Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 184
Сьогодні відбувся пленум Старокостянтинівської райміської організації ради ветеранів України. Вів пленарне засідання голова ради ветеранів Євген Лепьохін.

На засідання було внесено такі питання:
1. Про підсумки роботи VI зїзду організації ветеранів України та відзначення 70-річчя визволення України від фашизму, 70-річчя Перемоги у Великій Вітчязняній війні 1941-1945;
2. Про завдання Ради райміської організації ветеранів по покращенню роботи з патриотичного виховання молоді.

В роботі пленуму взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський  та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук.

Пленум відкрив голова Старокостянтинівської ради райміської органації ветеранів Євген Лепьохін, який ознайомив всіх присутніх із завданнями, які поставлені до первинних ветеранських організацій у світлі матеріалів та рішень VІ з’їзду Організацій ветеранів України та з нагоди відзначення 70-річчя визволення України від фашизму, 70-річчя Перемоги у Великій Вітчязняній війні 1941-1945.

У своєму звернені до ветеранів керуючий справами районної ради Сергій Гречковський зазначив, що керівництво райміської організації основну увагу в своїй роботі приділяє проблемам найбільш шанованої частини нашого суспільства: учасників бойових дій, інвалідів, інших ветеранів війни, сприяє покращенню їх побутових умов, не покидає їх напризволяще, наодинці із своїми проблемами.
 
Також значна увага приділяється покращенню роботі по вихованню підростаючого покоління. На своєму прикладі  ветерани доносять до дитячих сердець велику неспотворену часом правду про війну та всіх її учасників. Велика заслуга в цій роботі належить її колишнім головам  Захрабову Нурушу Гейдаровичу, Паламарчук Оксані Іванівні, і, звичайно, нинішньому її голові Лепьохіну Євгенію Павловичу. Адже підростаюче покоління в такий непростий час з легкістю може втратити орієнтири, збитися з правильного шляху та піддатися негативним явищам, які, на жаль, ще присутні в нашому суспільстві.

"Від того, як ветерани будуть сприяти роботі по вихованню підростаючого покоління, у великій мірі залежить майбутнє наших дітей," - сказав Сергій Іванович. - "На мою думку, необхідно якомога ширше використовувати для цього волонтерський рух, які дає позитивні результати в нашому районі. Більш ширше залучати молодь для створення та підтримки в належному стані кімнат та куточків бойової Слави в сільських навчальних закладах, проведення зустрічі ветеранів з молоддю, під час яких учні пізнають правду про героїчні подвиги своїх дідів та прадідів."

Районна влада щороку ставить перед собою завдання щодо покращення умов життя і благополуччя населення та  завжди тісно співпрацює з райміською організацією ветеранів.  За рішеннями сесій районної ради, президії ради неодноразово надавалась фінансова допомога як районній раді ветеранів в цілому, так і окремим ветеранам. Так, при прийнятті бюджету на 2012 рік  районній раді ветеранів було виділено кошти у сумі 9 тис.грн.


 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Листопад 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено