Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 505
  • 27 червня 2013 року | Переглядів: 1 214
Дорогі старокостянтинівці!

 Щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України !

28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави як день загальнонаціонального консенсусу.
Нова Конституція втілила кращі досягнення вітчизняної й світової науки та практики державного будівництва, відобразила ментальність, волю та прагнення Українського народу.

Основний Закон України увійшов у суспільне життя як головний оберіг демократії, гарант незалежності і соборності нашої держави. Верховенство права,  свободи і права людини, політична, економічна, культурна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє Українського народу.

В цей урочистий день усіх нас сповнює почуття особливої гордості за свою країну. І усі разом ми будемо формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

 З Днем Конституції!

З повагою голова ради Іван Овчар
  • 27 червня 2013 року | Переглядів: 1 267
27 червня, напередодні свята Основного Закону держави, в сесійній залі Будинку рад  відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 17-ї річниці Дня Конституції України.
 
Участь у заходах взяли: голова районної ради Іван Овчар, заступник голови районної ради Іван Катревич, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, працівники апарату районної ради, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, установ, організацій району, педагоги та лікарі, працівники сільського господарства, сільські голови та секретарі сільських рад.
 
У своєму виступі голова районної ради відмітив, що ухвалення Основного Закону сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені, наблизивши її до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпивши незалежність нової європейської держави. Саме Конституція в посттоталітарній Україні легалізувала приватну власність, проголосила юридичні гарантії прав та свобод людини і громадянина, конституційно встановила поділ влади. Наголосив, що головне на сьогоднішній день –  перетворити зміст на результат, а для цього усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.
 
За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток  району та з нагоди Дня Конституції України кращим працівникам Іван Овчар та Володимир Ліщук вручили Почесні грамоти та Подяки обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради і районної державної адміністрації та цінні подарунки.
 
Святковим подарунком для всіх присутніх були музичні вітання у виконанні  аматорів народного мистецтва та  муніципального фольклорного ансамблю ім.Володимира Ножки.
  • 27 червня 2013 року | Переглядів: 1 097
27 червня заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі колегії взяли голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:
1. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 листопада 2012 року №381/2012-р “Про стан та перспективи розвитку галузі молочного скотарства в районі”.
2. Про здійснення виконавчим комітетом Пеньківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
3. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2013 року.
 
У роботі розширеного засідання колегії взяли участь начальники відділів та управлінь, установ, організацій району, сільські голови та секретарі сільських рад.
Сьогодні в Старокостянтинівському професійному ліцеї урочисто відбулося свято останнього дзвоника. Воно почалося традиційно внесенням прапора України та прапора ліцею.  З цією хвилюючою подією привітали учнів та випускників ліцею завідувач організаційного відділу районної ради Світлана Ткачук та начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Володимир Білокопитий.
 
Урочисте свято відкрив директор Старокостянтинівського професійного ліцею Сергій Кучерук, який привітав студентів, їх батьків та викладачів із закінченням навчального року, підсумував здобутки педагогічного та студентського колективу і вручив грамоти кращим випускникам ліцею.
 
У вітальному виступі Світлана Ткачук побажала випускникам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Кращим педагогам від імені голови районної ради Івана Овчара та голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка вручили почесні грамоти районної ради і райдержадміністрації та цінні подарунки.
 
Сьогоднішні 78 випускників отримали атестати у  зв’язку з закінченням терміну навчання і повним виконанням навчальних планів і програм кожною групою по виробничому і теоретичному навчанню на базі повної загальної середньої освіти  з професій: електрозварник ручного зварювання, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах; кухар, кондитер; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування. Приємно відмітити, що за високі досягнення у навчанні 4-х випускників було нагороджено похвальними грамотами та листами Міністерства освіти і науки України.
Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди об’єкту нерухомого майна, що знаходиться за адресою:  м.Старокостянтинів, вул. Пушкіна, 47: нежитлове приміщення загальною площею 14,0 м2.

Заяви подавати за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7, Старокостянтинівська районна рада. Тел. (03854) 3-23-87.

Прийняття заяв закінчується за 3 дні до проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено 19 липня 2013 року о 10.00 год. за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.К.Острозького, 70, каб.7.
26 червня в центральній районній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди 80-ої річниці створення українського товариства сліпих УТОС.
 
Старокостянтинівська організація УТОС була створена в 1994 році і налічувала 154 людини. З часу створення і до цього часу очолює Надія Шахрай. На сьогоднішній день організація налічує 87 чоловік.
 
З цією урочистою подією привітати ювілярів завітав заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук. Від імені голови районної ради Івана Овчара та голови районної державної адміністрації  Ігоря Люшенка, Володимир Ліщук за багаторічну активну участь у громадському житті організації, вагомий особистий внесок у вирішеня питань соціально-трудової реабілітації та інтеграції людей з вадами зору у суспільстві відзначив кращих активістів організації вручивши їм почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації та цінні подарунки.
 
Багато теплих слів було сказано на адресу ювілярів не тільки від районної та міської влади але і від небайдужих людей, а саме благодійників, які постійно надають організації  так вкрай їм необхідну спонсорську допомогу.
 
Приємним дарунком для усіх присутніх були музичні вітання у виконанні вихованців дитячої музичної школи та аматорів народного мистецтва.
25 червня  відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, в якому взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

Перед початком розгляду колегією запланованих питань відбулося урочисте нагородження державних службовців області з нагоди їх професійного свята, яке в нашій державі відзначається 23 червня.

Після завершення урочистої частини, члени колегії в робочому режимі проаналізували проведену в області роботу щодо погашення заборгованості із заробітної плати та підвищення рівня оплати праці. Обговорили стан криміногенної ситуації в області та заходи щодо забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян. Також розглянули питання про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в області. Окрім того, члени колегії погодили план роботи державної адміністрації на ІІІ квартал 2013 року.
 

 За матеріалами Хмельницької обласно ради   http://oblrada.km.ua

Вшановуючи пам'ять про загиблих, у Старокостянтинові відбулося традиційне покладання вінків і квітів біля Меморіалу Слави.

 Віддати шану воїнам, які в час воєнного лихоліття визволяли поневолену землю від фашистських нацистів і хто навічно залишився у старокостянтинівській землі прийшли голова районної ради Іван Овчар,  заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, міський голова Микола Мельничук, ветеранський актив, представники трудових колективів краю, широка громадськість Старокостянтинівщини.

Напередодні Дня державної служби державних службовців привітали із святом голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.

Багато слів вдячності та щирих побажань лунало від керівництва району. Зокрема, голова ради Іван Овчар зазначив, що державні службовці стоять на захисті прав, інтересів всієї громади, користуються авторитетом і повагою. Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, головне призначення якої – служіння українському народові. Адже довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

Сьогодні одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити престижність та авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

"Слід завжди пам'ятати, що ми з вами знаходимось на службі у громади району, яка делегувала нам свої повноваження з управління соціально-економічними процесами. І саме турботою про благополуччя та добробут кожного її мешканця, прагненням внести свою частку у розбудову нашого рідного краю маємо керуватися у своїй роботі," - відмітив Іван Васильович.

Почесними грамотами  районної ради та районної державної адміністрації були відмічені найдостойніші працівники різних колективів.

Іван Овчар подякував усім присутнім за розуміння, чуйне ставлення до проблем пересічних громадян, професіоналізм та відданість державі, побажав творчої наснаги, здоров'я і родинного благополуччя, а виступи юних талантів та досвідчених майстрів сцени нікого не залишили в залі байдужим.

19 червня відбулося пленарне засідання чергової шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, яке провели голова обласної ради Микола Дерикот та заступник голови обласної ради Василь Осадчий. В роботі пленарного засідання взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

В цілому шістнадцятою сесією обласної ради шостого скликання розглянуто 44 питання, з яких прийнято відповідні рішення.

У пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії взяли участь голова облдержадміністрації Василь Ядуха, заступники голови обласної державної адміністрації, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, начальники управління та відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації, установ і організацій області.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Червень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено