Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 586
  • 4 червня 2013 року | Переглядів: 506
4 червня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Ліщука, в Будинку рад відбулося засідання районної ради з питань протидії захворюванню на туберкульоз та ВІЛ/СНІДу. У роботі засідання взяв участь заступник голови районної ради Іван  Катревич.
 
Відкриваючи засідання ради, Володимир Ліщук наголосив на тому, що проблема туберкульозу є надзвичайно важливою і актуальною. Для того, щоб її вирішити,  треба прикласти максимум зусиль. Статистичні дані є досить невтішними: щогодини в Україні реєструється 4 хворих на туберкульоз і кожну годину один такий хворий помирає, серед них – є діти, кількість яких з кожним роком збільшується.
 
Відповідно до порядку денного, по питанню "Про стан епідеміологічної ситуації із захворюванням на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІДу в районі" доповіла районний фтизіатр Старокостянтинівської ЦРЛ Ольга Богомол. Вона зауважила, що серед всіх інфекційних хвороб туберкульоз має найбільшу смертність, при чому один хворий  заражає навколо себе мінімум 20 людей. Зараз на диспансерному обліку знаходиться 96 хворих на активний туберкульоз, з них 46 жителів сільської місцевості.
 
Одним з факторів передчасного виявлення захворюваності на туберкульоз є флюорографічне обстеження. За І квартал 2013 року обстежилося 8479 жителів ( 254 на тисячу населення), з них – 3026 сільських жителів. За 5 місяців 2013 року флюорографічно обстежилось 12691 житель міста і району, що складає 230 на тисячу населення. Наступним фактором виявлення туберкульозу на ранніх стадіях є проведення туберкулінодіагностики в дітей. За І квартал 2013 року закуплено 1578 доз туберкуліну.
З метою поліпшення епідемічної ситуації в напрямі зменшення кількості хворих на туберкульоз, зниження рівня захворюваності та смертності від нього на шістнадцятій сесії районної ради була прийнята районна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки. За 5 місяців 2013 року дану програму профінансовано на суму 25792 грн.
 
Про діяльність роботи кабінету "Довіра" Старокостянтинівської ЦРЛ щодо попередження ВІЛ-інфекції/СНІДу розповів лікар-інфекціоніст Володимир Воробчук.  Він відмітив, що за результатами обстежень в районі налічується 85 ВІЛ-позитивних людей. За 5 місяців взято на диспансерний облік 4 чоловіка, з них 3 сільські жителі (з яких одна людина вже померла).  Часто у людей складається негативна думка про хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД. Це виникає внаслідок того, що на недостатньому рівні ведеться роз’яснювальна робота з молоддю, жителями району. Добровільно на наявність інфекції перевіряються тільки вагітні жінки, донори, абітурієнти, які поступають у вищі навчальні заклади, військовослужбовці, які йдуть на контрактну службу та частина населення, яка легально виїжджає на роботу за кордон.
 
Підводячи підсумки засідання, Іван Катревич наголосив,  що туберкульоз – це небезпечне інфекційне захворювання, яке передається в 95% випадків повітряно-крапельним шляхом і без своєчасної діагностики та лікування може призвести до інвалідності або ж смерті. Туберкульоз – це проблема всієї країни. Держава виділяє великі кошти на діагностування та лікування хворих. Всі хворі безкоштовно забезпечуються медикаментами, лікуються як в стаціонарах, так і в санаторіях безкоштовно. Головне вчасно забезпечити обстеження жителів на наявність хвороби.
 
Також у роботі засідання ради взяли участь директор міськрайонного центру зайнятості Михайло Коханський, директор районного територіального центру соціального обслуговування Надія Дзюба, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Годна, начальник кримінально-виконавчої служби Роман Філарет та сільські голови. Всім присутнім були дані рекомендації по проведенню роз’яснювальної  роботи з громадянами та вчасному їх направленню на обстеження.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Червень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено