Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 235
  • 29 січня 2013 року | Переглядів: 1 120
Галузь тваринництва залишиться пріоритетним напрямком державної підтримки сільського господарства. Так, у Державному бюджеті на 2013 рік збережено механізм підтримки виробників тваринницької продукції та передбачено 650 мільйонів гривень на започатковані раніше програми підтримки тваринництва. Про це говорить Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.
 
З метою покращення роботи по розвитку тваринницької галузі в Старокостянтинівському районі голова райдержадміністрації Ігор Люшенко провів нараду за участю голови районної ради, заступника голови райдержадміністрації з питань сільського господарства, начальника управління агропромислового розвитку району, представників найбільших агроформувань району, зокрема ТОВ "Агро-стар 2006", ТОВ "Сігнет-Поділля", ТОВ "Агро-регіон", окремих сільських голів.
 
Про стан справ у тваринницькій галузі району доповідав заступник голови районної державної адміністрації з питань агропромислового комплексу О.Омелянюк. Він зазначив, що станом на 01.01.2013 року в районі по всіх категоріях господарств (враховуючи особисті селянські господарства) нараховується 14504 гол. ВРХ, спостерігається деяка динаміка нарощення поголів'я, це на 1220 голів більше відповідного періоду минулого року. Проте зрозуміло, що це дуже мала кількість у співвідношенні до кількості сільськогосподарських угідь. Сьогодні в районі нараховується понад 160 агроформуваннь, у 2012 році тваринництвом займалось лише 25 господарств.
 
Голова райдержадміністрації вкрай стурбований даним питанням. Він наголосив на тому, що сьогодні держава через реалізацію низки програм сприяє відродженню та розвитку тваринництва, український селянин вперше отримує реальну допомогу через надання спеціальної бюджетної дотації за утримання та збереження молодняку ВРХ, на стимулювання будівництва сучасних тваринницьких комплексів шляхом часткового відшкодування їхньої вартості та часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей і корів. Також в цьому році буде продовжено відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння корів та виплачуватиметься дотація за вирощену і продану на забій худобу. Реалізація державних програм повинна стати поштовхом для розвитку та відродження тваринницької галузі. На рівні району у першу чергу буде підтримка тим сільгосппідприємствам хто займається тваринництвом.
 
На нараді було обговорено питання розвитку тваринницької галузі району та відпрацьовано механізм, який дасть змогу поступово відродити тваринницьку галузь Старокостянтинівщини.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА     http://staradm.net.ua
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Січень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено