Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 368
31 січня голова районної ради Іван Овчар взяв участь у роботі розширеного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови адміністрації Ігоря Люшенко.

Згідно з  порядком денним пропонувалось заслухати такі питання:
1. Про проведену роботу з питань підвищення рівня заробітної плати та недопущення заборгованності з її виплати.
2. Про хід виконання районної програми "Вчитель".
  • 29 січня 2013 року | Переглядів: 1 836
Галузь тваринництва залишиться пріоритетним напрямком державної підтримки сільського господарства. Так, у Державному бюджеті на 2013 рік збережено механізм підтримки виробників тваринницької продукції та передбачено 650 мільйонів гривень на започатковані раніше програми підтримки тваринництва. Про це говорить Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.
 
З метою покращення роботи по розвитку тваринницької галузі в Старокостянтинівському районі голова райдержадміністрації Ігор Люшенко провів нараду за участю голови районної ради, заступника голови райдержадміністрації з питань сільського господарства, начальника управління агропромислового розвитку району, представників найбільших агроформувань району, зокрема ТОВ "Агро-стар 2006", ТОВ "Сігнет-Поділля", ТОВ "Агро-регіон", окремих сільських голів.
 
Про стан справ у тваринницькій галузі району доповідав заступник голови районної державної адміністрації з питань агропромислового комплексу О.Омелянюк. Він зазначив, що станом на 01.01.2013 року в районі по всіх категоріях господарств (враховуючи особисті селянські господарства) нараховується 14504 гол. ВРХ, спостерігається деяка динаміка нарощення поголів'я, це на 1220 голів більше відповідного періоду минулого року. Проте зрозуміло, що це дуже мала кількість у співвідношенні до кількості сільськогосподарських угідь. Сьогодні в районі нараховується понад 160 агроформуваннь, у 2012 році тваринництвом займалось лише 25 господарств.
 
Голова райдержадміністрації вкрай стурбований даним питанням. Він наголосив на тому, що сьогодні держава через реалізацію низки програм сприяє відродженню та розвитку тваринництва, український селянин вперше отримує реальну допомогу через надання спеціальної бюджетної дотації за утримання та збереження молодняку ВРХ, на стимулювання будівництва сучасних тваринницьких комплексів шляхом часткового відшкодування їхньої вартості та часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей і корів. Також в цьому році буде продовжено відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння корів та виплачуватиметься дотація за вирощену і продану на забій худобу. Реалізація державних програм повинна стати поштовхом для розвитку та відродження тваринницької галузі. На рівні району у першу чергу буде підтримка тим сільгосппідприємствам хто займається тваринництвом.
 
На нараді було обговорено питання розвитку тваринницької галузі району та відпрацьовано механізм, який дасть змогу поступово відродити тваринницьку галузь Старокостянтинівщини.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА     http://staradm.net.ua
На виконання рішення чотирнадцятої сесії районної ради від 25.12.2012 року №15 "Про направлення депутатського запиту Фурсової О.В." 24 січня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

З метою вирішення піднятих у запиті питань радою було створено тимчасову контрольну комісію по перевірці роботи ФАП та ФП району.

Члени постійної комісії заслухали інформації депутатів Сергія Кучерука , Олени Фурсової та Івана Горди про результати перевірки, звернувши особливу увагу на дотримання санітарних вимог у закладах охорони здоров'я щодо температурного режиму. Також було проаналізовано відповідність виконуваних медичними працівниками робіт до їх посадових інструкцій.

За результатами розгляду депутатами було прийняте відповідне рішення.

В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.
Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.
Що таке обмороження Обмороження – це пошкодження будь-якої частини тіла (включно до відмирання тканин), яке виникає внаслідок впливу низьких температур оточуючого середовища. Найчастіше обмороження виникає при температурі повітря нижче: – 10-20°С. При довготривалому перебуванні на відкритому повітрі, особливо за умов високої вологості та сильному вітрі, обмороження може виникнути восени та навесні при температурі повітря вище нуля. Статистика свідчить про те, що навіть усі важкі обмороження з ампутацією кінцівок виникають, коли людина перебуває у стані важкого алкогольного сп’яніння.
 Ступені обмороження  Обмороження І ступеню (найбільш легкий випадок) частіше виникає при недовготривалому впливі низької температури на організм людини. Уражена ділянка шкіри бліда, після відігрівання червоніє, в деяких випадках має темно-червоний відтінок, починається розвиток набряку. Омертвіння шкіри не виникає. Наприкінці тижня після обмороження може розпочатися незначне шелушіння шкіри. Повне одужання відбувається на 5-7 день по обмороженні. Перші ознаки такого обмороження – відчуття печіння, поколювання з подальшим онімінням ураженої ділянки тіла. Потім виникають зуд шкіри та незначний або сильний біль. Обмороження ІІ ступеню виникає при більш тривалому контакті з холодом. На початковій стадії виникає блідість, охолодження та втрата чутливості в ділянці тіла, але ці прояви виникають при всіх ступенях обмороження. Тому найбільш характерна ознака ІІ ступеню травми – це виникнення в перші дні після обмороження пухирів, наповнених прозою рідиною. Повне відновлення шкіри відбувається протягом 1-2 тижнів без грануляцій та рубців. При обмороженні ІІ ступеню після відігрівання виникає біль, більш інтенсивний та тривалий ніж при травмі І ступеню. Має місце свербіння та печіння шкіри. При обмороженні ІІІ ступеню тривалість періоду впливу холоду та зниження температури ураженої ділянки організму людини збільшується. Пухирі, що виникли на початковій стадії, заповнені рідиною з кров’ю, їхнє дно фіолето-червоного кольору, нечутливе до дотику. Відбувається відмирання всіх елементів шкіри з виникненням опісля одужання на цих місцях грануляцій та рубців. Уражені нігті знов не відростають або відростають деформованими. Відторгнення тканин, що відмерли, закінчується на 2-3 тижні, після чого розпочинається рубцювання, яке триває до одного місяця. Інтенсивність та тривалість болю більш виражена ніж при обмороженні ІІ ступеню. Обмороження IV ступеню виникає при довготривалому впливі холоду, зниження температури в уражених ділянках тіла при ньому найбільше. Воно часто поєднується з обмороженням ІІІ і ІІ ступенів. Відмирають усі прошарки м’яких тканин, нерідко уражаються кістки та суглоби. Уражена ділянка тіла темно-синього кольору, інколи з мармуровим малюнком. Набряк виникає одразу після відігрівання і швидко збільшується. Температура ураженої ділянки шкіри значно нижча ніж на прилеглих частинах тіла. Пухирі виникають на менш уражених ділянках, де виникло обмороження ІІІ-ІІ ступенів. Відсутність пухирів при швидко та значно поширеному набряку, відсутність чутливості свідчать про наявність обмороження IV ступеню. Під час довготривалого перебування людини під впливом низької температури виникають не тільки місцеві ураження частин тіла, але і загальне охолодження організму. Під загальним охолодженням розуміють стан, який виникає при зниженні температури тіла нижче 340 С.

Перша допомога при обмороженнях
Дії при наданні першої медичної допомоги відрізняються в залежності від ступеню обмороження, стану загального охолодження організму людини, його віку та наявних хвороб. При наданні першої допомоги необхідно припинити дію охолодження, зігріти кінцівки для відновлення кровообігу в уражених холодом тканинах із метою попередження розвитку інфекційних ускладнень. У першу чергу слід направити постраждалого до найближчого теплого приміщення, зняти з нього взуття, верхній одяг, шкарпетки та рукавички. Одночасно з проведенням заходів першої черги треба викликати швидку медичну допомогу для проведення кваліфікованих заходів щодо рятування постраждалого. При обмороженні І ступеню, ділянки тіла, що охолоджені, необхідно зігріти до почервоніння теплими руками, легким масажем, розтиранням тканиною з вовни, диханням, а потім накласти ватно-марлеву пов’язку.
При обмороженні II-IV ступенюшвидке зігрівання, масаж або розтирання не робіть. Слід накласти на уражену поверхню тепло ізолюючу пов’язку (шар марлі, товстий шар вати, знов шар марлі, а зверху клейонку або прогумовану тканину). Уражені кінцівки зафіксуйте за допомогою підручних засобів (шматок дошки або фанери, щільний картон), які накладаються та фіксуються зверху пов’язки. Для теплоізоляції можна використовувати ватники, куфайки, вовняну тканину тощо. Ураженим дають пити теплу рідину, гарячу їжу, невелику кількість алкоголю, таблетку аспірину або анальгіну, по 2 таблетки „ Но-шпи ”  або папаверину. Не потрібно розтирати уражених снігом, тому що кровоносні судини верхніх та нижніх кінцівок можуть постраждати. Не можна застосовувати швидке зігрівання обморожених кінцівок біля багаття, безконтрольно застосовувати грілки та інші джерела тепла, тому що це погіршує перебіг обмороження. Не рекомендується, як неефективний, варіант першої допомоги – застосування олій та жирів, розтирання кінцівок спиртом при глибокому обмороженні. При загальному охолодженні організму людини легкого ступеню достатньо ефективним методом лікування є зігрівання постраждалого в теплій ванній при початкової температурі води 240 С, поступово температуру води збільшують до нормальної температури тіла людини. В разі наявності у постраждалого середнього або важкого ступеню охолодження, з порушенням дихання та кровообігу, людину необхідно швидко відвезти до лікувального закладу.
„Залізне обмороження ”
Взимку реєструються холодові травми, що виникають при контакті теплої шкіри з холодним металом. Як тільки дитина візьметься голою рукою за залізяку або лизне її язиком, вона міцно прилипне до неї. Звільнитися можна тільки відірвавши предмет разом зі шкірою. Виникає жахлива картина – дитина плаче від болю, скривавлені руки та обличчя призводять батьків до стану шоку. На щастя, „ залізна ” рана не часто буває глибокою, проте все одно її необхідно терміново продезінфікувати. Спочатку промийте рану теплою водою, потім перекисом водню, який очистить рану від бруду. Добре допомагає застосування гемо статичної губки, але можна використовувати складений у декілька шарів стерильний бинт, який необхідно притиснути до рани та тримати до повної зупинки кровотечі. Якщо поранення велике, необхідно звертатися до лікаря. Якщо дитина самостійно не відірвала від себе залізяку, а голосно кличе на допомогу, ваші правильні дії допоможуть запобігти виникненню великих поранень. Не відривайте дитину від залізяки, а полийте на прилипле місце теплу воду. Метал після зігрівання звільнить свою жертву. Говорячи про металеві предмети, необхідно нагадати, що взимку вони відбирають у дитини тепло. Тому неможна давати дітям дитячі заступи з металевими ручками, металеві частини санчат накривайте тканиною. Не дозволяйте дітям довго кататися на каруселях та гойдалках, лазити металевими сходами споруд на ігрових майданчиках. Обов’язково захищайте руки дитини рукавичками.

Профілактика переохолодження та обмороження
Існує декілька простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді: не вживайте алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння сприяє високій утраті тепла, в той же час викликає ілюзію тепла. Додатковим негативним фактором є неможливість сконцентруватися на перших ознаках обмороження; не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду; носіть просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. Одягайтеся так, щоб між шарами одягу залишався прошарок повітря, який утримує тепло. Верхній одяг бажано носити непромокаючий. Тісне взуття, відсутність устілки, брудні шкарпетки можуть створювати передумови обмороження. Особливу увагу до взуття необхідно приділяти особам, в яких сильно пітніють ноги. У взуття необхідно вкладати теплі устілки, а замість бавовняних шкарпеток одягати вовняні – вони поглинають вологу та залишають ноги сухими. Не виходьте на мороз без рукавичок та шарфу. Найкращий варіант – рукавички з водо відштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині. Рукавички зі штучних матеріалів погано захищають від морозу. У вітряну погоду відкриті ділянки тіла змащуйте спеціальним кремом. Не носіть на морозі металевих (у тому числі золотих та срібних) прикрас. По-перше: метал охолоджується до низьких температур швидше ніж тіло, внаслідок чого можливе „ прилипання ” цих предметів до шкіри з виникненням почуття болю та холодових травм. По-друге, перстені на пальцях затрудняють циркуляцію крові та сприяють обмороженню кінцівок. Використовуйте допомогу друзів. Слідкуйте за обличчям друзів, особливо за носом, вухами та щоками, звертайте увагу на зміну їх кольору, а друзі повинні слідкувати за станом вашого обличчя. Не дозволяйте обмороженому місцю знов замерзнути, це може призвести до більш значних пошкоджень. Не знімайте на морозі взуття з обморожених ніг – вони розпухнуть і ви не в змозі будете знов взутися. Необхідно найшвидше потрапити до теплого приміщення. Якщо замерзли руки – спробуйте відігріти їх під пахвою.
Повернувшись додому після довготривалої прогулянки по морозу, обов’язково впевніться у відсутності обмороження кінцівок, спини, вух та носа. В разі необхідності своєчасно розпочинайте лікування обмороження. Несвоєчасне надання допомоги може призвести до гангрени та втрати кінцівки. Якщо під час перебування на відкритому повітрі ви відчуваєте початок переохолодження, негайно зайдіть до теплого приміщення – магазину, кафе, під’їзду – для зігрівання та огляду місць потенційного обмороження. Якщо у вас зламалася машина на значній відстані від населеного пункту або в незнайомій місцевості, краще залишатися в ній та викликати допомогу по телефону або чекати іншого автомобіля. Ховайтеся від вітру. На вітрі вірогідність обмороження зростає. Не мочіть шкіру – вода проводить тепло швидше ніж повітря. Не виходьте на мороз із вологим волоссям. Вологий одяг і взуття (наприклад, людина впала у воду) необхідно зняти, витерти людину, при можливості переодягнути її в сухий одяг та якнайшвидше доставити до теплого приміщення. У лісі необхідно розпалити багаття, роздягнутися і висушити одяг. Під час сушіння одягу енергійно робіть фізичні вправи та обігрівайтесь біля вогню. Доцільно взяти з собою на довготривалу прогулянку змінні шкарпетки, рукавички та термос із гарячим чаєм. Перед виходом на мороз бажано поїсти – вам необхідна додаткова енергія. Слід враховувати, що у дітей терморегуляція ще не налагоджена, а в осіб похилого віку при деяких хворобах порушена. Ці категорії найбільш піддаються обмороженню та переохолодженню, тому враховуйте це під час планування прогулянок узимку. Пам’ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її в теплому приміщенні.
Врешті-решт пам’ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації – це до неї не потрапляти. Якщо ви не любите екстремальних відчуттів, то у великий мороз не виходьте з приміщення без потреби!

Підготували за офіційною інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

 Відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту,
містобудування та архітектури Старокостянтинівської  РДА


НКП м.Старокостянтинів Навчально-методичного центру цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності  Хмельницької області

 
24 січня голова районної ради Іван Овчар  спільно вз головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко та міським головою Миколою Мельничуком взяли участь у координаційній нараді керівників правоохороних органів.

Основне питання наради стосувалось стану виконання на території району та м.Старокостянтинів законодавства, спрямованого на протидію злочинності та профілактики злочинів, боротьби з хабарництвом та корупцією.

За словами міжрайонного прокурора Віталія Гриньківа протягом 2012 року певною мірою вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію в регіоні та забезпечити зниження рівня злочинності, подолання окремих негативних тенденцій. 

Разом з тим криміногенна ситуація залишається напруженою: робота по розкриттю злочинів минулих років потребує кардинального покращення, зросла кількість крадіжок з квартир та будинків, збільшилась кількість злочинів вчинених особами у стані алкогольного сп'яніння. Недостатньою є робота з розкриття злочинів в сфері земельних відносин.

Голова районної ради Іван Овчар  у своєму виступі зауважив, що негативні тенденції у структурі злочинності вимагають формування нових підходів до координаційної діяльності, неухильного виконання спільних заходів, спрямованих на ефективну координацію дій у боротьбі зі злочинністю та корупцією у регіоні.

Координаційною нарадою було затверджено ряд заходів для повної реалізації законодавства, спрямованого на протидію злочинності.


23 січня відбулося розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації під головуванням голови обласної адміністрації Василя Ядухи. В роботі колегії взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

Відповідно до порядку денного члени колегії розглянули два питання: про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2012 рік  та про  використання коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів, передбачених для реалізації інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку області у 2012 році.

У роботі засідання колегії взяли участь голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій, керівники територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади та начальники управлінь, установ і організацій області
22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об'єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об'єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Ним стверджувалося об'єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської та Австро-Угорської імперій, в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців.
Сьогодні ж це свято набуває особливого змісту – відповідно до Указу Президента України Віктора Федоровича Януковича від 30 грудня 2011 року саме 22 січня, відзначається і День Соборності, і День Свободи.


З цієї нагоди сьогодні відбулися святкові урочистості в яких  взяли участь голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, їх заступники,  представники установ та організації району.

Голова ради Іван Овчар від  усього депутатського корпусу та райдержадміністрації  привітав  учасників урочистого зібрання зі святом.

У своєму виступі Іван Васильович зауважив, що, вдивляючись в політичні горизонти майже вікової давнини, сьогодні нам як ніколи важливо не лише належно оцінити вагомість самого факту возз’єднання українських земель в єдину соборну державу, але й врахувати уроки та помилки, які зберігає наша історична пам’ять, не допустити проявів сепаратизму та розколу України.

"Впевнений, що лише спільними зусиллями ми здатні зробити наш край ще прекраснішим, а Соборну Україну – економічно могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиме себе захищено та впевнено, а кожна родина буде заможною та щасливою," - сказав Іван Овчар.

Закінчились урочистості святковим концертом.


За ініціативи УМВС в Хмельницькій області 14 січня в Старокостянтинові відбулася презентація дитячої книги "Щоденник Славка Хоробрика" про пригоди хлопчика-міліціонера.

 На казкове свято до гарнізонного Будинку офіцерів завітали діти разом із батьками та вчителями. Розділити з ними радість прийшли і начальник УМВС України в Хмельницькій області генерал-майор Сергій Шутяк, заступник голови обласної державної адміністрації-керівник апарату Лілія Бернадська, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, міський голова Микола Мельничук та авторка самого "Щоденника"  журналістка, теле-, радіоведуча Оксана Радушинська.

 "Проекту "Славко Хоробрик" майже півтора року, – розповідає очільник обласної міліції Сергій Шутяк– Однак за такий короткий проміжок часу  хлопчик-міліціонер разом зі своїми дорослими друзями – справжніми правоохоронцями, багато разів навідувалися на уроки до школярів; про Славка писали в газетах; він зареєстрований у соціальних мережах; нещодавно у Києві його офіційно визнали всеукраїнським «дитячим» символом міліції і, врешті, про нього  написали книгу!"

Присутні в залі переглянули коротенький мультиплікаційний ролик про подвиги Славка Хоробрика за останній рік та мініатюри команди КВК. Також дітки познайомилися зі справжніми героям книги - Славком Хоробриком та Катрусею Розумницею. Наприкінці зустрічі представники УМВС підготували виставку про свою роботу.

"Щоденник Славка Хоробрика" отримають всі бібліотеки та навчальні заклади району та міста.
9 січня 2013 року у Будинку офіцерів відбувся фестиваль колядок, присвячений 1025-літтю Хрещення Русі, організатором якого був храм Різдва-Богородиці м.Старокостянтинова під керівництвом благочинного Старокостянтинівського району митрофорного протоієрея Василя Дронюка.

Ще задовго до початку святкового заходу почали сходитись старокостянтинівці, аби стати учасником дійства, адже не так часто є можливість саме так - змістовно, духовно, пізнавально - відпочити від важкої праці та отримати душевне задоволення у чудові дні Різдвяних свят. Ішли сюди як люди поважного віку, так і юні, та й навіть зовсіі маленькі краяни.

У визначений час зазвучали різдвяні звони, під які на сцену вийшов благочинний Старокостянтинівського району митрофорний протоієрей Василь Дронюк. Отець Василій запросив усіх священиків на сцену і вони звершили молитву. Опісля отець Василій заспівав з усією громадою, що зібралася в залі, колядку "Добрий вечір тобі". Поетичними рядками, що славлять народженого Ісуса Христа, на сцену був запрошений хор Різдво-Богородичного храму м.Старокостянтинова, які і розпочали фестиваль колядок. Після першого номеру програми з різдвяними композиціями виступали: діти недільної школи Різдво-Богородичного храму м.Старокостянтинова (старша та молодша групи); хор ветеранів "Подоляни"; хор Христо-Воздвиженського монастиря м.Старокостянтинова; а також спортивно-танцювальний гурток художньої гімнастики "Грація"; зразковий художній танцювальний гурт "Арабеск"; дитяча музична школа; студія сучасного танцю "БлекДенсІмперіал"; народний аматорський гурт естрадної пісні "2+3"; клуб спортивно-бального танцю "Данс-ліцей"; квартет прихожан церкви Різдво-Богородиці.

Упродовж концерту кожна колядка і танок викликали у глядачів захоплення й бурхливі овації. Адже досвічені майстри і юні аматори сцени розкрили перед глядацькою аудиторією усі грані своєї творчості. Здавалося б, уже багато разів люди слухали знайомі з дитинства колядки, та щоразу - як-от і тепер - вони знаходили відгомін у душі кожного.

У кінці колядок благочинний привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим та Новим 2013 роком, побажав міцного здоров'я, миру, злагоди і усіх гараздів: - Молюся, щоб Господь дарував Вам усе необхідне для життя і спасіння. Нехай милість Божа перебуває з Вами, а в душі вічно лунає радісне ангельське славослов'я: "Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління" - зазначив благочинний.
Організатори фестивалю подбали про щедрі подарунки для усіх учасників Різдвяних колядок. Гостинці отримали також й усі діти, які знаходилися в залі.

А отець Василій зазначив, що найкращою колядкою є та, яку співає увесь народ і - за традицією - завершальним акордом фінальної програми стала колядка у виконанні усіх учасників та глядачів концерту "Нова радість стала".

Під святкові звони, у піднесеному настрої, усі глядачі та учасники концерту розійшлися по домівках, продовжуючи славити Христа, який народився заради нас, та ради нашого спасіння у Віфлиємському вертепі.

(За інформацією "Життя Старокостянтинівщини")

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Січень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено