Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 449
29 березня голова райдержадміністрації Ігор Люшенко провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі колегії взяли голова районної ради Іван Овчар та його заступник Іван Катревич.

На порядку денному розглянуто наступні питання:
1. Звіт начальника управління агропромислового розвитку райдержад-міністрації про стан підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району.
2. Про хід виконання районної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2013 роки.
3. Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації у 2012 році.
4. Про здійснення виконавчим комітетом Самчиківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
5. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року.

28 березня відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, яке провів голова обласної ради Микола Дерикот. Участь в роботі сесії обласної ради взяв голова районної ради Іван Овчар.

В цілому п’ятнадцятою сесією обласної ради шостого скликання розглянуто 67 питань та прийнято відповідні рішення.

У пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії взяли участь голова облдержадміністрації Василь Ядуха, народні депутати України Сергій Лабазюк, Олександр Мирний та Ігор Сабій, заступники голови обласної державної адміністрації, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, начальники управління та відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації, установ і організацій області.

28 березня 2013 року відбувся черговий пленум Старокостянтинівської ради райміської організації ветеранів України з порядком денним: "Про хід виконання рішень шостого з'їзду Організації ветеранів України та підвищення активності рад первинних ветеранських організацій по їх виконанню".

В роботі пленуму взяли участь і виступили заступник голови обласної ради ветеранів Олег Клочко, заступник міського голови Сергій Черновський, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, завідувач організаційного відділу районної ради Світлана Ткачук,  голова ради старшокласників шкіл міста Даша Янзюк.

З доповіддю по цьому питанню виступив голова ради райміської організації ветеранів Лепьохін Євгеній Павлович. Голова ветеранів зазначив, що райміська ветеранська організація проводить цілеспрямовану роботу по зміцненню первинних ветеранських організацій, вирішенню соціально-економічних проблем, захисту прав ветеранів. Активну позицію займає рада ветеранів у відстоювані передбачених законом пільг ветеранам усіх рівнів, вирівнювання пенсій військовослужбовцям.  Також ветерани не залишають поза увагою боротьбу за висвітлення правди історії Великої Вітчизняної війни.

В обговоренні доповіді прийняли участь: голова ради первинної організації ветеранів села Іршики Кравчук Василь Іванович, член президії, голова комісії по роботі з молоддю Приступа Галина Зіновіївна, голова ради первинної організації села Чорна Румак Тетяна Петрівна, голова ради первинної організації ветеранів центральної районної лікарні Кондратюк Микола Тихонович, голова ради первинної організації ветеранів військового госпіталю Бондарук Борис Андрійович. По розглянутому питанню була прийнята відповідна постанова.

Також учасники пленуму висловили впевненість, що райміська ветеранська організація зробить все можливе задля втілення в життя постанов 6-го з'їзду організації ветеранів України, успішно буде вирішувати соціально-економічні питання життя ветеранів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів, дітей війни, вдів, всіх людей похилого віку.

Прес-центр ради райміської Організації ветеранів УкраїниУ зв'язку з переміщеням активного циклону з Балкан 22-24 березня 2013 року на території району склались складні погодні умови: сильний сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця та снігові замети, посилення вітру до 25-30 м/сек., зниження температури повітря. Такі  погодні умови 22-24 березня 2013 року спричинили відключення  2-х лінії електропередач, ускладнення  проїзду на дорогах державного та місцевого значення .

До ліквідації наслідків аварій на лініях електропередач  Старокостянтинівським районом електричних мереж задіяні  5 ремонтних  бригад,  21 людина, 5 одиниць спецтехніки.

Для забезпечення проїзду на автошляхах району оперативно залучено:
- сили і засоби підрозділів філії Старокостянтинівський райавтодор ДП «Хмельницький облавтодор» 8 одиниць техніки та механізмів, 35 чоловік;
- 23одиниці пристосованої техніки  приватних підприємств, установ та організацій району відповідно договорів з  сільськими радами.
- спеціалізована техніка районної Служби цивільного захисту ГУ МНС України, військових частин Міністерства Оборони України.

22.03.2013 року  на  виконання листа першого заступника голови облдержадміністрації  В.Гаврішко від  20.03.2013 року та у зв’язку з переміщенням активного циклону під керівництвом голови районної державної адміністрації І.Люшенка   проведено засідання районного оперативного штабу із забезпечення цілодобового моніторингу надзвичайних ситуації на автошляхах та  електромережах Старокостянтинівського району в період ускладнення погодніх умов 22-25.03.2013 року, на якому прийняті відповідні рішення щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності району, а саме :
 -  доручено сільським головам забезпечити розчистку під"їздних та комунальних доріг із залучення спеціалізованої техніки підприємств, установ  та організацій усіх форм власності;
 - забезпечити оперативне реагування наявних сил відповідної служби на розчистку доріг державного значення, під'їздів до лікувальних закладів на  маршрутах автобусів.
-  організувати роботу по обстеженню помешкань одиноких пристарілих, та сімей які перебувають у складних життєвих обставинах.
- забезпечити оперативне відновлення електропостачання об’єктів життєзабезпечення, населених пунктів, що постраждали внаслідок ускладнення погодних умов.

В період ускладнення погодних умов 22-24.03.2013 року силами районної Служби цивільного захисту ГУ ДСНС України  звільнено із снігових заметів 25 одиниць техніки, доставлено до лікарні 3 особи. Загибелі людей не допущено.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА  
     http://staradm.net.ua/   

Як і в минулі роки посадовим особам місцевого самоврядування необхідно подати декларацію  про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Старокостянтинівське відділеня Красиліської МДПІ нагадує про те, що усі посадові особи місцевого самоврядування зобов'язані щороку подавати до 1 квітня за місцем служби декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, форма та порядок подання якої передбачена Законом України від 7 квітня 2011 року № 3206-VI "Про засади запобігання і протидії корупції".

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

Депутати місцевих рад, які працюють в раді на постійній основі, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або апаратів їх виконавчих комітетів.
20 березня прояви гендерної нерівності обговорювали на засідані круглого столу жінки - представники установ, організацій та підприємств нашого району. Районну раду на зібрані представляла завідувач організаційного відділу, голова профспілкової організації Світлана Ткачук.

Модератором даного круглого столу була гостя з Хмельницького - Тетяна Баєва, голова правління Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр "Гендерна рада", яка провела захід в рамках проекту, підтриманого Українським Жіночим фондом.

Тетяна Баєва - жінка, яка ось уже більше 10 років віддала себе громадській діяльності, жінка, яка має сім'ю - чоловіка, дочку й сина, котрі в усьому підтримують Тетяну, жінка, яка сьогодні доводить своїм прикладом: жінка не лише "берегиня сімейного вогнища", а й особистість, і саме  українські жінки, можуть стати Берегинями нашої держави. Втім, для цього жінкам потрібно об'єднуватися, вчитися, бути не байдужими до процесів, які відбуваються у суспільстві, займатися політикою на місцевому та загальнонаціональних рівнях.

Свою презентацію Тетяна Баєва розпочала з чинного законодавства України  - з тих нормативно-правових актів, в яких чітко визначені положення щодо правової рівності участі жінок та чоловіків у суспільно-політичному житті країни й наголосила на основних цілях розвитку тисячоліття, а саме  - на тих зобов'язаннях, які взяла на себе Україна у рамках забезпечення гендерної рівності.

Під час круглого столу учасники у неофіційній обстановці поділилися своїми враженнями  і зійшлися до однієї думки: в сучасних реаліях жінки поставлені в умови, коли соціальна роль жінки в суспільстві зростає, і все більше жінок стає економічно - незалежними. Тож це у майбутньому дасть змогу багатьом українським жінкам реалізувати себе в різноманітних сферах сучасності.
20 березня голова районної ради Іван Васильович Овчар, представник обласної ветеранської організації Дмитро Гаврилович Літовка, голова райміської організації ветеранів Євген Павлович Лєпьохін привітали з 88-річчям Героя Соціалістичної Праці Ніну Олександрівну Русіну.
 
Звання Героя Соціалістичної Праці їй присвоєне у 1971 році за вагомі особисті здобутки у праці.Славний трудовий шлях пройшла іменинниця. В колгоспі очолювала ланку, працювала дояркою, завідуючою свинофермою. Всюди було важко та маючи цілеспрямований характер, будучи справедливою і вимогливою, в першу чергу до себе, впевнено виконувала усі поставлені завдання, досягала найкращих результатів. З року в рік колектив очолюваний Ніною Русіною добивався нових успіхів, був прикладом для інших. Держава високо оцінила працю Ніни Олександрівни нагородивши її двома орденами Леніна, орденом Жовтневої Революції. В 1971 році Ніна Олександрівна Русіна удостоєна звання Героя Соціалістичної Праці за вагомі особисті здобутки у праці.
 
Голова районної ради Іван Овчар, від себе особисто та від імені голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка привітав іменинницю, засвідчив низький уклін та глибоку повагу її мужності і самовідданій праці, побажав здоров’я, щастя, добра і благополуччя, любові та прихильності рідних і близьких, шани від людей. "Ми повинні пам’ятати і піклуватися про таких людей як Ніна Олександрівна – це наш обов’язок як влади і як свідомих нащадків, – відзначив Іван Овчар. – Герої Соціалістичної Праці створили базис, яким користуються сучасні покоління. Шанобливе ставлення до них свідчить про людяність та порядність наших сучасників."
 
Дмитро Літовка за дорученням Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації вручив Ніні Олександрівні  Почесну грамоту за багаторічну сумлінну працю в агропромисловому комплексі області, вагомий особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва та з нагоди Дня народження.
Голова районної ради Іван Овчар взяв участь у заслуховуванні сільських голів району, які проходили 12-14 березня 2013 року.

Основним аспектом  таких слухань є не пошук негативу, а бажання допомогти, підсумовуючи зроблене, визначитись із пріоритетами на майбутнє. Сьогодні і надалі проблемним залишається питання наповнення місцевих бюджетів. Очільники громад не використовують усіх наявних резервів. Насамперед, це стосується сплати за землю - в багатьох випадках підприємці користуються землею без укладених договорів оренди. Фізичні особи не звітують в податкову про свої доходи, а відтак не сплачують податки.
 
На слуханнях піднімалися і такі питання, як робота торгівельних точок в населенних пунктах, робота установ освіти, культури, фельдшерсько-акушерських пунктів,  впорядкування територій, благоустрій кладовищ, очистка криниць, паспортизація сміттєзвалищ.

Іван Васильович наголосив для всіх сільських голів про більш ретельний підхід до своєї роботи на підвідомчих територіях, адже від цього залежить соціально-економічний розвиток нашого району в цілому.

6 березня 2013 року в Театрі  ляльок  м. Хмельницький  відбулось засідання колегії Державного архіву Хмельницької області, участь у якому взяли заступник голови районної ради Іван Катревич та завідувач трудового архіву Наталія Цимбалюк.
 
Старокостянтинівський районний трудовий архів всі показники заплановані на 2012 рік виконав. Станом на 12.01.2013р. в трудовому архіві налічується 85 фондів   та 13297 справ з особового складу за 1944-2012 роки. Збільшено площу архівосховищ до яких відносяться (6 архівосховищ, та робоча кімната), та придбано стелажне обладнання, що дасть змогу на краще збереження архівних документів. Всі архівосховища забезпечені вогнегасниками,  заплановано поліпшити матеріальну-технічну базу, та посилити охоронну-пожежну безпеку. Протягом 2012 року здійснено ремонт документів з паперовою  основою 1475 од.зб., оправлено та підшито 710 од. зб., перевірено наявність та фізичний стан 2894 справ, упорядковано 716 од.зб., та виконано 1138 запитів соціально-правового характеру.

Основне завдання трудового архіву приймання та збереження документів ліквідованих установ, надання довідок про стаж роботи громадянам при досягненні ними пенсійного віку для нарахування пенсій за віком, та пенсій на пільгових умовах, довідок про заробітну плату, і  відпрацьовані людино-дні на сільськогосподарських підприємствах, а також ефективно і якісно обслуговувати територіальну громаду нашого району.

Заслухавши та обговоривши підсумки роботи архівних установ області за 2012 рік, колегія відзначає, що діяльність архівних установ області була спрямована на виконання завдань визначених Законом України про Національний архівний фонд, Указами  Президента України, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів, Державної архівної служби, обласної та районних державних адміністрацій, наказів рішень, колегії Державного архіву області.
9 березня 2013  року, з нагоди Дня визволення міста Старокостянтинів від фашистських загарбників відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави.

Участь у вшануванні воїнів, які загинули визволяючи Старокостянтинів від ворога, взяли керівники міста і району, силових структур, депутати обласної, районної і міської  рад, ветерани, керівники підприємств, установ, організацій, представники політичних партій та громадськість.

Слава тим, хто віддав своє життя за нашу Батьківщину, за наше рідне місто!
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено