Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 338

Сьогодні, 21 грудня, депутати районної ради розпочали розгляд питань, які винесено на розгляд чергової чотирнадцятої сесії районної ради.

Так, першими своє спільне засідання провели три постійні комісії – комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;  з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва та  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.  Його провів голова комісії з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва Василь Василик.

У другій половині дня на спільному засіданні працювали члени постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

 У роботі комісій взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

Ключовим  є розгляд головного фінансового документа краю – проекту районного бюджету на 2013 рік. Не менш важливим є також питання про внесення змін до районного бюджету на поточний рік.

Крім того, винесено на обговорення депутатів районної ради питання про затвердження двох  програм – розвитку освіти Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки та розвитку галузі охорони здоров'я  на 2013-2014 роки.

Заслухали районні обранці і ряд інформацій про хід виконання низки районих програм та розглянули проекти статутів загальноосвітніх навчально-виховних комплексів в новій редакції.

Також  на сесії планується схвалити рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад Старокостянтинівського району майна структурного підрозділу швидкої медичної допомоги та схвалити план роботи обласної ради на І півріччя 2013 року.


 


 

Сьогодні голова районної ради Іван Овчар взяв участь в роботі сесії Миролюбненської сільської ради.

На початку пленарного засідання Іван Овчар відзначив, що за підсумками щорічного обласного конкурсу "Краща сільська(селищна) рада" за перше місце Дипломом обласної ради та автомобілем DAEWOO SENS нагороджено Миролюбненську територіальну громаду, яку очолює сільський голова Іван Катренюк.

За словами Івана Васильовича під час визначення переможців конкурсною комісією враховувалися показники економічного та соціального розвитку територіальних громад, виконання місцевих бюджетів, хід реалізації державної політики щодо вирішення інших соціальних та гуманітарних  питань, зверталася увага на діяльність депутатського корпусу, роботу виконкомів тощо. Комісія здійснила об’їзд сільських та селищних рад, які були подані районними радами для участі в конкурсі, де депутати та фахівці різних галузей  ознайомилися з діяльністю територіальних громад.

Голова районної ради у своєму виступі зазначив, що завдяки наполегливій і цілеспрямованій праці у  відстоюванні інтересів громади, органи місцевого самоврядування  району рухаються в правильному напрямку, виконуючи високу місію в утвердженні та зміцненні розвитку нашого краю в цілому.  Завдяки  взаєморозумінню та тісній співпраці усіх гілок влади  Миролюбненська  громада досягла чималих успіхів як в соціально-економічному розвитку, так і в інших галузях.

"Таким конкурсом влада прагне створити моральні та матеріальні стимули для підвищення ефективності діяльності сільських  рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, покращення добробуту мешканців сільських територіальних громад району," - переконаний Іван Васильович.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено