Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 545
  • 18 квітня 2013 року | Переглядів: 497
У ході робочого візиту голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха здійснив ще одну приємну місію вручивши ключі від нового шкільного автобусу, вартість якого 316 тис.грн. Щасливими володарями автобусу стали учні Левківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. За словами директора цієї школи Світлани Петриченко – це є дуже доречний подарунок, оскільки підвіз дітей до цього часу здійснювався невеликим автобусом Газель місткістю 13 місць, яким доїжджають набагато більше дітей з сіл Левківка та Калинівка.

Також в рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», Василь Ядуха вручив спортивний майданчик для позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Калинівка» та відмітив, що новий сучасний спортивний майданчик покращить літнє оздоровлення та дозвілля дітей.
«Для нас важливо, щоб ті позиції, які започаткував Президент, а це в першу чергу Рік дитячої творчості, рік наших діточок, рік розвитку спортивного мистецтва – це для нас надзвичайно важливо і ми будемо в цьому напрямку працювати», – зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації.
  • 18 квітня 2013 року | Переглядів: 514
Сьогодні  губернатор Василь  Ядуха відвідав Старокостянтинівський район. В ході візиту він здійснив приємну місію, вручивши 17 жінкам нашого району посвідчення "Мати-героїня", нагрудні знаки, вітальні листівки та подарунки.
 
Відповідно до Указів Президента України від 7 березня 2013 року №119/2013 та №120/2013 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку у залі засідань районної державної адміністрації відбулось урочисте вручення посвідчень «Мати-героїня» жінкам, які народили та виховали 5 і більше дітей. Урочисті заходи відбулися за участі голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи, голови районної ради Івана Овчара  та голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка.

У вітальному слові Василь Степанович подякував жінкам за самовіддане виховання дітей, материнську ніжність, любов та тепло. Керівник області відмітив, що сьогодні держава докладає усіх зусиль аби покращити соціальну підтримку багатодітних та молодих сімей.

Загалом на Старокостянтинівщині 597 жінок отримали почесне звання «Мати-героїня». З них лише трьом жінкам звання присвоєно протягом 2004 - 2007 років, а за 2010 - 2013 роки – 594 жінки отримали почесні звання та матеріальну винагороду. Василь Степанович зауважив, що це є показовим, адже сьогоднішня влада дійсно дбає про людей і це підтверджено конкретними справами, а не пустими обіцянками.
«Ми будем і надалі робити все для того, щоб вчасно оформляти документи, ставити питання перед Адміністрацією Президента, щоби наші жінки, наші матері-героїні, які народили і виховали належним чином 5 і більше дітей за життя отримали велику шану і повагу з боку держави» – зазначив Василь Ядуха.
 
Святковий настрій учасникам урочистостей створювали артисти районного центру культури.
  • 18 квітня 2013 року | Переглядів: 441
Сьогодні в ході підготовки до пленарного засідання шістнадцятої сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку підприємництва.

До розгляду депутатів було запропоновано понад десяток питань порядку денного.

На початку засідання депутати районної ради заслухали звіт голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда ознайомив присутніх з проектом рішення щодо змін до районного бюджету на 2013 рік.

До уваги членів комісій начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар був  представлений проект програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на період до 2017 року.

Також депутати заслухали  інформації про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури на території Старокостянтинівського району у 2012 році, а також про виконання та хід виконання  ряду районних програм, зокрема програми поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки, програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки, програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.

Під час роботи комісій районні обранці розглянули питання, що стосувались  призначення головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні та затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

********************************************


У другій половині дня продовжили свою роботу депутати постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

В робочому режимі депутати проаналізували всі запропоновані на розгляд чергової сесії питання, звернувши особливу увагу на Програму зайнятості населення Старокостянтиніського району на період до 2017 року та виконання освітянських програм: програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки та програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.


Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Квітень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено