Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 1397
12 грудня керуючий справами районної ради Сергій Гречковський взяв участь у роботі комітету з економічних реформ, під головуванням голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенко.
На засідання комітету обговорювались такі питання:
 
1. Стан та перспективи залучення іноземних інвестицій в економіку району;
2. Зміни до Податкового кодексу України. Особливості функціонування спрощеної системи оподаткування в умовах змін у податковому законодавстві;
3. Про основні напрямки розвитку науково-технічної та інноваційної сфери в процесі технологічної модернізації економіки.
 

Саме під такою назвою 12 грудня  з нагоди 360-річчя Національно-визвольної війни українського народу середини XVIIст. відбулась міжрегіональна науково-практична конференція за участю відомих дослідників краю: з Києва, Острога, Вінниці, Хмельницького, Кам’янець – Подільського, та ін. міст, що проходила в актовій залі Старокостянтинівської гімназії.

Участь в роботі конференція взяв заступник голови районної ради Іван Катревич. З вітальним словом до шанованих гостей звернувся міський голова Микола Мельничук.

Доктор  історичних наук, професор, голова Хмельницької організації НСКУ Лев Баженов наголосив на важливості конференції, яка дає змогу і поштовх краще досліджувати та осмислювати історію визвольної війни в контексті історії України, зокрема на Старокостянтинівщині.

До присутніх також звернувся радник голови СБУ, голова ветеранів-співробітників спецпідрозділів "К" СБУ, Почесний громадянин міста Старокостянтинів Володимир Шеремета, за підтримки та сприяння якого і відбулося це наукове зібрання.

Володимир Володимирович зазначив: "Міжрегіональна конференція показала, що науковці, інтелігенція міста дуже стурбовані охороною історико-культурної спадщини в місті і районі. Відповідно з цим розроблені пропозиції до центральних органів виконавчої влади, які направлені на вивчення, збереження пам’ятки історії та культури на новому етапі. Ми віримо, що усе запропоноване буде реалізоване."

Взагалі, усі виступи з темами від найдавніших часів й до сьогодення були цікавими, адже стосувалось історії нашого краю, міста, й часто досліджувались вперше. Відрадно, що до роботи конференції було надруковано ряд наукових досліджень.

Учасники конференції мали змогу ознайомитись з історико- архітектурними надбаннями Старокостянтинова, та після численних доповідей відбувся обмін досвідом, диспути.
 
Науковці висловили подяку владі за підтримку своїх ініціатив в проведенні таких наукових форумів, вдячні усім старокостянтинівцям за гостинність та умови для проведення конференції. Все це неодмінно сприятиме поглибленому вивченню історії та культури Старокостянтинівського краю.
 
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено