Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 5
Гостей: 5
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 391
26 липня відбулося пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Іван Овчар. В роботі пленарного засідання взяли участь 49 депутатів.

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради Іван Овчар  поінформував присутніх про кадрові зміни, що відбулися у міжсесійний період у районі. А саме: головою районної державної адміністрації призначено Олександра Островського,  Ігоря Люшенко призначено начальником регіонального відділення Фонду Державного майна України у Хмельницькій області,  Старокостянтинівське відділення Красилівської МРДПІ очолив Юрій Нахілко.

Ключовим серед  питань порядку денного сесії, безумовно, був щорічний звіт голови районної ради. Він коротко зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради за 2012 рік та І півріччя 2013 року, відзначивши, що районна рада протягом звітного періоду працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень. У своєму виступі Іван Васильович висловив слова вдячності районній державній адміністрації та депутатському корпусу за ділову співпрацю і взаєморозуміння щодо вирішення проблем регіону.

На завершення звіту Іван Овчар  наголосив, що сила рад усіх рівнів у їх єдності та взаємній підтримці. Лише спільними зусиллями, у повній довірі один до одного можливо досягти позитивних результатів у подальшому соціально-еономічному розвитку  нашого району. Щорічний звіт голови районної  ради депутатами взятий до відома.

Численні запитання викликав проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік. Григорій Горда, начальник управління фінансів районної державної адміністрації, детально роз'яснив депутатам усі пункти вищезазначеного рішення.

Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало дві нових районних  програми: програму розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки та програму подальшого вдосконалення соціальної роботи  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі  на 2013-2017 роки.

Рішенням ради внесено зміни  до програми розвитку малого та середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки, які передбачають виділення коштів на створення центру адміністративних послуг.  Було взято до відома районними обранцями інформацію про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки.

Два питання сесії районної ради стосувалися організаційних аспектів управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, зокрема це - затвердження Порядку списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району та  затвердження  Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу.

Також депутатами одноголосно було підтримано кандидатуру Василишина Андрія Володимировича на звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району".

Василишин Андрій Володимирович народився 24 квітня 1933 року в селі Веснянка Старокостянтинівського району Хмельницької області в родині колгоспників.
З січня 1950 року по жовтень 1952 року працював зоотехніком  колгоспів Старокостянтинівського району та інкубаторної станції Хмельницької області, шофером автотранспортної контори м.Старокостянтинів.
З жовтня 1952 року по грудень 1954 року – солдат, курсант Авіашколи авіації далекої дії Збройних Сил СРСР.
З грудня 1954 року по вересень 1957 року – старший стрілець, командир вогнепального устаткування літака авіаполку авіації далекої дії.
З вересня 1957 року по вересень 1959 року – курсант Київської спеціальної школи міліції МВС СРСР.
З вересня 1959 року по липень 1963 року оперуповноважений відділу боротьби з розкраданням державної власності Управління міліції Києва.
З липня 1963 року по лютий 1964 року – слідчий Управління охорони громадського порядку м.Києва.
З лютого 1964 року по березень 1970 року – слідчий, старший слідчий, старший слідчий в особливо важливих справ слідчого управління МВС УРСР.
В 1966 році закінчив юридичний факультет Київського університету імені Т.Г.Шевченка.
З березня 1970 року по лютий 1972 року – заступник начальника слідчого відділу УВС Київського облвиконкому.
З лютого 1972 року по квітень 1974 року – начальник відділу дізнання МВС УРСР.
З квітня 1974 року по березень 1982 року начальник управління внутрішніх справ Чернівецького облвиконкому.
З березня 1982 року по липень 1985 року – начальник УВС Київського облвиконкому.
З липня 1985 року по липень 1990 року – заступник Міністра внутрішніх справ УРСР, начальник УВС Київського міськвиконкому.
З 26 липня 1990 року по 21 серпня 1994 року – Міністр внутрішніх справ УРСР, Міністр внутрішніх справ України.
З липня 1994 року по квітень 1995 року – радник Міністра внутрішніх справ України.
11 червня 2005 на II конгресі Української секції Міжнародної поліцейської асоціації в Києві обраний президентом УС МПА.
Нагороджений двома орденами Червоної Зірки, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, багатьма медалями та відомчими відзнаками МВС України, а також церковними нагородами, серед яких Орден Святого мученика Трифона (РПЦ).
Заслужений працівник Міністерства Внутрішніх Справ, заслужений юрист України, почесний професор Національної академії внутрішніх справ України. Президент Всеукраїнського фонду правоохоронних органів, Збройних Сил і військових формувань "Україна" (з жовтня 1997). Радник Міністерства внутрішніх справ України (з жовтня 2001). Брав участь у розробці багатьох законодавчих та нормативно-правових актів. Одружений, має сина.


Приділили депутати увагу й питанню щодо виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року, до якого було внесено ряд пропозицій та зауважень.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Віктора Молдована щодо виділення коштів на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ "Капітошка" с.Самчики та  Олени Фурсової стосовно діяльності Підгірнянської дільничої лікарні.

В цілому сімнадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто 11 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

У пленарному засіданні сімнадцятої сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Островський, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Липень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено