Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 477
  • 31 травня 2013 року | Переглядів: 1 209
Таке переконання, 30 травня, висловив голова обласної ради Микола Дерикот, виступаючи під час відкриття семінару з підвищення кваліфікації за державним замовленням у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва для посадових осіб місцевого самоврядування ІІІ та ІV категорій посад області. Тематичний захід, організований Національним агентством України з питань державної служби спільно із Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, відбувся у приміщенні Хмельницького університету управління та права. У роботі семінару взяли участь голова районної ради Іван Овчар,  Григорівський сільський голова Анатолій Простак та Решнівецький сільський голова Павло Талимончик.

«Я впевнений, що через 2-3 роки розвиток місцевого самоврядування в державі відіграватиме основну роль так як і в усьому світі, бо іншого шляху немає. І сьогодні дуже приємно, що організоване навчання для посадових осіб місцевого самоврядування, а саме для голів районних рад, міських (міст обласного і районного значення) голів, селищних та сільських голів. Адже велику роль відіграє обмін досвідом. Важливо на практиці побачити роль місцевого самоврядування у Європі. Саме на це налаштоване підвищення кваліфікації у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України за державні кошти протягом травня-вересня поточного року, в яких будуть мати можливість взяти участь посадові особи місцевого самоврядування області ІІІ-ІV категорій посад», - наголосив керівник обласної ради.

За словами Миколи Дерикота, євроінтеграція сьогодні є головним та незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України. Підготовка фахівців із питань євроінтеграції та євроатлантичного співробітництва є важливим кроком української держави на шляху до Європейського Союзу.
В останні роки помітно активізувалося співробітництво України та ЄС.

Ключовим питанням порядку денного відносин Україна – ЄС, як сказав Микола Дерикот, залишається переговорний процес стосовно укладення Угоди про асоціацію на заміну чинної Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та Європейським Союзом. Невід’ємною складовою майбутньої Угоди про асоціацію стануть положення про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Порівняно з Угодою про партнерство та співробітництво між Україною та Європейським Союзом, Угода про асоціацію є якісно новим, поглибленим форматом відносин між Україною та ЄС. Угоди такого типу були укладені свого часу з країнами Центральної та Східної Європи і є важливим та логічним кроком на шляху наближення в перспективі до наступного етапу – укладення угод про вступ до ЄС.
Домовлено, що Угода про асоціацію оновить спільні інституційні рамки, сприятиме поглибленню відносин у всіх галузях, посилить політичну асоціацію та економічну інтеграцію між Україною і Європейським Союзом на основі взаємних прав та обов’язків.

На завершення свого виступу Микола Васильович висловив впевненість, що проведення ознайомчих навчань, поїздок у країни Європейського Союзу обов’язково відіграватиме велике значення з обміну досвідом із напрацюваннями щодо функціонування місцевого самоврядування в ЄС. Це, в свою чергу, дасть змогу ширше висловлювати своє бачення в прийнятті тих чи інших рішень в реформуванні місцевого самоврядування нашої держави.

Під час семінару посадові особи місцевого самоврядування ознайомилися із особливостями функціонування Європейського Союзу: історичними витоками та викликами сьогодення, перспективами розвитку територіальних громад у світлі євроінтеграційних процесів, з проблеми адаптації законодавства України до законодавства ЄС в пріоритетних сферах, про угоду про асоціацію між Україною та ЄС.
Для більш ефективної роботи на семінарі слухачі отримали комплекти підручників, навчально-методичних та інформаційних матеріалів, підготовлених викладачами та працівниками Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Проведення другого етапу навчання посадових осіб місцевого самоврядування ІІІ-ІV категорій посад області із залученням іноземних фахівців заплановано на вересень поточного року.

За матеріалами Хмельницької обласної ради http://oblrada.km.ua
  • 30 травня 2013 року | Переглядів: 1 206
30 травня перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вовколуп провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі колегії взяв заступник голови районної ради Іван Катревич.

На порядку денному розглянуто наступні питання:
1. Про посилення взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в районі щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості.
2. Про стан виконання Закону України "Про попередження насильства в сім'ї".
3. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2013 року.
 
У роботі розширеного засідання колегії взяли участь начальники відділів та управлінь, установ, організацій району, сільські голови.
  • 28 травня 2013 року | Переглядів: 841
Голова районної ради Іван Овчар взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося 28 травня у приміщенні Будинку рад. Провів засідання колегії голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

  На порядок денний були внесені наступні питання: про стан організації в області роботи з видачі документів доз­віль­ного характеру за принципом «єдиного вікна» та створення центрів надання адміністративних послуг як інструменту реформування системи надання адміністративних послуг;  про стан погашення забор­го­ва­ності зі сплати внесків до Пенсій­ного фонду України в області;  про хід виконання обласної програми боротьби з онколо­гічними захворюваннями на період до 2016 року та про стан виконавської дисциплі­ни в обласній державній адміністра­ції у І кварталі 2013 року.
 
У роботі засідання колегії взяли участь голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій та начальники управлінь, установ і організацій області.
  • 28 травня 2013 року | Переглядів: 1 118
За дорученням керівництва держави голова облдержадміністрації Василь Ядуха вручив державні нагороди подолянам. Церемонія нагородження відбулася перед початком роботи колегії обласної державної адміністрації. Василь Ядуха щиро привітав усіх нагороджених з високим визнанням їхньої праці на рівні держави, побажав міцного здоров’я, добробуту та подальших успіхів у роботі задля процвітання краю.

Відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича, за мужність і самовідданість, виявлені у боротьбі з фашистськими загарбниками у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту ветеранів та патріотичного виховання молоді Орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня нагороджено Петра Паламарчука, відповідального секретаря Старокостянтинівської райміської ради організації ветеранів України.

За матеріаламиХмельницької ОДА  
 http://www.adm.km.ua
 
  • 24 травня 2013 року | Переглядів: 1 213
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!   Це особливо урочистий, зворушливий і незабутній день. Сьогодні для вас, дорогі випускники, завершується надзвичайно важливий етап, і відтепер ви на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.
Шановнi випускники! Ви пройшли стежиною безтурботного дитинства, яку прокладали для вас люблячі батьки та вчителі. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Ваша молода енергія, сміливість, професіоналізм допоможуть вам упоратися з будь-якими завданнями. Здобуті у школі знання і ваша наполегливість у навчанні допоможуть вам зробити правильний вибір майбутнього фаху та гідно пройти всі екзаменаційні випробування.

 Сьогодні ви маєте нагоду низько вклонитися вчителям, які з великою любов'ю і натхненням передавали вам свої знання,   формували їх духовно й фізично, прищеплювали життєві принципи, допомагали виробити характер. Тож примножуйте їх по дорозі у нове, доросле та самостійне життя. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.

Для більшості учнів останній дзвоник сповіщає про початок канікул. Бажаю вам добре відпочити, знайти нових друзів та набратися сил для підкорення  нових вершин у наступному навчальному році.

Святкового настрою всім у цей чудовий травневий день, щирих посмішок і радісного спілкування. Вірте у себе, в своє майбутнє та будьте гідними творцями свого життя!    

Голова районної ради Іван Овчар
  • 23 травня 2013 року | Переглядів: 1 360
23 травня в рамках робочого візиту на Хмельниччину Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова відвідала Старокостянтинівщину. Представник Адміністрації Президента ознайомилась із роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 центру первинної медико-санітарної допомоги у складі поліклініки Старокостянтинівської центральної районної лікарні.
 
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 1 центру первинної медико-санітарної допомоги у складі поліклініки Старокостянтинівської центральної районної лікарні обслуговує 4998 осіб дорослого населення та 1284 дітей віком від народження. У закладі працює денний стаціонар, лабораторія, оглядовий та фізіотерапевтичний кабінети, проводиться функціональна діагностика та щеплення.
 
Спілкуючись з медперсоналом центру та пацієнтами Ірина Михайлівна зазначила що: "Розвиток системи первинної медичної допомоги стане основою поліпшення якості медичних послуг на Хмельниччині. Розробка місцевих програм заохочень для медиків допоможе залучити в медичну систему молодих спеціалістів та сприятиме підвищенню статусу сімейних лікарів. Майбутнє за сімейною медициною. Створення гідних умов праці для медиків первинної ланки медицини та підготовка достатньої кількості сімейних лікарів підвищить якість медичної допомоги та зробить її дійсно доступною".
 
За матеріалами Старокостянтинівської РДА  
     http://staradm.net.ua/   

  • 22 травня 2013 року | Переглядів: 1 117
Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди об’єкту нерухомого майна, що знаходиться за адресою:  м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 14: нежитлове приміщення загальною площею 5,0 м2.

Заяви подавати за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7, Старокостянтинівська районна рада. Тел. (03854) 3-23-87.

Прийняття заяв закінчується за 3 дні до проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено 21 червня 2013 року о 10.00 год. за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.К.Острозького, 70, каб.7.
  • 17 травня 2013 року | Переглядів: 1 226
17 травня 2013 року в кінокультурному центрі відбулись урочистості присвячені Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. З професійним святом працівників культури привітали заступник голови районної ради Іван Катревич та керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук.
 
У своєму привітанні Іван Катревич відмітив: "Українська культура, одна з небагатьох, якій вдалося вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність та первозданну чистоту.Ваша професія – особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.
В нашому районі та за його межами знають і цінують здобутки професійних та аматорських колективів, окремих майстрів народного мистецтва. Це, зокрема: муніципальний фольклорний ансамбль імені Володимира Ножки (керівник Людмила Ножка), який є постійним учасником районних, обласних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів.  Також добре знані й такі творчі колективи, як народний гурт "Берегиня" (керівник Олег Круторогий), народний ансамбль "Відлуння" Пашковецького будинку культури (керівник Ніна Бойместрук), ансамбль народної музики районного центру культури (керівник Юлія Крутевич), народний хор ветеранів війни і праці "Подоляни" (керівник Володимир Куклюк), Самчиківська дитяча художня школа народного традиційного мистецтва на чолі з Віктором Раковським, Староостропільська дитяча музична школа (керівник Валентина Прокоф'єва) та багато інших. Переконаний, шановні, що ваш професіоналізм та творче надхнення будуть успішними й надалі.
Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя. Щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю".
 
Від імені голови районної ради Івана Овчара та голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка Іван Катревич й Андрій Літвінчук, здійснили приємну місію: кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району було відзначено почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації та цінними подарунками. Святковий концерт для всіх присутніх подарували кращі майстри сцени району та муніципальний фольклорний ансамбль імені Володимира Ножки.
  • 16 травня 2013 року | Переглядів: 1 397
16 травня в залі Будинку Рад відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему: "Актуальні питання реалізації Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції"для працівників органів місцевого самоврядування та органів державної влади у якому прийняло участь близько 200 осіб.
 
Семінар провели: начальник навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Галина Григоришин; завідувач сектору організаційно-кадрової роботи, юрисконсульт  Управління державної служби Головдержслужби України в області Максим Дзюбак; начальник відділу правової роботи та представництва інтересів держави в судах Головного управління юстиції в Хмельницькій області Людмила Адамчук; консультант з питань запобігання та протидії корупції Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Дончак та Старокостянтинівський міжрайонний прокурор Віталій Гриньків.
 
Лектори ознайомили присутніх з Державною політикою України щодо запобігання та протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, нормативно-правовим забезпеченням запобігання та протидії корупції у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування та стан дотримання Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції".
 
У ході роботи семінару учасники мали змогу задати запитання лекторам та отримати на них ґрунтовні відповіді. По завершенню всі присутні отримали сертифікат відповідного зразка.
  • 16 травня 2013 року | Переглядів: 1 232
Вже стало доброю традицією на Старокостянтинівщині щороку урочисто вшановувати здібних учнів – переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів, олімпіад, змагань та їх наставників. Свято обдарованої молоді – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік.
16 травня привітати учасників такого заходу прийшли голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.
У своєму привітанні Іван Овчар відмітив, що обдаровані діти, наділені високим творчим потенціалом, – це запорука національного відродження та розбудови сучасної високо розвинутої  держави. Так, з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді на сьомій сесії районної ради в жовтні 2011 року була прийнята  районна Програма роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.
На виконання цієї Програми щорічно з районного бюджету виділяється близько 40 тисяч гривень, що дає змогу забезпечити належну участь учнівської молоді в конкурсах, змаганнях, олімпіадах різних рівнів. Тільки за минулий рік в цих заходах отримали перемогу: 190 учнів на районному рівні, 112 учнів – на обласному. Переможцями Всеукраїнських та Міжнародних змагань стали понад 150 учнів.

Голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко відзначили кращих учнів та їх вчителів, вручивши їм грамоти та грошову винагороду. Приємно відмітити, що в районі, зокрема, є переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу захисту учнівських науково-дослідних робіт членів Малої Академії Наук та переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.
Приємні хвилини учасникам свята подарували юні таланти району.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено