Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2166
Під головуванням Івана Овчара  28 лютого відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної  ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій  узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного п'ятнадцятої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати позитивно розглянули близько десятка заяв, які стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування,  у зв'язку із скрутним матеріальним становищем тощо.

Члени президії сформували порядок денний сесії для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу 5 березня 2013 року о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.
Сьогодні, 27 лютого,  відбулося засідання постійної комісії районної  ради з питань планування, бюджету та фінансів, яка продовжила роботу по розгляду пропозицій порядку денного п'ятнадцятої сесії районної ради.

Депутати уважно розглядали кожне питання, яких у порядку денному чергової сесії налічується близько двох десятків. Члени профільної комісії значну увагу приділили найголовнішим питанням – звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік та змінам до районного бюджету на 2013 рік.

Відповідно до порядку денного депутати заслухали звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського райну на 2012 рік та та розглянули проект аналогічної програми на 2013 рік. Не залишили обранці поза своєю увагою і проекти ще двох програм, а саме програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки та програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.

Також члени комісії проаналізували виконання ряду районних програм, термін реалізації яких минув.

Особливу увагу депутати приділили розгляду питання створення комунального закладу районної ради та звіту про роботу тимчасової контрольної комісії по перевірці роботи ФАП та ФП району.

26 лютого відбулося розширене засідання колегії обласної державної адміністрації під керівництвом голови ОДА Василя Ядухи, в якому взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

Також у роботі  колегії взяли участь головний консультант-інспектор Адміністрації Президента України Ігор Оприщенко, голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій та начальники управлінь, установ і організацій області.
В ході підготовки до пленарного засідання п'ятнадцятої сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку підприємництва і з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Загалом до розгляду депутатів було запропоновано близько двох десятків питань порядку денного.

На початку депутати розглянули запропоновані зміни до Регламенту та до складу лічильної комісії районної ради.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда прозвітував перед присутніми про виконання районного бюджету за 2012 рік та вніс пропозиції щодо змін до доходної та видаткової частин бюджету 2013 року.

До уваги членів комісій були представлені першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Вовоколупом проекти програм соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2013 рік та  розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки.

Також депутатами було заслухано  інформації про виконання та хід виконання  ряду районних програм, зокрема програми "Вчитель", розвитку культури на період до 2013 року, газифікації населених пунктів Старокостянтинівського району на 2011-2015 роки, програми зайнятості на 2012-2014 роки.

Районні обранці із врахуванням деяких пропозицій підтримали рішення винести на пленарне засідання районної ради ради питання створення комунального закладу "Старокостянтинівький центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.

Голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Сергій Кучерук довів до відома депетатів результати роботи тимчасової контрольної комісії по перевірці роботи ФАП та ФП району.

Під час роботи комісій депутати розглянули та погодили питання, що стосувалось  затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

********************************************
 

У другій половині дня продовжили свою роботу депутати постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

 У ході роботи засідання члени комісії розглянули увесь перелік питань порядку денного, які винесені на розгляд чергової сесії районної ради, а саме заслухали інформації про виконання районних програм та розглянули проекти програм на наступні роки, ознайомилися із звітом про виконання районного бюджету на 2012 рік та підтримали внесення змін до районного бюджету на 2013 рік тощо.
 
Особливу увагу депутатів привернуло питання створення комунального закладу районної ради "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" та звіт про роботу тимчасової контрольної комісії, до яких було внесено ряд зауважень та пропозицій.

Голова районної ради Іван Овчар взяв участь у роботі колегії районної державної адміністрації під головуванням голови адміністрації Ігоря Люшенко.

На порядок денний засідання виносились наступні питання:
1. Про стан і тенденції соціально-економічного розвитку Старокостян-тинівського району за 2012 рік.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
Календарну дату - 23 лютого, День захисника Вітчизни - влада та громада Старокостянтинівщини традиційно відзначають святково і вшановують тих, для кого захист миру і спокою на українській землі став покликом душі й головною справою життя, хто зміцнює обороноздатність і військову могутність Української держави, забезпечує надійний захист її територіальної цілісності, суверенітету й незалежності.

За участю голови районної ради Івана Овчара, голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка, очільника міськрайонної ветеранської організації Євгена Лепьохіна, представників міського ради, керівництва військового гарнізону, трудових колективів краю і громадськості з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни у місцевому Будинку офіцерів відбулися урочисті збори.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся голова районної ради Іван Овчар: " Це свято є даниною поваги до героїзму, мужності, вірності своєму народу наших співвітчизників, які жертвували життям, але не відступили, не зрадили перед натиском ворога в буремні роки Великої Вітчизняної війни і здобули Велику Перемогу, а також тих, хто сьогодні з честю виконує обов'язки на службі в Збройних силах України, інших підрозділах, що охороняють безпеку і мирний труд громадян."

Він відмітив, що подвиги захисників Вітчизни - це  така велика і велична правда історії, яка навічно закарбована в історії всього людства. Це постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. І нині військовослужбовці незалежної України гідно наслідують славні бойові традиції своїх дідів і прадідів, повсякденною ратною працею гартують честь і славу українського війська, забезпечують взірцевий вишкіл і високий бойовий дух оборонців Вітчизни. 

А після побажань здоров'я, довголіття, бадьорості духу, мирного неба над рідною землею голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко почесними грамотами й цінними подарунками відзначали найдостойніших синів Старокостянтинівської землі. Пісенні композиції, хореографічні інсталяції у виконанні юних майстрів сцени допомогли створити по-особливому святкову атмосферу урочистого заходу.

Урочистості з нагоди вшанування захисників Вітчизни відбулися у населених пунктах району. Їх учасники відділи шану героям-визволителям, поклавши вінки та квіти до пам'ятних знаків. Відбулися зустрічі юних сучасників із ветеранами-захисниками Вітчизни, хто в роки війни заради рідного краю не шкодував власного життя.

За матеріалами " Життя Старокостянтинівщини"

 

26 лютого 2013 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)

 
27 лютого 2013 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
 

28 лютого 2013 року

13.00 год.
 - президія районної ради
20 лютого 2013 року в актовому залі центральної районної бібліотеки відбулася підсумкова конференція працівників культури Старокостянтинівського району.  У роботі конференції взяли участь директор обласної бібліотеки для юнацтва Тамара Таньчук , заступник голови районної ради Іван Катревич та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук.

В рамках наради начальник відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації Анжеліка Дмитрашко підсумувала  роботу установ культури Старокостянтинівського району у 2012 році та окреслила завдання по подальшому вдосконаленню форм і методів культурно–дозвіллєвої роботи і зміцненню матеріально-технічного стану закладів культури на 2013 рік.

За словами Анжеліки Анатоліївни, в нашому районі та за його межами знають і цінують здобутки професійних та аматорських колективів, окремих майстрів народного мистецтва. Це, зокрема: муніципальний фольклорно-етнографічний ансамбль імені Володимира Ножки (керівник Людмила Ножка), який  став переможцем четвертого Всеукраїнського фестивалю стрілецької пісні "Красне поле" у м.Хуст та переможцем міжнародного фольклорного фестивалю  "Сорочинський ярмарок". Також добре знані й такі творчі колективи, як народний гурт "Берегиня" (керівник Олег Круторогий), народний ансамбль "Відлуння" Пашковецького будинку культури (керівник Ніна Бойместрук), ансамбль народної музики районного центру культури (керівник Юлія Крутевич), народний хор ветеранів війни і праці "Подоляни" (керівник Володимир Куклюк), Самчиківська дитяча художня школа народного традиційного мистецтва на чолі з Віктором Раковським, Староостропільська дитяча музична школа (керівник Валентина Прокоф'єва) та багато інших.

"Органи місцевого самоврядування та виконавчої влади роблять все можливе для зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району, забезпечення  належних умов праці. Але лише активною і цілеспрямованою роботою на всіх рівнях ми зможемо зберегти і примножити духовну і культурну спадщину наших попередників," - зазначив заступник голови районної ради Іван Катревич.

По підсумках роботи закладів культури району у 2012 році кращих працівників було відзначено грамотами відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації.

Відповідно до наказу Державного агенства земельних ресурсів України від 14 лютого 2013 року № 588-25/а начальником управління Держземагенства у Старокостянтинівському районі призначено Олександра Андрійовича Возного.

18 лютого
нового керівника управління Держземагенства було представлено працівникам головою районної ради Іваном Овчаром та головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко.

Олександр Возний народився 19.07.1966 року в с.Громівка Старокостянтинівського району. Здобув повну вищу освіту: має диплом Львівського державного аграрного університету (2002, землевпорядкування та кадастр (інженер-землевпорядник); та диплом Кам'янець-Подільського державного сільськогосподарського інституту (1995, агрономія (вчений агроном). Депутат Старокостянтинівської районної ради. Член Партії Регіонів. Одружений, має сина.

До служби в армії навчався у радгоспі-технукумі (м.Кам'янець-Подільський) і працював агрономом по захисту рослин радгоспу "Україна" с.Квітневе Білогірського району Хмельницької області. Після демобілізації продовжив трудову діяльність: головний агроном колгоспу ХХ з'їзду КПРС с.Воробіївка Білогірського району Хмельницької області (01.1988-03.1989); заступник голови правління колгоспу "Іскра" с.Огіївці Старокостянтинівського району (03.1989-08.1991); інженер-землевпорядник Старокостянтинівської міської ради (08.1991-06.1996); начальник Старокостянтинівського міського відділу земельних ресурсів (06.1996-08.1998); головний спеціаліст Старокостянтинівського районного відділу земельних ресурсів (08.1998-08.2003); заступник начальника Старокостянтинівського районного відділу земельних ресурсів (08.2003-10.2007); заступник начальника Управління земельних ресурсів у Старокостянтинівському районі (10.2007-09.2008); заступник начальника Управління Держкомзему у Старокостянтинівському районі (09.2008-03.2010). До призначення на посаду начальника управління Держземагенства у Старокостянтинівському районі очолював районне Управління Держкомзему у Старокостянтинівському районі.

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 року №974 створено управління Держземагенства у Старокостянтинівському районі - шляхом реорганізації управління Держкомзему у Старокостянтинівському районі та управління Держкомзему у м.Старокостянтинів.

За матеріалами "Життя Старокостянтиніщини"

  • 15 лютого 2013 року | Переглядів: 1 201
Сьогодні Старокостянтинівщину відвідав голова Асоціації сільських та селищних рад Хмельницької області Анатолій Кухаренко. У рамках візиту Анатолій Кухаренко здійснив приємну місію та вручив за дорученням Асоціації сільських та селищних рад України подяку та відзнаку Радковецькому сільському голові Миколі Побережняку.

Микола Побережняк –  голова Асоціації сільських та селищних рад Старокостянтинівського району є сільським головою, який був безпосереднім учасником Афганських подій.
Голова районної ради Іван Овчар привітав з цією почесною нагородою Миколу Побережняка. Побажав йому міцного здоров'я, нових професійних здобутків та відмітив, що біль афганської трагедії і досі живе у серцях всіх людей. До привітань приєдналися голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко та заступник голови районної ради Іван Катревич.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено