА

 
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Листопад 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено