Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 464
27 років тому, 26 квітня 1986 р. вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.


Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашого району, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг бійців з радіоактивним лихом.

Сьогодні біля пам'ятного знаку героям-чорнобильцям у Старокостянтинові відбувся мітинг-реквієм.

Поклали вінки, живі квіти до пам'ятника та схилили голови у хвилині мовчання, заступник голови районної ради Іван Катревич, міський голова Микола Мельничук, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та керівник апарату райдержадімінстрації Андрій Літвінчук, депутати районної ради, ліквідатори, працівники установ та організацій, жителі міста та району.
Рішенням шістнадцятої сесії районної ради від 25.04.2013 року №10 головним лікарем Старокостянтинівської центральної районної лікарні призначено Володимира Стіхарєва.

Стіхарєв Володимир Олексійович  народився 28 липня 1954 року в с.Дзвенигород Борщівського району Тернопільської області.

1969 рік – закінчив Дзвенигородську ЗОШ з відзнакою.
1969-1973 рр. – навчався в Кам'янець-Подільському медичному училищі, спеціальність фельдшер.
1973-1975 рр. – служба в Радянській Армії.
1975-1981 рр. – навчання в Вінницькому медичному інституті ім.Пирогова, спеціальність лікарська справа.
1981-1986 рр. – дільничний терапевт, завідувач терапевтичним відділенням Корнинської районної лікарні №2 Житомирської області.
1986-2002 рр. – головний лікар Остропільської дільничної лікарні.
З 2002 року по 26.03.2013 р. – голова Старокостянтинівської комісії МСЕ Хмельницького обласного центру МСЕ.
З 27.03.2013 року по даний час –виконуючий обов’язки головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні.


Відмінник охорони здоров'я. Неодноразово нагороджувався почесними грамотами обласної ради, районної ради та районної державної адміністрації, управління охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації. Обирався депутатом Старокостянтинівської районної ради попередніх скликань.
25 квітня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Іван Овчар. В роботі пленарного засідання взяли участь 46 депутатів.

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко відзначили дипломами та цінними подарунками переможців огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві за 2012 рік та з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці в Україні, а саме: серед  підприємств  з  середньообліковою  чисельністю  працюючих  до  50 осіб – сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Заготівельник" с.Воронківці (керівник – Гуменний Анатолій Васильович), серед підприємств з середньообліковою чисельністю працюючих від 50 до 100 осіб – державне підприємство "Дослідне господарство "Самчики" Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Поділля національної академії аграрних наук с.Самчики (керівник – Сучек Микола Миколайович) та серед підприємств з середньообліковою чисельністю працюючих від 100 до 500 осіб – публічне акціонерне товариство "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр" с.Красносілка (керівник – Романюк Володимир Віталійович).

Першим та найбільш обговорюванним питанням було внесення змін до бюджету району на 2013 рік. Кожен депутат, як представник територіальної громади, відстоював інтереси своїх виборців. Зокрема, депутат Сергій Олійник просив виділити кошти на добудову водогону у с.Сковородки, а депутат Василь Войтко вважає за необхідне передбачити кошти на газифікацію Великомацевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На жаль, не завжди власних надходжень районного бюджету достатньо на реалізацію усіх проектів соціально-економічного розвитку нашого регіону. Але все ж  таки депутати дійшли єдиної думки, що після виготовлення проектно-кошторисної документації гроші на ці потреби будуть виділені.

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Ігоря Люшенко про про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після численних запитань та виступів звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.

Рішенням ради, без обговорення, депутати затвердили програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року. Було взято до відома районними обранцями інформації про виконання довгострокової цільової програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період до 2013 року "Житло для молоді" у Старокостянтинівському районі та районної програми  поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки,  а також інформації про реалізацію заходів програм оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки і районної програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.

Заслухали депутати районної  ради інформацію старшого прокурора Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури Петра Стецюка про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Старокостянтинівського району.

Одним із важливих питань сьогоднішнього засідання було призначення головного лікаря центральної районної лікарні. Кандидатура, запропонована до розгляду, не викликала жодних зауважень у депутатів, а отже на цю посаду було призначено Володимира Стіхарєва.

Також районні обранці рішенням ради  встановили кількість оздоровчих змін, їх тривалість та вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка"; розміри  грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дитячих дошкільних навчальних закладів, на 2013 рік.

За підсумками роботи, шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання розглянуто і прийнято близько 15 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, начальники управлінь, установ та організацій.
24 квітня відбулось засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Люшенка.

Участь в роботі колегії взяли голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2012/2013 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до осінньо-зимового періоду 2013/2014 року.
2. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у районі влітку 2013 року.
3. Пророботу виконавчих комітетів сільських рад по забезпеченню благоустрою підвідомчих територій.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
Голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося 23 квітня у приміщенні Будинку рад. Провів засідання колегії голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

У роботі засідання колегії взяли участь голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій та начальники управлінь, установ і організацій області.

Сьогодні до уваги членів комісії з підведення підсумків фінансово-господарської дільності підприємств, закладів, установ - об'єктів спільної власності територіальних громад району були представлені звіти відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації і районного центру культури Старокостянтинівської районної ради.

Головний спеціаліст відділу культури Вікторія Шубіна та директор центру Анатолій Бугера в ході своїх виступів зазначили, що, на жаль, недостатнє фінансування культури не забезпечує повного виконання усього запланованого. На сьогоднішній день сільські заклади культури у бішості випадків знаходяться у неопалювальних та занедбаних приміщеннях. Чимало населених пунктів, особливо маленьких, залишилися бездоглядними – закриті клуби та дискотеки, не відремонтовані дороги, навіть навчилися обходитися без бібліотеки.

Разом із тим, досить часто районна мережа клубних закладів не відповідає сучасним потребам населення, а непідготовленість кадрів до роботи в нових умовах негативно позначається на послугах, що надаються населенню.

Тому члени комісії рекомендували керівникам установ розширити спектр сучасних платних послуг, винайти внутрішні резерви для подальшого розвитку  та провести оптимізацію мережі культурних закладів району.

Сьогодні голова районної  ради Іван Овчар провів засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій проаналізували порядок денний шістнадцятої сесії районної ради для розгляду на пленарному засіданні, проведення якого заплановане на 25 квітня в сесійній залі Будинку рад.

Також депутати розглянули близько десятка заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

Саме з такою метою продовжують працювати балансові комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ - об'єктів спільної власності територіальних громад району.

Сьогодні до уваги комісії був представлений фінансовий звіт управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Начальник управління Руслан Кривенький коротко охарактеризував фінансовий стан закладів освіти району, перспективи їх подальшого розвитку та шляхи розв'язання існуючих проблем. Окремо, Руслан Анатолійович наголосив, що у 2013 році одним із основних етапів ефективного використання коштів є  проведення енергозберігаючих заходів у навчальних закладах. Наразі вже вдруге у цьому році управління освіти планує отримати субвенцію з обласного бюджету на заміну вікон у школах району. Вже сьогодні, за словами керівника освітян, можна говорити про значну економію завдяки впровадженню заходів з енергозберігання.

Члени комісії висловили впевненість, що усі починання будуть втілені у життя, адже це дасть змогу витрачати більше коштів безпосередньо на навчальні процеси, покращуючи тим самим якість освіти дітей у сільських школах.
Праця, як відомо, об’єднує людей, а  зміна трудової діяльності - це і є найкращий відпочинок та основною метою Всеукраїнської щорічної акції "За чисте довкілля" все ж таки є прибирання, весняне наведення порядку.

На виконання Указу Президента України  «Про день довкілля» та розпорядження Кабінету Міністрів України  «Деякі питання проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», з метою озеленення територій, поліпшення санітарного стану, формування екологічної свідомості громадян шляхом широкої просвітницької роботи, збереження і охорони зелених насаджень та заповідних територій, – вже традиційно кожної третьої суботи квітня в Україні проводиться День довкілля. 

20 квітня в рамках Всеукраїнського Дня довкілля виконавчими апаратами районної ради та районної державної адміністрації, трудовими колективами бюджетних установ, підприємств, та організацій, учнівською молоддю, жителями району,було проведено роботи  з благоустрою та озеленення населених пунктів району, а саме впорядкування прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, висаджування саджанців дерев і кущів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Також  голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко спільно із своїми заступниками, керівниками установ і організацій, здійснили висадку саджанців модрини на понад 2 га  вирубки Сковородківського лісництва.
  • 19 квітня 2013 року | Переглядів: 1 087
19 квітня у рамках підготовки до шістнадцятої сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів. Депутати розглянули усі запропоновані питання порядку денного. Особливу увагу члени комісії приділили розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
 
Також депутати заслухали  інформації про виконання та хід виконання  ряду районних програм, зокрема програми поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки, програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки, програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.

Загалом члени комісії детально розглянули усі запропоновані проекти рішень.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Квітень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено