Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 496
  • 16 травня 2013 року | Переглядів: 687
16 травня в залі Будинку Рад відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему: "Актуальні питання реалізації Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції"для працівників органів місцевого самоврядування та органів державної влади у якому прийняло участь близько 200 осіб.
 
Семінар провели: начальник навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Галина Григоришин; завідувач сектору організаційно-кадрової роботи, юрисконсульт  Управління державної служби Головдержслужби України в області Максим Дзюбак; начальник відділу правової роботи та представництва інтересів держави в судах Головного управління юстиції в Хмельницькій області Людмила Адамчук; консультант з питань запобігання та протидії корупції Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Дончак та Старокостянтинівський міжрайонний прокурор Віталій Гриньків.
 
Лектори ознайомили присутніх з Державною політикою України щодо запобігання та протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, нормативно-правовим забезпеченням запобігання та протидії корупції у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування та стан дотримання Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції".
 
У ході роботи семінару учасники мали змогу задати запитання лекторам та отримати на них ґрунтовні відповіді. По завершенню всі присутні отримали сертифікат відповідного зразка.
  • 16 травня 2013 року | Переглядів: 595
Вже стало доброю традицією на Старокостянтинівщині щороку урочисто вшановувати здібних учнів – переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів, олімпіад, змагань та їх наставників. Свято обдарованої молоді – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік.
16 травня привітати учасників такого заходу прийшли голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.
У своєму привітанні Іван Овчар відмітив, що обдаровані діти, наділені високим творчим потенціалом, – це запорука національного відродження та розбудови сучасної високо розвинутої  держави. Так, з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді на сьомій сесії районної ради в жовтні 2011 року була прийнята  районна Програма роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.
На виконання цієї Програми щорічно з районного бюджету виділяється близько 40 тисяч гривень, що дає змогу забезпечити належну участь учнівської молоді в конкурсах, змаганнях, олімпіадах різних рівнів. Тільки за минулий рік в цих заходах отримали перемогу: 190 учнів на районному рівні, 112 учнів – на обласному. Переможцями Всеукраїнських та Міжнародних змагань стали понад 150 учнів.

Голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко відзначили кращих учнів та їх вчителів, вручивши їм грамоти та грошову винагороду. Приємно відмітити, що в районі, зокрема, є переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу захисту учнівських науково-дослідних робіт членів Малої Академії Наук та переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.
Приємні хвилини учасникам свята подарували юні таланти району.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Травень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено