Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 401
Реформа місцевого самоврядування є необхідною та довгоочікуваною для України. Необхідно припинити дублювання повноважень, функцій та завдань органів місцевого самоврядування різних рівнів, – наголосив Президент України – Віктор Федорович Янукович на засіданні Ради регіонів, що відбулося 21 березня 2013 року.
 
І сьогодні, 16 липня,  саме на це увагу учасників круглого столу звернули голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський, розпочинаючи захід, присвячений обговоренню основних положень проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні із головами сільських рад, окремими керівниками сільськогосподарських підприємств та  управлінь і відділів райдержадміністрації.
 
Можливість місцевих громад самим визначати, які повноваження залишати за собою та повною мірою розпоряджатися ресурсами, які знаходяться на території – все це є одним із ключових принципів Концепції реформування місцевого самоврядування. У результаті реформи місцевого самоврядування має з’явитися активна громада, яка буде здатна ставити питання розвитку територій, знаходити шляхи їх розв’язання самостійно або через кооперацію із сусідами.
 
Як повідомив голова районної ради, після підготовчого етапу з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування, який розрахований до 2015 року, буде другий етап впровадження,який визначатиме напрями, механізми, терміни формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
 
"Надання послуг, організаційні й виконавчі функції мають здійснювати посадовці, яким довіряють і які користуються авторитетом у людей, досвідчені, відповідальні професіонали своєї справи, які вміють знаходити правильні рішення, не боятися освоювати нові методи і практики. А також депутати районної та сільських рад, які повною мірою усвідомлюють свою відповідальність перед виборцями і здатні працювати на користь громад, чиї інтереси представляють", - зазначив Іван Овчар.

Учасники обговорення дійшли висновку, що в Концепції не визначено яким чином на нижній рівень влади будуть надані повноваження для поліпшення якості адміністративних та соціальних послуг. Загальні збори громадян не надають послуги населенню, послуги надаються посадовими особами місцевого самоврядування. Але на сьогодні у сільській місцевості є дефіцит фахівців з відповідною освітою для роботи в місцевих радах та низький рівень оплати їх оплати праці.

Таким чином, всі присутні погодилися, що реформування необхідно проводити комплексно, послідовно вносити зміни до діючого законодавства щодо повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.
 
 
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Липень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено