Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 363
Сьогодні у кожному регіоні України, при реформуванні галузі медицини, основним завданням є забезпечення доступних медичних послуг, покращення матеріально-технічної бази, наближення медицини до людей, створення усіх належних умов для лікування хворих і задоволення їх потреб при перебування у медичних закладах.

Практичне впровадження в Старокостянівському районі завдань і доручень Президента України щодо модернізації медичної галузі – це забезпечення громадян якісними медичними послугами.

11 червня голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко відвідали центральну району лікарню. Метою такого візиту було вивчення подальшого стану справ щодо  втілення в життя медичної реформи, проблемами, які виникають на сьогоднішньому етапі реформування та станом кадрового забезпечення лікарні.

За словами Івана Васильовича здоров'я населення є одним з найважливіших чинників розвитку економіки будь-якої країни та добробуту її народу, запорукою національної безпеки. Саме тому Президент України вбачає пріоритетним для всіх гілок державної влади питання створення надійної та ефективної національної системи охорони здоров'я. Проведення невідкладного та глибокого реформування медицини створить необхідні передумови для раціонального запровадження страхової медицини.

В основу реформ у медичній галузі, започаткованих владою, покладено створення всіх умов для забезпечення кожному, незалежно від соціального статусу і місця проживання, якісної та доступної медичної допомоги.Це включає і відокремлення первинної медико-санітарної допомоги від вторинного чи третинного рівня її надання та є найефективнішим засобом досягнення справедливого розподілу і раціонального використання коштів та підвищення результативності роботи усієї галузі охорони здоров’я.
 
Також на виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки  та Національного плану дій на 2013 рік рішенням сесії Старокостянтинівської районної ради було створено Центр Первинної медико-санітарної допомоги, який дасть змогу забезпечити населення доступною, безперервною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, невідкладною допомогою, а також проведення профілактичної роботи серед населення як в амбулаторно-клінічних умовах так і вдома.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Червень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено