Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 72
Від усього серця радий привітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!
 
Ось і відходить у минуле ще один рік. Для всіх нас він був насичений важливими подіями, напруженою працею, трудовими звершеннями. Незважаючи на економічні труднощі, він став ще одним важливим  етапом у розвитку нашого краю, приніс нам новий професійний і життєвий досвід.

Головним напрямком діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району було й залишається піклування про поліпшення добробуту та якісне підвищення рівня життя мешканців нашого краю. Хочу запевнити вас, що і в наступному, 2013 році  депутатський корпус районної ради, районна державна адміністрація робитеме все можливе задля створення сприятливих умов для комплексного розв'язання соціальних проблем села та розвитку сільських територій; поліпшення соціально-побутових умов сільських жителів; покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, охорони здоров’я та культури району; освітлення сільських вулиць; повне завершення газифікації населенних пунктів; ремонт доріг та ін.
 
Я з оптимізмом дивлюсь у майбутнє. Вірю, що у новому 2013 році наше життя обов’язково зміниться на краще.Головне – пам`ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні, взаємній підтримціта повазі. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати для своїх родин та суспільства– лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами сьогодення. Спільними зусиллями зробимо наш крайпроцвітаючим, а територіальні громади – міцнішими та заможнішими! Переконаний, що разом ми переборемо труднощі й проблеми. Вірмо у свої сили, будьмо солідарні, єднаймося і наступний рік справдить наші сподівання.
 
Сьогодніжя хочу сказати добрі слова подяки всім мешканцям Старокостянтинівщини. Адже саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого, заможнішого життя.
 
Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.
 
Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров'я, здійснення надій та заповітних бажань,
 
 Від імені президії районної ради, всього депутатського корпусу, від себе особисто щиро зичу всім вам міцного здоров'я, достатку, тепла і любові, стабільності та благополуччя.
 
 Нехай у наступному році буде мир на землі, тепло і світло в кожному домі, спокій і любов у кожному серці, дзвінкий дитячий сміх у кожній родині!
 
З Новим 2013  роком та Різдвом Христовим!
 

Голова районної ради Овчар І.В.

27 грудня у с.Немиринці відбулися урочисті заходи з нагоди завершення робіт по будівництву газопроводу до Немиринецької сільської ради. Довжина підвідного газопроводу  становить понад 23 км, протяжність внутрішніх вуличних мереж понад 16 км.

Уже більше 20-ти років мешканці територіальної громади чекали на газифікацію. Багато людей зневірилися у тому, що блакитне паливо запалає у їхніх будинках. Проте у 2011 році з державного бюджету було виділено близько 4 млн. грн. на будівництво підвідного газопроводу і у стислі, за словами будівельників, строки виконано роботи по газифікації.

Будівництво внутрішніх вуличних мереж проводилося коштом сільських мешканців. У Немиринецькій сільській раді люди показали неабияку згуртованість та активність. Газифікувати свої будинки виявили бажання понад 200 мешканців. Гарно спрацювали голови вуличних кооперативів, сільський голова, що дало змогу до настання морозів завершити роботи. Ще місяць тривали перевірки технічного стану мережі і сьогодні урочисто запалено голубий вогник на території сільської ради та введено в експлуатацію газопровід.

На урочистий захід зібрались мешканці територіальної громади, завітали голова районної ради Іван Овчар, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вовколуп, заступник голови правління ПАТ "Хмельницьке будівельно-монтажне управління по газифікації" Віталій Великий. Поважні гості привітали мешканців сільської ради із такою знаковою для їх сіл подією.

Керівники району висловили вдячність керівництву ПАТ "Хмельницьке будівельно-монтажне управління по газифікації", яке виконувало роботи, зокрема голові спостережної ради Овчаруку Анатолію Онисимовичу, голові правління Янечку Леоніду Володимировичу, заступнику голови правління Великому Віталію Миколойовичу. Окрему вдячність висловлено сільському голові Москалюку Олегу Леонтійовичу та керівникам вуличних кооперативів Клочковій Ганні Василівні та Вдович Катерині Сергіївні, людям, які дійсно не байдужі до проблем територіальної громади.
 
Питання газифікації населених пунктів Старокостянтинівського району залишається пріоритетним у діяльності районної державної адміністрації і надалі, адже це великий крок для поліпшення умов життя людей, вирішення гострих соціальних та демографічних проблем.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА     http://staradm.net.ua

25 грудня відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної  ради Іван Овчар В роботі пленарного засідання взяли участь 45 депутатів.

Найважливішим питанням роботи сесії було, безперечно, прийняття бюджету району на наступний рік. З детальною інформацією про запропонований на розгляд депутатів проект головного фінансового документа району  виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Горда.

Встановлено загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік у сумі 135850,7 тис.грн., у тому числі: обсяг дотації вирівнювання з державного бюджету у сумі 58084,2 тис.грн., обсяг субвенцій з державного бюджету на здійснення державних програм соціального захисту у сумі 44193,0 тис.грн., обсяг додаткової дотації на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення в сумі 359,1 тис.грн., обсяг субвенції з міського бюджету на виконання власних повноважень територіальної громади міста у сумі 19367,9 тис. грн., іншої субвенції з обласного бюджету у сумі 1300,4 тис. грн.

Обсяг  доходів загального фонду  бюджету визначити у сумі 132648,8 тис.грн., спеціального фонду бюджету  3202,0 тис.грн.

Прийнятий бюджет передбачає загальний обсяг видатків районного бюджету на 2013 рік у сумі 135850,7 тис.грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у  сумі 132648,8 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету  3202,0 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків.

Після обговорення без особливих зауважень районний бюджет на 2013 рік було затверджено більшістю депутатських голосів.

Також районні депутати рішенням сесії внесли зміни до районного бюджету на поточний рік.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями знято з контролю два запити: Анатолія Пасічника щодо вивезення з території поблизу села Дубина Стецьківської сільської ради небезпечних хімічних речовин та Олексія Сторожука стосовно виплати матеріальної допомоги на оздоровлення молодшим медичним працівникам ЦРЛ.

Продовжили депутати термін виконання двох депутатських запитів  депутата районної ради Сергія Фесуна, які стосувались відновлення огорожі біля пам'ятника на честь загиблих воїнів часів Великої Вітчизняної війни с.Зеленці та технічного стану греблі при в'їзді в село Решнівка.

Із нових запитів  підтримано пропозиції депутатів Олени Фурсової, яка підготувала 3 запити, та Валентини Бугери.

Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало дві нові програми – розвитку освіти Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки та розвитку галузі охорони здоров'я на 2013-2014 роки.

Рішенням ради взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, зокрема програми підтримки індивідуального житлового будівництва "Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки; програми військово-патріотичного виховання молоді та організацію підготовки громадян до служби в Збройних силах України на 2011-2015 роки і  програми правової освіти населення на 2011-2015 роки.

Спочатку проект рішення "Про передачу зі спільної власності територіальних громад Старокостянтинівського району майна структурного підрозділу швидкої медичної допомоги" не знайшов належної підтримки в сесійній залі, проте згодом за пропозицією депутата Івана Горди депутати повернулися до розгляду порушеної проблеми і підтримали запропоновані зміни до вищезазначеного проекту.

Серед інших, на пленарному засіданні сесії схвалено рішення про затвердження в новій редакції статутів Ладигівського та Пашковецького загальноосвітніх навчально-виховних комплексів.

До питання  про план роботи районної ради на І півріччя 2013 року постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів  було внесено ряд доповнень, які не знайшли  належної підтримки у решти депутатів, і тому проект рішення був прийнятий як рішення ради.

Два питання порядку денного сесії стосувалися  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земальних ділянок, які одноголосно підтримали районні обранці.

В цілому чотирнадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто майже 20 питань та по кожному із них прийнято відповідні рішення.

На завершення пленарного засідання 14 сесії голова районної ради Іван Овчар привітав присутніх у сесійній залі з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я, турботи та тепла від близьких людей, любові і взаєморозуміння, здійснення професійних планів.

Після закриття пленарного засідання депутатів та учасників пленарного засідання з наступаючими новорічними та різдвяними святами привітав колектив  муніципального-фольклорного ансамблю ім.В.Ножки.

 


 

Сьогодні, 24 грудня,під головуванням Івана Овчара відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

 Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чотирнадцятої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

 Також депутати розглянули близько десятка заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

 Члени президії сформували порядок денний сесії для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу 25 грудня о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.
24 грудня останньою своє засідання провела постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

В роботі комісії , яку провів голова комісії Василь Томаля, взяли участь голова районної ради Іван Овчар та його заступник Іван Катревич.

Найбільше уваги члени постійної комісії приділили одному з найважливіших питань порядку денного – розгляду проекту районного бюджету на 2013 рік.

Детальну інформацію з цього питання надав начальникфінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда, який наголосив, що відповідно до розробленого проекту районного бюджету на наступний рік, всі галузі району будуть забезпечені достатніми видатками.

 Після тривалого обговорення члени комісії підтримали базовий проект районного бюджету на 2013 рік із врахуванням низки висловлених пропозицій.

Члени комісій приділили значну увагу розгляду  проектів районних програм розвитку освіти на Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки та розвитку галузі охорони здоров'я на 2013-2014 роки; взяли до відома інформації про хід виконання цілої низки цільових програм.

Також депутати ознайомилися із проектами статутів в новій редакції загальноосвітніх навчально-виховних комплексів та планом роботи районної ради на І півріччя 2013 року.

Усі інші питання порядку денного були детально розглянуті, надані пропозиції та зауваження і запропоновані до розгляду на пленарному засіданні.
 

Сьогодні голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич взи участь у засідані колегій районної державної адміністрації.

На порядок денний були внесені такі питання:
1. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 21.12.2011 року №450/2011-р "Про стан кадрової роботи та дотримання Закону України "Про державну службу" в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах".
2. Про проект районного бюджету на 2013 рік.
3. Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2013 року.

Сьогодні, 21 грудня, депутати районної ради розпочали розгляд питань, які винесено на розгляд чергової чотирнадцятої сесії районної ради.

Так, першими своє спільне засідання провели три постійні комісії – комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;  з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва та  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.  Його провів голова комісії з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва Василь Василик.

У другій половині дня на спільному засіданні працювали члени постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

 У роботі комісій взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

Ключовим  є розгляд головного фінансового документа краю – проекту районного бюджету на 2013 рік. Не менш важливим є також питання про внесення змін до районного бюджету на поточний рік.

Крім того, винесено на обговорення депутатів районної ради питання про затвердження двох  програм – розвитку освіти Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки та розвитку галузі охорони здоров'я  на 2013-2014 роки.

Заслухали районні обранці і ряд інформацій про хід виконання низки районих програм та розглянули проекти статутів загальноосвітніх навчально-виховних комплексів в новій редакції.

Також  на сесії планується схвалити рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад Старокостянтинівського району майна структурного підрозділу швидкої медичної допомоги та схвалити план роботи обласної ради на І півріччя 2013 року.


 


 

Сьогодні голова районної ради Іван Овчар взяв участь в роботі сесії Миролюбненської сільської ради.

На початку пленарного засідання Іван Овчар відзначив, що за підсумками щорічного обласного конкурсу "Краща сільська(селищна) рада" за перше місце Дипломом обласної ради та автомобілем DAEWOO SENS нагороджено Миролюбненську територіальну громаду, яку очолює сільський голова Іван Катренюк.

За словами Івана Васильовича під час визначення переможців конкурсною комісією враховувалися показники економічного та соціального розвитку територіальних громад, виконання місцевих бюджетів, хід реалізації державної політики щодо вирішення інших соціальних та гуманітарних  питань, зверталася увага на діяльність депутатського корпусу, роботу виконкомів тощо. Комісія здійснила об’їзд сільських та селищних рад, які були подані районними радами для участі в конкурсі, де депутати та фахівці різних галузей  ознайомилися з діяльністю територіальних громад.

Голова районної ради у своєму виступі зазначив, що завдяки наполегливій і цілеспрямованій праці у  відстоюванні інтересів громади, органи місцевого самоврядування  району рухаються в правильному напрямку, виконуючи високу місію в утвердженні та зміцненні розвитку нашого краю в цілому.  Завдяки  взаєморозумінню та тісній співпраці усіх гілок влади  Миролюбненська  громада досягла чималих успіхів як в соціально-економічному розвитку, так і в інших галузях.

"Таким конкурсом влада прагне створити моральні та матеріальні стимули для підвищення ефективності діяльності сільських  рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, покращення добробуту мешканців сільських територіальних громад району," - переконаний Іван Васильович.
20 грудня відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, яке провів голова обласної ради Микола Дерикот. В роботі пленарного засідання взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

В цілому чотирнадцятою сесією обласної ради шостого скликання розглянуто майже 50 питань та по кожному із них прийнято відповідні рішення.

У пленарному засіданні чотирнадцятої сесії приймали участь голова облдержадміністрації Василь Ядуха, народні депутати України Сергій Лабазюк та Ігор Сабій, заступники голови обласної державної адміністрації, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, начальники управління та відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації, установ і організацій області.

Привітати зі святом численний загін правоохоронців, який очолює Сергій Новак – начальник нашого райвідділу внутрішніх справ, на урочисті збори, влаштовані з нагоди календарної дати, завітали заступник голови районної ради Іван Катревич та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, міський голова Микола Мельничук. Кращі співробітники в цей день отримали почесні відзнаки.

Представники влади відзначили відповідальність, яка має бути притаманна професії міліціонера, як і те, що незважаючи на складність роботи в органах внутрішніх справ, старокостянтинівські міліціонери гідно несуть службу. Завдяки відповідальному ставленню працівників МВС до своєї роботи, наші краяни можуть почувати себе захищеними.
Поза сумнівом, міліціонери і надалі сумлінно виконуватимуть завдання, покладені на них державою та забезпечуватимуть надійний захист інтересів держави, законних прав її громадян.

Іван Катревич у своєму вітальному виступі зауважив, що завдяки відповідальному ставленню до своїх службових обов'язків працівники райвідділу внутрішніх справ нашого району добиваються позитивних результатів у своїй роботі. На сьогоднішній день в районі знизився рівень злочинності, зросла кількість розкриття злочинів, покращився стан профілактичної роботи серед осіб негативної поведінки та неповнолітніх.

Заступник голови ради висловив впевненість у тому, що лише спільними зусиллями населення і працівників внутрішніх справ можна забезпечити спокій і правопорядок в державі. Саме з цією метою в усіх сільських радах району створено громадські формування по охороні правопорядку, які надають посильну допомогу працівникам міліції.

Іван Іванович побажав усім присутнім ветеранам міліцейської служби та працівникам правоохоронних органів: "Нехай і надалі ваша життєва та професійна дорога наповнюється яскравим змістом, нехай невичерпна енергія та професіоналізм, справедливе ставлення до людей будуть постійними супутниками у вашій діяльності, а результати роботи нехай не даються ціною великих непоправних втрат. Гідно несіть своє почесне звання працівника міліції, будьте взірцем служіння Україні та її народові."

Продовжилось святкування концертною програмою за участю кращих виконавців та колективів краю.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено